Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért ilyen a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a férjem?

Figyelt kérdés
2 éves házasok vagyunk és a férjem, kb 2-3 hetente igényli csak a szexet. Ami van az is kb csak 5perc mindenestől. Csókolózni egyáltalán nem szeret, az elején még úgy ahogy volt, de mióta összeházasodtunk teljesen megszűnt. Ő azzal indokolja ezt, hogy fáradt, meg hogy nincs kedve. Kb annyi az életünk, hogy este hazajön a munkából, eszik, fürdik, nézi a meccset és ennyi. 40 éves nincs még egyikünknek sem gyereke, azt is megbeszéltük, hogy házasság után baba-project, de ő még úgy gondolja, hogy ő ráér és majd pár év múlva...Még beszélni sem lehet a gyerek témáról,mert egyből tereli a szót,magától meg fel nem hozná. Már lassan azt veszem észre magamon, hogy irigykedve nézek párokra, akik szemmel láthatóan elvannak egymással, vagy tolnak egy babakocsit, vagy egy padon ülve csókolóznak...tudom, hogy hülyén hangzik... Elválni nem akar, az tuti, meg neki ez így jó...csak az meg nem érdekli,hogy nekem ez nem elég...Megcsalni nem fogom, bár nagyon nehéz így.... 30/N

2016. okt. 25. 16:33
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
49%

19-es vagyok, igazan nincs mit.-))


Normal esetben nem kommentelek, amikor latom h valakivel baromi igazsagtalanok es mondjuk 20 komment csak errol szol es a kerdezo mar velhetoleg azon agonizal h felkosse e magat (koltoi tulzas) akkor altalaban irok neki egy privit es lenyugtatom, es elmagyarazom neki a helyezetet, illetve tanacsot adok.


De kommenthaboruba sosem megyek, teljesen felesleges:-))Ha valakiert igazan aggodsz akkor irj neki privit, ez altalaban segit az illetonek, par kedves szo felulir tiz elmebeteget:-))

2016. okt. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
47%

Ok. :)) Megfogadom a tanácsod kedves 19/21 :).

Itt külön szabályok vannak, azt látom már. Ezt is meg kell tanulni.

Köszi, ismételten! :)

2016. okt. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
51%
Még szerencse, hogy a sok idióta között akad egy ilyen nagyon intelligens, művelt, nem pattanásos ember, aki néha megmondja, hogy mi is a jó :)
2016. okt. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

"Agnyeszka (vagy mi) en felpontoztalak mi tobb, egyet is ertek veled. De (es ez egy hatalmas DE) ez itt a gyakori, frusztralt pattanasos tinik, kiegett nok, szeretok, valofelben levok, keseru emberek kedvelt talalkozohelye.


Itt kvazi embersegre szamitani olyan mint ha a peknel szeretnel ruhat venni:-))Ez a forum nem errol szol, nem ez a reteg jar ide hanem az, akin kb atnezel az utcan, vagy olyan akivel egy tarsasagba sosem kerulnel. Ez az oldal es a velemenyek nem fedik a magyar valosagot, ez nem egy altalanos (kor)kep az emberekrol hanem ez egy reteg szemlelet akik ezen az oldalon tomorulnek.


A barataim mint en is rohogni jarunk ide, de nem varunk sem jo izlest, de intelligenciat, se stilust, se modort olvasottsagot pedig vegkepp nem. Ezzel pedig a vilagon semmi baj nincs, mivel az eletben nem talalkozom ilyen emberekkel nekem ez olyan mintha valami tudomanyos kiserletet neznek testkozelbol.


Dolj hatra a fotelben, lazulj el, es nezd es elvezd te is:-))"


Erre a válaszom: Talán nincs is...és nem véletlen nem reagáltam eddig semmit sem. Az ilyenfajta emberek miatt lesznek talán a fent nevezett "frusztralt pattanasos tinik, kiegett nok, szeretok, valofelben levok, keseru emberek" s kiegészíteném még annyival, hogy lelki sérültek is, mert aki vakon ilyet mer írni más embernek, s - ha rossz neki, rúgj belé még te is- elven arra nincsenek szavak és nem az a társadalom szégyene, aki ezt meg meri tenni a nála rosszabb lelki állapotban lévővel, hanem az, aki idáig süllyed, mert annyi intelligenciája és segítőkészsége nincsen, hogy segíteni tudjon az illetőnek.


Ágnyeszkának pedig annyit a válaszaira: Hogy hát szép is az ha valakit az elején védeni szeretnél, de talán nem csak én vagyok itt a naiv, hanem te is, mert egy számomra szánalmas és rosszindulatú kommentel simán meg lehetett venni az ellentábornak :)

2016. okt. 26. 11:20
 25/28 anonim ***** válasza:
39%

Kedves Kérdező!


Más az, aki a gyakorin naív, és más az, aki az életben.


Örülök neki, h örömmel konstatálod más is ilyen naív, mint Te.

Nos, ez az örömöd bizonyára sokat segít az életeden.


Az ilyen embereket hívják ostobának.


Sok van belőlük.


Szép napot!

2016. okt. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
47%
Még egy dolog, ami igazán figyelemre méltó momentum veled kapcsolatban kedves Kérdező: milyen ellentábor? milyen megvevés?? Te amúgy gyp-s vagy? Nem baj, h egész végig egyetértettem mindenkivel ( mondjuk ezt nekik sem sikerült levenni ), szal zéró ellentábor. Az előadásmód nem tetszett, meg a káröröm. Alapvető gondok vannak veled. Vkit elképzelsz vmilyennek ( pl. a férjedet is ), és ahhoz tartod magad, a tényeket figyelmen kívül hagyod. ÉBRESZTŐ!!
2016. okt. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Kerdezo: 19-es vagyok, legyszives idezd, hogy hol irtam/javasoltam olyat hogy barki is rugjon bele masokba? :-)
2016. okt. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
lapát
2016. okt. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!