Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem megkért, hogy vessem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem megkért, hogy vessem alá magam gyomorgyűrű műtétnek, elvárható, hogy alávessem magam?

Figyelt kérdés

Rengeteg sikertelen próbálkozásom volt, melyek csak ideig- óráig segítettek rajtam, előfordult 30 kg- s fogyás is pár hónap alatt, aztán rövid idő alatt visszaszedtem

Nem tudom, hogy előbb nem lenne e célszerűbb felkeresnem egy evészavarral foglalkozó szakembert... aztán utána a gyomorgyűrű műtét.

Pár éve a körzeti orvosnak jeleztem, hogy szeretném a gyomorgyűrű műtétet, de akkor legyintett csak rá, hogy anélkül is menni fog.

Sajnos nem sok időt fordítottam mostanában az egészségemre, a munkámmal járó stresszt vezetem le leginkább evéssel.


2016. júl. 14. 14:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Stresszevő vagy, a gyomorgyűrű lehet lefogyaszt, de amint kioperálják és jön egy stresszes szituáció, megint a kajához fogsz nyúlni. A hízás itt csak tünet, a lelki részét kéne rendezned és a stresszt máshogy levezetni. Az meg, hogy mit akar a párod jelen esetben nem mérvadó, mert a te egészségedről van szó, neked kell ezt akarni.
2016. júl. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
19%

Ha nem ilyen dagadtan ismert meg, akkor kötelességed lefogyni. Szóval a válasz nem, nem kell a gyomorgyűrű, ha meg tudod oldani máshogy.

Meg tudod oldani?

2016. júl. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
Béres Alexandra azt mondta egyszer, hogy nagyon fontos a lelki harmónia is ahhoz, hogy sikeres legyen a fogyás. Te is gondolj erre, illetve arra is, hogy párod voltaképpen mennyi pozitívumot ad neked és mennyit szekál, elvár, stb., ugyanis ha kellemetlen emberek vannak a környezetünkben, képesek vagyok öntudatlanul túlenni magunkat + vizet benntartani(!), amelyektől úgy tűnik, hogy hízik az ember, de közben nem. Tehát ez a probléma gyökere: a kellemes és kellemetlen ember fogalmának mérlegelése, nagyon-nagyon fontos hosszú távon.
2016. júl. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Ha az alapvető szokásaidon, hozzáállásodon, amik a hízáshoz vezettek, nem változtatsz, semmilyen csodabeavatkozás nem fog tartósan segíteni. Nyilván te is látod, hogy ez így nem jó, hiszen magadtól is utánajártál a lehetőségeknek, és a leírásodból látszik, hogy szeretnél eredményt elérni, a férjed vélhetően ezért is próbál noszogatni, hogy vágj bele, de ez önmagában nem lesz elég. Keress más módot a stressz levezetésére, változtass életmódot. Nem csak a kinézeted miatt, az egészséged miatt is, mert igazából ezzel te nyerhetsz vagy veszíthetsz a legtöbbet, nem mások, akik csak látnak, te élsz a testedben, te érzed, hogy vagy.
2016. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
12%
Stresszevő! LOL! Mindig lehet valamilyen kifogást találni, igaz? Amúgy felesleges ide a gyomorgyűrű. Egyszerűen nem kell annyit enni! Pont! Sosem értettem egyeseknél ezt a folyamatos zabálást, én ma még csak két vajas pirítóst ettem, meg egy fél bögre tejeskávét, azt eddig kibírtam, pedig még sportoltam is. Nem azt mondom hogy ez a helyes út, de egyszerűen NEM KELL ANNYIT ZABÁLNI! Amúgy meg a kérdésre a válasz: azt nem tudom hogy a gyomorgyűrű-e lenne a jogos elvárás, de az mindenképpen, hogy szüntesd meg a bálna külalakodat, nem hinném hogy olyan szép látvány, és hogy olyan kívánatos lennél így a férjed számára...
2016. júl. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Aki szerint ez elhatározás kérdése, nagyon keveset tud az emberi pszichéről. Javaslom, hogy GYK és sebész helyett keress fel egy egészségpszichológust.
2016. júl. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Létezik stresszevő, van, aki stressz hatására zabálni kezd, nekem meg összeszűkül a gyomrom, és olyankor nem bírok enni. Nyilván ezt meg kell oldani, meg kell tanulni más módon kezelni a stresszt, és akkor megszűnik a jelenség.
2016. júl. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

No Mull Pasha, nem a tied a helyes út.

Belemehetnénk a micro- és macrotápanyagok kérdésébe, a rendszerességbe és a sport vagy egyé aktivitás miatti megnövekedett igényekre, de nem teszem.

A kérdező más alaphelyzetből indul, mint te. Neki fel kéne gyorsítani az anyagcseréjét, de el kéne kerülni a sérülést.

Neked többet és rendszeresebben kéne enned, mert vitaminhiányod leehet hosszabb távon.

2016. júl. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Mull Pasha:

Hallottál Freud-ról és úgy általában a gyermekkor fejlődésének szakaszairól? Kétlem, mert akkor nem mondanád az hogy nincs stresszevés. Tájékozódj, mielőtt hülyességet beszélsz.

2016. júl. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Jó szívvel ajánlom: [link]
2016. júl. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!