Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Hogy éreztek akkor,...

Férfiak! Hogy éreztek akkor, ha a feleségetek 30-35 kg súlyfelesleget szed magára az évek alatt, és már nem az a vonzó, kívánatos nő, akit elvettetek?

Figyelt kérdés
Így is nagyon szeretem a nejemet, csak azt hiszem, hogy jobban kívánnám a szexet vele, ha kicsit vékonyabb lenne. Beszéltünk már róla, próbálkozott is a fogyókúrával, de valamiért mindig abbahagyja, és több jön vissza, mint ami lement róla. Pedig sokat túrázunk, mozgunk. Egészségileg rendben van, volt dietetikusnál is. Én viszont alapvetően a vékony nőket szeretem, azok jönnek be.
2010. júl. 10. 13:11
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
50%

Nem vagyok Schobert Norbi, én csak azt mondom nekem mi vált be.

Egyébként meg valahol el kell kezdeni. Az elején 10 hasizom után majdnem meghaltam. Minden fokozatosan működik. 30 kg-ot pedig tényleg nem egyszerű leadni. De ha el sem kezdenek semmit akkor magától nem fog leugrani.

2010. júl. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
77%
nálunk a férjem 88 kg volt mikor megismerkedtünk... ma 114 kg. imádom őt...jól áll neki ez a súly is... az emberbe, a lelkébe szerettem bele...nem a testsúlyába....
2010. júl. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
83%

Ez csupán akaraterő kérdése. Az én feleségem nagyon sokat hízott a terhesség alatt (volt vagy 35 kg plusz rajta), de miután már nem szoptatott, fogyózni kezdett. Mire a kisfiunk 1 éves lett, leadta az összes pluszt. Soha egy szóval nem kértem tőle, hogy fogyózzon, sőt mindig elmondtam, hogy mennyire gyönyörű. Ennek ellenére volt annyira igényes, hogy nem akart úgy kinézni fiatalon.


A fogyókúra nem egy ördöngösség, csupán egy kis önmegtartóztatás kell hozzá. Az én nejem a kalóriákat számolta és soha nem evett többet 1200 kcal-nál egy nap. Ez, ha utánaszámoltok igen kevés, de kibírta. Nem értem, maga miatt. Nagyon sok a cukorbeteg a feleségem családjában és a túlsúly ugye hajlamosító tényező.

2010. júl. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
50%

Szereted a feleséged? Ezt azért kérdem, mert gondolom Te is változtál az évek alatt és ő elfogad téged ilyennek, amilyen vagy.Nem akar lecserélni egy adonisz külsejű pasira.

Az más dolog, a ő nem érzi jól magát a bőrében,egészségügyileg se mindegy a tulsúly.

Viszont egy kapcsolat nehogy már azon múljon, ki hogy nézzen ki...ha csak a fiatalkori testébe szerettél bele,aakor sose szeretted igazán.A külső semmi, múló állapot,senki se marad örökké fiatal és 40 kg.

Gondolom, nálad is van némi változtatnivaló,ami neki természetes,és nem hányja fel neked e testi változásokat.

Azt kéne eldönteni,társra van e szükséged, vagy csak egy "jó"testre.Ha előbbi,akkor fogadd el ilyennek!

2010. júl. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
36%
A 90 napos diétát próbálta már? Bizosan van v.mi megoldás. Nincs esetleg hormonális problémája? Sajnos várandósság alatt is kialakulhat ilyen probléma.
2010. júl. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
42%
Én nő vagyok, de teljesen megértelek. Egy nő és egy férfi sem hagyhatja így el magát, és nem várhatja el, hogy a párja ugyanúgy kívánja. Nyilván nem 1-2 kiló számít, nem is 10, de 30 már nem az a kategória. Beszélj vele, mondd el, mit érzel, ha szeret, rosszul fog neki esni, de talán lefogy. Mindeki le tud fogyni, ha akar, csak kitartás kell. Sok ember ennyire lehagyja magát, ha házas, azt hiszi, már nem számít a külső, pedig igenis számít. A vágyat fenn kell tartani. próbálj beszélni vele, segíts neki, bíztasd!
2010. júl. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
60%
nem a teste miatt vetted el gondolom. mindenki változik az évek során. és az ápoltság nem egyenlő a vékonysággal. én se vagyok sovány, de mindig szép a hajam normális a sminkem nőiesen öltözöm és jó az illatom. gondolom van neki bőven pozitív része, ne ez az egy negatív legyen előtérben nálad.
2010. júl. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
48%

Na most azért emberek. Egy dolgot tisztázzunk. Az, hogy van 30-35 kg súlyfeleslege, az nem azt jelenti, hogy nem ad magára. Attól még lehet igényes, ápolt, jólöltözött.

Arra, hogy nem kívánod annyira, csak azt tudom mondani, hogy Te is sportolj vele, hogy lássa, hogy tényleg szereted, és támogatod.

2010. júl. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
45%

Igen azt kellene tisztázni, miből is áll egy házasság...ha egy nő szül 1,2,3,gyereket , természetes, hogy az alakja változik, de változik a kor előrealadtával is.

Egyáltalán nem slampos az, aki duci, vagy molett,emellett lehet csinosan öltöző, igényes, ápolt, tiszta.

A 30 kg valóban sok, de ettől még nem kell, hogy a vágy kialudjon, gondolom nem elsősorban kirakatbabát vettél el kedves kérdező,hanem társat, a szó nemes értelmében.

Persze tudom..a pasik vizuális tipusok, a kevés kivételtől eltekintve, elvárják, hogy az ember 10-15 év múlva is ugy nézzen ki, mint gimnazista korában.

Mi nők viszont egyáltalán nem reklamálunk, ha "becsúszik"némi sörhas,a haj is ritkul,esetleg ádáz horkolás zavarja meg az esti nyugalmat:).Igy fogadjuk el életünk párját,igy szeretjük,mert az EMBERT szeretjük, nemcsak a testét.(remélhetőleg)

a téged zavar nejed túlsúlya, max annyit mondhatsz, az ő, és kizárólag az ő érdekében változtasson rajta,mert egészségi kockázata van a túlsúlynak.

De ne azért, mert már te nem kivánod... ez épp olyan lenne, ha ő se kívánna téged,mert derék tokát,hasat,stb. növesztettél az évek során.Ugye milyen rossz lenne, ha elfordulna ezért tőled?:)

2010. júl. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
0%
Látom, bőszen le van pontozva az, aki ne ért veled egyet.Erre mondanám, lesz...om.A véleményem nem változik akkor sem.(előző)
2010. júl. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!