Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hazasok veletek volt mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazasok veletek volt mar olyan, hogy?

Figyelt kérdés

Szoval adott egy jo hazassag, se gyerek, hitel,tenyleg jo kapcsolat, de egyszeruen sokszor erzem azt, hogy lefekudnek masokkal. Ez talan kivancsisag, van olyan ami a bakancs listamon volt (mielott megismerkedtunk) es szabalyosan megalljt kell parancsolnom magamnak, hogy ne lepjek tovabb.


Itt nem konkret emberrol van szo, hanem globalisan, nagy altalanossagban a szexualis promiszkuitasrol, mint jelensegrol. Elvalni nem fogok, nincs miert a kovetkezo hazassagomban is ugyanugy meg lenne ez a dolog mert nem a hazassag minosegehez van koze, hanem ahhoz, hogy nehezemre esik kontrollalnom magam.


Itt egyejes dolgokra gondolok, erzelmek nelkul, egyszeri alkalmak kulonboz emberekkel persze tudom, hogy nem eri meg....szoval veletek volt mar hasonlo?


30-asok vagyunk


2016. nov. 3. 20:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
28%

kérdező,egyszer pattanj le egy hétvégére amszterdamba.

ott a vigalmiban van egy külön utca feka csajokkal.

ott állnak a kirakatban fiataltól az öregig,a soványtól a dagiig mindenféle.

nekem is bakancslistás volt ez.

2016. nov. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

10-es senkit nem pontoztam le, elmultam 30 ha valakivel nem ertek egyet nem fogom lepontozni, ez nem az ovoda.


11-es koszi a tippet. Egyebkent ha te kiprobaltad, masok valamiben? Tehat ilyen "elmeny" szamba megy a dolog, vagy tok ugyanaz mint egy feher novel?

2016. nov. 4. 07:54
 13/15 anonim ***** válasza:
55%
Azt nem tudom,hogy néger nővel milyen de az biztos,hogy néger pasival isteni a szex! Sokkal jobb mint a fehérekkel.
2016. nov. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
53%
Én a helyedben olyan nőt keresnék aki nyitott erre.
2016. nov. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
62%

Te magadtol kerted meg a feleseged kezet, vagy radtukmaltak?

Ha magadtol, akkor mi a kobor facert tetted ezt?!

A szaros bakancslistad akkor is ott volt!

2016. nov. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!