Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hazasok, veletek van olyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazasok, veletek van olyan?

Figyelt kérdés

Szoval a tortenet lenyege roviden az, hogy a ferjem felkeltett ma kb 9 korul ilyen fogdosas/ nyulkalas, tehat szexelni akart de latta h alszom, latta h allatira nincs kedvem a dologhoz megis tovabb fogdosott....mondom mindezt ugy h csukva volt a szemem, mert halal almos voltam meg nem keltem fel.


Aztan elegem lett es azt mondtam h "oke csak csinald lecci gyorsan mert szeretnek aludni" amin teljesen kiakadt (egyebkent jogosan hiszen azert mondtam h hagyjon beken ( amire egyebkent azt mondta, h soha tobbet nem akarja hallani ezt a mondatot es kiment).


Megbantottam? Igen. De az sztetek oke, hogy valakit felkelt es latja, h alszom es nem akarom ennek ellenere folytatja?


Veletek volt mar ilyen?


Koszi a valaszt,


30/N


2016. okt. 22. 15:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Nem, én nem szoktam 9-ig aludni.
2016. okt. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hetkozben en sem, de hetvege van:-))
2016. okt. 22. 15:14
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Talán ha mosolyogva hozzábújsz, hogy most hagyjon, inkább öleljen át, mert még nagyon álmos vagy...de ez az oké, csak gyorsan... a fogorvosnál vagyok ilyen helyzetben, szüksége, de ha már kell, mihamarabb legyünk túl rajta. Szóval nekem sem esett volna jól.
2016. okt. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 icu75 ***** válasza:
59%
Hmm,hát én pl.imádok erre ébredni. Úgyhogy velem nem volt még ilyen.
2016. okt. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem nem kellene magára vennie, aludtál és nem voltál vele bunkó sem. Többet nem akarja hallani? Ő is lehet még annyira fáradt, hogy inkább megkér majd, úgy mint te tetted.
2016. okt. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

3-as persze ertem, csak azert mondtam h hagyja abba ha latja h abszolut semmi hangulatom hozza, fel sem ebredtem, es en tipikusan utalom reggeli szexet sot, azt is ha felkeles utan azonnal beszelgetni kell. Kell 10 perc magamra ebredes utan, nyugi es hasonlok....


Nekem ez teljesen ugy jott le h o "eroltette ezt a dolgot" es nem tartotta tiszteletben azt h en mit szeretnek, pontosabban azt h mit nem:-)))

2016. okt. 22. 15:30
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
Hát elég rosszul eshetett neki....
2016. okt. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező nem Te voltál bunkó hanem a férjed h nem tartotta tiszteletben azt h Te reggel még alszol. Évekig csináltam ezt az exemmel hiába mondtam h én reggel a kávéig életképtelen vagyok, szart bele. Főleg ha tudja a ferjed h reggel nem is szivesen szexelsz.
2016. okt. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

8-as Koszi, megnyugodtam h akkor nem csak en elem meg rosszul:-)))Forditott helyzetben (habar ilyen 7 ev alatt meg sosem volt) ha latnam rajta h nem akarja akkor nem eroltetnem, mert sztem ez iszonyat tahosag:-))


Ugyanez, kave elott hagyjanak beken:-)))

2016. okt. 22. 15:57
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem is tudom. Megértelek téged is, viszont akkor szerintem nem vagytok egymáshoz valóak. Ha reggel 6- kor ébresztgetne, akkor valószínűleg kiakadnék, de azért a 9 óra szerintem egész baráti :) Én inkább örülnék, egy ilyen ébresztőnek, hisz tök jó érzés, hogy kíván, reggel, álmosan, kócosan stb. Mondjuk nekem egyáltalán nincs ellenemre a reggeli, spontán szex. De mivel a férjed, valószínűleg tudja, hogy erre nem vagy vevő vagy nem történt még ilyen, nem beszéltetek róla, hogy neked ez nem jön be? Mert így tényleg olyan mintha erőltette volna, de te is lehettél volna kedvesebb, mondhattad volna, hogy bocs szívem de nagyon fáradt vagyok, had aludjam ki magam és ha magamhoz tértem kárpótollak. Ha mindenki ilyen ki.baszott önző, nem csoda hogy minden második házasság válással végződik.
2016. okt. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!