Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan állítsam le a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állítsam le a férjem?

Figyelt kérdés

Bejött a munkahelyemre egy férfi és elég durván lehordott az egyik páciens miatt, szó szerint majdnem rám burította az asztalt...A férjem is ugyanott dolgozik, csak másik szekcióban, ezért nem találkozunk napközben közvetlenül, de amikor ezt megtudta (ráadásul nem is tőlem, gyorsan szárnyra kapott a dolog), iszonyatosan begurult. Már napok óta kutakodik, hogy ki ez és fel akarja keresni, hogy egy pofont minimum lekeverjen neki. Alapból soha nem volt ideges típus, próbálom leállítani, de nem tudom, hiába beszélek neki hogy hagyja a fenébe, mindenhol vannak idegbetegek. Nem akarom, hogy csináljon valami hülyeséget, amiért a végén őt veszik elő.


Mit csináljak?



2016. okt. 15. 21:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Hiába mondtam neki, hogy többet a biztonságiak nem fogják az épületbe engedni, mert a végén feljöttek majdnem rendőrt hívtak, de elment az illető, ez sem hatja meg.
2016. okt. 15. 21:56
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Örülj neki, hogy nem egy konfliktuskerülő puhány, mint a férfiak legnagyobb része és ne áruld el neki, hogy ki az :)
2016. okt. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Utolso,a szambol vetted ki a szot...pont ezt akartam irni...( bar engem is lepontoznak majd biztos emiatt)

Barcsak az en ferjem tenne ezt ertem,nekem nagyon jolesne..de a28 ev alatt sose csinalt ilyesmit,amibol ereznem ,olne ertem.

O is irtozik minden konfliktustol idegenekkel,alt.ban en szoktam konfrontalodni,de szivesen atadnam neki ezt a szerepet.Eppen nem puhapocs,de lehetne agresszivabb kicsit...


Kerdezo,mond azt,h nem er annyit ez a bunko,h miatta veszelybe keruljon akarmelyikotok állása...

2016. okt. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ő is felnőtt ember, el tudja dönteni.
2016. okt. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ez a véleményem, mint az előttem szólóknak. Bárcsak az én párom is ilyen lenne! Bárcsak több ilyen férfi lenne, mert én még az életben ilyet nem láttam, csak szájhősöket.

Mikor egy nőt bántanak vagy bármi, bírom, hogy MINDEGYIK jön azzal, hogy bezzeg ha én ott lettem volna, ezt és ezt tettem volna...Én emberek között dolgozok, de komolyan mondom nem volt még egyetlen egy példa sem rá, hogy valakit megvédtek volna, akár szóban is. Feltételezem otthon már egész máshogy adják elő a történetet ők a kemény macsók, a nap hősei...szánalmasak...mind

2016. okt. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki, ezt a kérdést, és ne a válaszokat, hanem azt, amit te írtál! Vagy csak mond el neki ugyanezt.
2016. nov. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!