Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Régebb óta házasok (5 évnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebb óta házasok (5 évnél régebb óta)! Nektek mit jelent a szerelem?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnátok megfogalmazni, hogy mit éreztek?

Szerelmet éreztek-e egyáltalán?


Régen volt természetesen nálunk is a hasban érzős pillangós, lábremegős dolog, de 7 év után egészen mást érzek.

Kíváncsi vagyok más hogy van ezzel.


2016. máj. 22. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
49%

Soha nem voltam szerelmes a férjembe,(nem gazdag,nem izomkolosszus)- sokkal mélyebb érzés köt hozzá,-ragaszkodás,féltés,kötődés,

megmagyarázhatatlan vonzalom,úgy érzem pótolhatatlan.A szerelem egy álomszerű érzés amiből kellemetlen az ébredés.

A szerelem nekem az egységet jelenti férfi és nő között amit nem ingathat meg senki és semmi.(Ha még is sikerül nem volt igazi.)

2016. máj. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

En mar Nem Vagyok szerelmes a ferjembe igy 6 ev utan de vegtelenul szeretem,o a bolygom,a legnagyobb tamaszom az ember akire mindig szamithatok es aki imad es mindenet odaadna ertem:-)


A szerelem mas,az egy orult langolas es a vilag legjobb erzese amikor viszonzott,szerencsere nalam mindig az:-)))

2016. máj. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A szerelmet szerintem a testi vágyra mondják sokszor. Már a mesék is félrevisznek: a herceg első látásra beleszeretett a hercegnőbe... na persze, inkább csak megkívánta. Szóval emiatt is nehéz sokszor megfogalmazni az érzéseket, mert a fogalmak mindenkinek mást jelentenek.


A férjemmel kapcsolatban olyasmit érzek mint a szüleimmel vagy a gyerekeimmel kapcsolatban, valamilyen megsemmisíthetetlen köteléket. Nem mondanám ezt az érzést szerelemnek.

2016. máj. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon érdekes amiket ittatok, ugyanakkor kiábrándító. Mi 9 éve vagyunk együtt de én még mindig úgy érzem szerelmes vagyok. Bár nálam a szerelem nem egyenlő a rózsaszín köddel.
2016. máj. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

De akkor mivel kedves utolsó?! Fogalmazd meg kérlek, mert kíváncsi vagyok!


Egyébként én is szerelmes vagyok még azt hiszem.

2016. máj. 23. 11:49
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi még csak 4,5 éve vagyunk házasok, de az a pár hónap már igazán nem oszt nem szoroz...6 éve vagyunk egyébként együtt. Ha nem baj válaszolok. Ha baj, tekintsd semmisnek.


Szerintem az igazi, valódi szerelem az, amikor találkozol egy olyan emberrel, akivel eszméletlen jól passzoltok egymáshoz személyiségben, szexben stb, és amiben mondjuk nem értetek egyet, azt is meg tudjátok beszélni. Nincs az, hogy hiába könyörögsz, nem akarja elmondani mi baja...Hanem tudtok őszintén beszélni, nincs ciki, nincs tabu téma köztetek. Nincsenek titkaitok egymás előtt, semmilyen formában.

Olyan ember akivel egyszerre vagytok szerelmesek, lelki társak, barátok, szeretők. Mély lelki kapcsolat, amit soha nem akarsz elveszíteni. Olyan amikor sokszor tudod mit fog mondani a másik, vagy mire gondol egy adott szituációban. Olyan szoros kapcsolat van köztetek ami más párkapcsolataidban soha nem volt, és az érzelmek is annyira erősek. Bizalom, hűség, őszinteség, lángolás, bizsergés, pillangók a gyomorban évek után is, fergetegesen jó szex. Na, nekünk pont ilyen a kapcsolatunk a férjemmel.


Ami elmúlik, az sosem volt igazi szerelem, max fellángolás. Mi mindketten egymástól függetlenül is ebben hittünk, és hiszünk. Sok véletlen dolgon múlt, hogy megismerkedtünk. Azok nélkül sosem találkoztunk volna, de mindketten úgy érezzük, hogy ezt a sors akarta így:)

2016. máj. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudnám szépen megfogalmazni, de én mást érzek a párom iránt mint a szüleim, testvérem iránt. (gyerekeim még nincsenek). Számomra kiábrándító hogy valaki úgy érez a férjével kapcsolatban mint a szüleivel. Szerintem akkor az sosem volt igazi szerelem csak két ember találkozása akik jól kijönnek egymással, családot akarnak stb. Nagyon szeretem a szüleimet, testvéremet de ez nem ugyanaz. Ezt nagyon bonyolult összefoglalni. Nekem a párom a legfontosabb, neki pedig én, ő a barátom, szeretőm és minden egy személyben. Mindent elmondhatunk egymásnak, és napról napra jobban szeretjük egymást. Ez nem csak kötődés vagy ragaszkodas vagy lehet hogy az nem tudom, de még sok minden más is.
2016. máj. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Talán ahogy a 6. írta.
2016. máj. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem attól hogy a rózsaszín köd elmúlik attól a szerelem nem múlt el. Aki érzi tudja aki meg nem annak nem lehet elmagyarázni. De ha ugyanúgy szereted a férjed mint a szüleidet akkor az valóban nem lehet szerelem, de nem is volt max talán vonzalom.
2016. máj. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!