Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Manapsag elvarhato meg hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapsag elvarhato meg hogy a lany szuz legyen a hazassagkoteskor?

Figyelt kérdés
2016. dec. 16. 18:09
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Azt varsz el amit szeretnel. Mas kerdes mikorrateljesulnek be az elvarasaid.
2016. dec. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
39%
Hát ha találsz ilyen idiótát, akkor gratulálok. Amúgy nem, k.urvára nem várható el, és nagy baromság is lenne.
2016. dec. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Nekem anyukam es nagymamam is erintetlenul ment ferjhez, de nekem a ferjem elott volt egy kapcsolatom, es bar neki elottem 2 is volt, de ezt a mai napig serelmezi hogy miert adtam oda magam masnak.. Es hat rosszul esik, mert ha felhatorgatja talan nem kellett volna elvenni...
2016. dec. 17. 19:18
 14/30 anonim ***** válasza:
88%
Hát ne haragudj de a férjed bekaphatja. Kár volt, hozzámenned.
2016. dec. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom, hogy elvárható-e, de nekem van több olyan ismerősöm is, aki így ment férjhez.

Az utolsó bejegyzésedre reagálva, szerintem ez nem jogos a férjedtől, két dolog miatt sem: egyrészt, neki sem csak te voltál, másrészt gondolom tudott erről és így el elvett.

2016. dec. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
55%
Miért a férjednek te voltál az első?? Gondolom nem! kérdezd csak meg!! Ha igen,akkor jogos a kiakadása ,ha nem tehet egy szívességet!! Istenem de idióta férfiak vannak!!!
2016. dec. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
80%
Rég elküldtem volna a halál f..ra!!
2016. dec. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
84%
A férjed elég kretén, bocsi.
2016. dec. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem csak az várhatja el, aki maga is szűz.

A férjedet nem értem. Ha ő 2 lánnyal is volt előtted, milyen alapon várja el tőled az érintetlenséget. Ráadásul, feltételezem házasságkötés előtt is tudott a múltadról és te is az övéről. Ha nem csináltatok ebből titkot, nincs oka háborogni. Itt nincs mit számon kérnie.

2016. dec. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat, en is ugy gondolom hogy ha valaki elvarja ezt, akkor oda-vissza alapon mukodik.

Termeszetesen mindketten tudtunk a masik multjarol, ezert is voltam kiakadva aminap a megjegyzesen, mert meg soha senki nem bantott meg igy.

Amugy azt mondta h a baratai elott szegyelli felhozni a temat, mert neki megalazo lenne ha tudnak. Errol meg azt gondolom nem a barataira tartoznak a dolgaink...

2016. dec. 18. 02:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!