Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért ilyen a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a férjem?

Figyelt kérdés
2 éves házasok vagyunk és a férjem, kb 2-3 hetente igényli csak a szexet. Ami van az is kb csak 5perc mindenestől. Csókolózni egyáltalán nem szeret, az elején még úgy ahogy volt, de mióta összeházasodtunk teljesen megszűnt. Ő azzal indokolja ezt, hogy fáradt, meg hogy nincs kedve. Kb annyi az életünk, hogy este hazajön a munkából, eszik, fürdik, nézi a meccset és ennyi. 40 éves nincs még egyikünknek sem gyereke, azt is megbeszéltük, hogy házasság után baba-project, de ő még úgy gondolja, hogy ő ráér és majd pár év múlva...Még beszélni sem lehet a gyerek témáról,mert egyből tereli a szót,magától meg fel nem hozná. Már lassan azt veszem észre magamon, hogy irigykedve nézek párokra, akik szemmel láthatóan elvannak egymással, vagy tolnak egy babakocsit, vagy egy padon ülve csókolóznak...tudom, hogy hülyén hangzik... Elválni nem akar, az tuti, meg neki ez így jó...csak az meg nem érdekli,hogy nekem ez nem elég...Megcsalni nem fogom, bár nagyon nehéz így.... 30/N

2016. okt. 25. 16:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
hát persze hogy nemakar elválni,neki igy kényelmes,te kiszolgálod ő meg le..ar téged.őnző de nagyon és nem szeret abszolút.arról meg ne is álmodj hogy gyereket akar majd.csak hiteget.te mekorra naiv vagy.orrodnál fogva vezet.gratula.
2016. okt. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%
Az esküvő előtt gondolom sokat csókolóztatok, egy lepedő akrobata volt, meg tudtatok mindent beszélni, nem csak ledöglött egy sörrel a tv elé, hanem értelmes programokat csináltatok együtt és teljesen rendben volt minden. Ja hogy nem? már akkor is ilyen volt? nem kellett volna hozzámenni..
2016. okt. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
15%

Ha ide kiírod, mert kapcsolatotok már régen haldoklik.

Javítsátok meg. Nyílt kommunikáció. Írj rám s segítek.

(Csak fő kérdést olvastam el... Hidd el, ilyen kérdés után nem kell többet.)

2016. okt. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
19%

#1-es. Jó volt belerúgni a földönfekvőbe?

Gratula!

2016. okt. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
28%

2-es szintúgy.

Tanácsot adjatok, arra már rájött, h át lett baaszva.

2016. okt. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
76%
és milyen tanács,okoska? ez már nem kapcsolat,vége! felfogtad?
2016. okt. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
20%
Nem nekem kell felfognom, nem gondolod? Muszáj hülyeségeket írni? :)
2016. okt. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
84%
Én sem értem, hogy milyen tanácsot lehetne adni erre.. egy haldokló házasság, ahol semmi nem működik, sem a szex, sem a kommunikáció..itt nincs tanács.. gondolkodni kellett volna az esküvő előtt.
2016. okt. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
91%
Állj a sarkadra! SZépen mondd meg neki az elvárásaidat és azt, ha nem tetszik akkor bizony elválnak utjaitok. Te találsz még lehetöséget megfelelö társra, ö meg ha dugni akar, nevelgetheti más gyerekét.
2016. okt. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
86%

Akkor összegezzük.


Benne vagy egy kapcsolatban, ahol:

- Nem működik a szex, nem egyeznek az igényeitek a mennyiség terén, minőségileg is pocsék.

- Nincs köztetek intimitás, ő pedig nem is igényli.

- Magasról szarik a fejedre, elvan a kis világában, egyáltalán nem érdeklik az igényeid, nulla kommunikáció.

- Míg te szeretnél, ő nem akar gyereket, kifogásokat gyárt és hiteget (bár ahhoz is elég elmeroggyantnak kell lenni, hogy egy ilyen alaknak gyereket akarjon szülni valaki)


Mondd, mi az istenért vesztegeted az időd és nem adod be még ma a válópert? Jó a mártír-szerep, élvezed, ha szenvedsz?

2016. okt. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!