Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hazasok veletek volt mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazasok veletek volt mar olyan, hogy?

Figyelt kérdés

Szoval adott egy jo hazassag, se gyerek, hitel,tenyleg jo kapcsolat, de egyszeruen sokszor erzem azt, hogy lefekudnek masokkal. Ez talan kivancsisag, van olyan ami a bakancs listamon volt (mielott megismerkedtunk) es szabalyosan megalljt kell parancsolnom magamnak, hogy ne lepjek tovabb.


Itt nem konkret emberrol van szo, hanem globalisan, nagy altalanossagban a szexualis promiszkuitasrol, mint jelensegrol. Elvalni nem fogok, nincs miert a kovetkezo hazassagomban is ugyanugy meg lenne ez a dolog mert nem a hazassag minosegehez van koze, hanem ahhoz, hogy nehezemre esik kontrollalnom magam.


Itt egyejes dolgokra gondolok, erzelmek nelkul, egyszeri alkalmak kulonboz emberekkel persze tudom, hogy nem eri meg....szoval veletek volt mar hasonlo?


30-asok vagyunk


2016. nov. 3. 20:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
A párod nyitott a nyitott házasságra? Az megoldás lenne.
2016. nov. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Természetes az érzés. Utána nézel, szakemberek szerint, az ember nem monogám. Ez, társadalmi elvárás, hogy monogám ként éljen. Több évtized tapasztalata, nagyon sokan nem tartják be, ezen elvárást.
2016. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Hogy a francba ne lenne, és ennek semmi köze ahhoz hogy szeretem e a másikat vagy sem. Egyetértek azzal hogy az ember nem feltétlenül monogám típus, ettől függetlenül a társadalmi elvárás érvényesül.


Sokszor a két fél igényei nem egyeznek, vagy legalábbis nagy részben eltérnek, ami relatíve sok konfliktus forrása lehet. Ha ezt meg tudják beszélni és közösen változtatni a dolgon, akkor eljuthat a dolog oda hogy az un. bakancslistás dolgokat ha részben is de megélheti az ember. Ha nem akkor vagy marad a kompromisszum és az elfogadás... megéri e az egész kapcsolatot kockáztatni, vagy a másik út, az egy éjszakás kalandok, izgalom és a kockázat, lelkiismeretfurdalás... ezt minden ember a saját értékrendje szerint dönti el.


De válaszolva a kérdésedre, 10 év házasság után volt jó párszor ilyen, legalábbis a saját részemről. Jó kis önismereti tréning valljuk be. (32N)

2016. nov. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

13 év volt a leghosszabb kapcsolat de nem éreztem ezt Pedig bántalmazó kapcs volt, jónak nem mondható.

Igaz nő vagyok de így utólag ha az exre gondolok lehet ő is "ebben szenvedett".

A mostani párommal még ezt is meg tudom beszélni de ő annyira más mint a többi ffi hogy nem mérvadó. 7év volt a leghosszabb kapcsolata de még gondolati szinten sem akart mást. Nekünk annyira hozzátartozik h érzelmileg is szoros legyen a kötelék h emiatt nem is menne mással.

2016. nov. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

A parom abszolut nem nyitott a nyitott hazassagra, o bennem megtalalt mindent ami keresett es o igy boldog. En is boldog vagyok vele, nem hagynam el csak azon filozom, hogy klassz lehetosegek esnek be az eletembe es egyszeruen nem elhetem meg oket.


Mindig ugy vagyok vele, hogy egy numera nem er annyit, hogy amikor a parom legkozelebb mosolyogva hozzambujik es azt mondja, hogy "annyira jo, hogy megbizhatok benned" rosszul erezzem magam, es lelkiismeret furdalasom legyen. Nyilvan sosem tudna meg, de eleg az, ha en tudom baromi nehez kereszt.


Nem hagyna el, de a bizalma megtorne a boldogsagba vetett hitet vennem el azzal, hogy megcsalom. De most akkor mi van a bakancs listammal? Az oke, hogy ugy halunk meg h huseges voltam, de bennem van az hogy ezt az egy dolgot sosem probaltam ki? Szoval hol kezdodik az, hogy elj ugy ahogy neked jo es hogy lehet osszeegyeztetni azzal, hogy kihagyod sorozatban azt a lehetoseget ami iszonyuan vonz.?


Hat ez a dilemma.

2016. nov. 3. 21:18
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem válj el. Pár év múlva úgyis megcsalod.
2016. nov. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
35%

volt.

ilyenkor dugok egyet a kiszemelttel,utána fél órát örülök magamnak,aztán el is felejtem.

ez semmiben nem befolyásolja a feleségem iránti érzelmeimet.

mondjuk az is igaz hogy más nőkkel nem is szoktam érzelmi kapcsolatot kiépíteni.

én tudom hogy ilyen vagyok és elfogadom magam ilyennek,ezért bűntudatom sincs,és árulásnak sem érzem.

2016. nov. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

Hangosan felrohogtem XD "Adott egy jó házasság, se gyerek..."


Mond meg a kedves nejednek és csak ezután lesz csak részed egy igazán jó házasságban :D


Sokan felredugnak...aztán a valamire való nők rá is jönnek és elválnak...ahogy én is elfogok. A te dontesed, hogy neked mit ér meg egy kóbor p*n*.

2016. nov. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

7-es nem pontoztam le senkit, gondoltam szolok.


Jo, hogy te ezt igy le tudod rendezni magadban nekem pont ez a resze nem megy. Valamiert ugy erzem, hogyha megcsalnam akkor a hazassag dinamikaja megvaltozna, sosem tudna meg de mivel bennem lenne egy eros lelkiismeret furdalas minden hulyeseget elneznem, olyan dolgokat is amiben abszolut nincs igaza es mindezt csak azert mert hibasnak ereznem magam a megcsalas miatt.


Masreszt az is bennem van, hogy oke megcsalom, egyejes es mi van ha borzalmas lesz? Mi va ha nem jon be az illata, vagy mi van ha eljutunk odaig es keptelen vagyok megcsalni? Szoval nehez dolgok ezek.


Ebben a pillanatban azt erzem, hogy ezt a bakancslista dolgot szeretnem kiprobalni, oki, akkor vegulis konkretizalom egy szinesboruvel. Ez az ami mindig rajta volt a listamon, de valahogy sosem mozogtam olyan korokben, hogy erre akar eselyem legyen. Tudom, ugyanolyan mint a tobbi, semmi kulonbseg nincs, de megis....szeretnem megtapasztalni. Hat ez van.

2016. nov. 3. 23:56
 10/15 anonim ***** válasza:
62%

Engem lepontoztatok mert azt írtam,hogy válj el bezzeg a megcsaló 7#-t meg felpontoztátok. Akkor csaljátok egymást orrba-szájba. Úgyis az a menő manapság. Nehogy lemaradj!

A vicc, hogy a 7# azt írja érzelmei vannak a felesége iránt. Szerintem csak testvéri "szeretet".

2016. nov. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!