Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasság szerelem nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság szerelem nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok.A történetem röviden annyi,hogy másfél éve együtt vagyoka párommal,de ő nem szerelmes belém.Volt egy komoly kapcsolata,el is jegyezte a lányt aztán a lány megcsalta,szétmentek.Az elejétől kezdve megmondta,hogy nem szerelmes belém,mégis szeret,szeretettel,szerinte sokkal jobban mint egyes fiuk a barátnőjüket,akik azt állitják,hogy szerelmesek.Tényleg jól egyezünk minden téren,a szeretkezés is jó,nincsenek gátlásaink egymás előtt semmilyen téren.Pár hónap múlva befejezem az egyetemet,és a szüleitől elvetve hallok pár dolgot,hogy majd lagzi,stb.A párom 32 éves,én 23.Szerelmes vagyok belé,de nem tudom mit mondanék ha megkérné a kezem.Menne a dolog szerelem nélkül?Vagy egyszer csak jönne valaki,akibe beleszeret és elhagy?
2016. máj. 15. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Szóval még meg sem kérte a kezed. Szerintem nem is fogja.
2016. máj. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az oké, hogy egy házasságban tizen, huszonévek után már elmúlik a szerelem (de van ahol egyébként nem, és olyanok mint 2 tini), de megmarad a szeretet, a nagyon erős ragaszkodás, megszokás stb. De itt még házasságról szó nincs és már ilyen problémák vannak. Én eleve azt nem értem minek vagy egy olyan férfivel, aki az elejétől kezdve közölte, hogy nem szerelmes beléd.. Én ott és akkor búcsúztam volna el. Nem igazán értelek.
2016. máj. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

Szia!

Sehol nem olvastam, hogy megkérte volna a kezedet, ezért nem teljesen értem a kérdést magát sem. Milyen házasságról van akkor szó? Itt ez a lényeg szerintem.

2016. máj. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem valoszinu h szerelmes lesz beled, ha eddig nem tette, foleg nem 32 evesen.
2016. máj. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%

Azt hiszem értem a kérdésedet. Én soha nem mennèk hozzà olyanhoz aki nem szerelmes belém vagy èn nem vagyok szerelmes belé.

Szerintem az ilyen vàlàsra van ítélve, amint a nem szerelmesnèl jön valaki. Az olyan hàzassàg valójàban nem boldog, csak úgy van melletted valaki, de nem szerelmes. Csak melletted vàrja az igazit, s közben amíg vàrja, jól kihasznàlja a testedet. Ha hozzàmennél, nem tudnàl boldog lenni. Mindig azon agyalnàl, vajon màr megvan e az új csaj, csak még nem szólt neked...

A màsik pedig az, hogy olyannak ne szülj gyereket akiről tudod hogy nem szeret. Fiatal vagy, még megtalàlhatod azt akivel kölcsönös érzerlmeken alapul a kapcsolat.


Azt nem igazàn èrtem, hogy egyàltalàn minek vagy vele együtt? Semmi értelme. Csak kihasznàl.

2016. máj. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszer befaragott a lánykéréssel egy olyan lánnyal akibe szerelmes is volt. Ne haragudj, de nem te leszel a következő akinek a kezét meg is kéri.
2016. máj. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!