Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hazasok, veletek van olyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazasok, veletek van olyan?

Figyelt kérdés

Szoval a tortenet lenyege roviden az, hogy a ferjem felkeltett ma kb 9 korul ilyen fogdosas/ nyulkalas, tehat szexelni akart de latta h alszom, latta h allatira nincs kedvem a dologhoz megis tovabb fogdosott....mondom mindezt ugy h csukva volt a szemem, mert halal almos voltam meg nem keltem fel.


Aztan elegem lett es azt mondtam h "oke csak csinald lecci gyorsan mert szeretnek aludni" amin teljesen kiakadt (egyebkent jogosan hiszen azert mondtam h hagyjon beken ( amire egyebkent azt mondta, h soha tobbet nem akarja hallani ezt a mondatot es kiment).


Megbantottam? Igen. De az sztetek oke, hogy valakit felkelt es latja, h alszom es nem akarom ennek ellenere folytatja?


Veletek volt mar ilyen?


Koszi a valaszt,


30/N


2016. okt. 22. 15:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
35%

Én megértelek! Ébredéskor még zombi vagyok, arról nem is beszélve, hogy hiába lát szexinek a párom, ha én büdösnek és gyűröttnek érzem magam (mert pl. éjjel leizzadtam, vagy rosszul aludtam), akkor nincs kedvem hancúrozni.

Szerintem túlreagálta a férjed.

Ha nincs kedvem szexelni, hülyeségből én is ezt szoktam mondani a férjemnek vagy azt, hogy ok, csináld, csak ne ébressz fel. Mosolyog egyet a dolgon és kivárja míg lesz kedvem összebújni. Ha nem bunkó stílusban mondtad, akkor nem értem miért lenne sértőbb, mint az, hogy nincs kedvem szexelni.

2016. okt. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, szoktam ilyet csinálni. Két dolog történhet, ébred és benne van. Másik, ébred kicsit és elfordul, tehát nincs hozzá kedve. Ilyenkor, nem kell mondani, hogy most inkább ne. Tudomásul veszem. Az úgy sem ér semmit nekem sem, ha csak úgy hagyja és essünk túl rajta. Vagy is, nem kell mondani, meg értem a reakciójából.
2016. okt. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Intézhetted volna okosabban.

Ma reggel én is ilyen ébresztőt kaptam. Gondoltam egye fene, gyorsan lerendezzük. Csak nem kötöttem az orrára. ;)

Volt egy jó reggeli villámszex, én meg aludtam még egy órát. Mindenki elégedett.

2016. okt. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ez igy mind jogos, de valahol az is belejtaszott h nem gyenged cirogatss voltal hanem ilyen vad kozeledes.
2016. okt. 22. 20:33
 15/17 anonim ***** válasza:
Az enyém nem szokott ilyenen megsértodni. Még viccesen hozzás is teszi, hogy nyugodtan aludhatsz is kozben :)
2016. okt. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az en ferjem sem sertodik meg soha semmin

Max beszol ,, majd suttogva csinalom oke ? Aludj csak tovabb nem kell hozza a fejed

2016. okt. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Mindketten hibáztatok, a férjed, mert nem hagyott, amikor láthatóan nem volt kedved az egészhez, te viszont az egészet rosszul reagáltad le, nekem eszembe nem jutna ilyen stílusban válaszolni és ilyet mondani a férjemnek. Sokkal kedvesebben adnám a tudtára, hogy most hagyjon. De az is hozzátartozik, hogy fél szavakból értjük egymást és már el se jutottunk volna idáig, mert a férjem rögtön látja rajtam, ha éppen nem alkalmas. Ugyanígy viszont is.
2016. okt. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!