Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért ilyen a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a férjem?

Figyelt kérdés
2 éves házasok vagyunk és a férjem, kb 2-3 hetente igényli csak a szexet. Ami van az is kb csak 5perc mindenestől. Csókolózni egyáltalán nem szeret, az elején még úgy ahogy volt, de mióta összeházasodtunk teljesen megszűnt. Ő azzal indokolja ezt, hogy fáradt, meg hogy nincs kedve. Kb annyi az életünk, hogy este hazajön a munkából, eszik, fürdik, nézi a meccset és ennyi. 40 éves nincs még egyikünknek sem gyereke, azt is megbeszéltük, hogy házasság után baba-project, de ő még úgy gondolja, hogy ő ráér és majd pár év múlva...Még beszélni sem lehet a gyerek témáról,mert egyből tereli a szót,magától meg fel nem hozná. Már lassan azt veszem észre magamon, hogy irigykedve nézek párokra, akik szemmel láthatóan elvannak egymással, vagy tolnak egy babakocsit, vagy egy padon ülve csókolóznak...tudom, hogy hülyén hangzik... Elválni nem akar, az tuti, meg neki ez így jó...csak az meg nem érdekli,hogy nekem ez nem elég...Megcsalni nem fogom, bár nagyon nehéz így.... 30/N

2016. okt. 25. 16:33
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos 1# és 2# igaza van. Ajnározhatjuk a kérdezőt de ez a kőkemény igazság. Fel kell nyitni a szemét. A pasinak oké így, a kerdezőnek kell lépni. Ennyi.
2016. okt. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
36%

0 % a válaszaimra... szomorú vagyok (kicsit). Kik járnak ide?? ...

EMBER szóljon EMBERHEZ, én ezt vallom.

Ti is elrontottatok már kapcsolatot, vagy bármit. Nektek hogy esik a kioktatás?

Csak ennyi

2016. okt. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
85%
12# megérdemli a kioktatást. Kicsit el kéne gondolkodnia. Normális nő nem marad ilyen kapcsolatban. Nincs mit ragozni.
2016. okt. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
78%
Inkább úgy lenne helyes a kérdés hogy miért a férjed? Mikor tanulják már meg egyesek hogy egyedül nem lehet helyre hozni egy elb.aszott kapcsolatot. Főleg ha a másik fél szerint nincs probléma.
2016. okt. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
53%

Normális nő... mit tudsz a Kérdezőről?

Milyen gyermekkora volt. Milyen volt a szülei házassága. Milyen a felnőtt élete, munkahelye. Hányan nyomorgatták, rúgtak bele..

Nem ok nélkül került ilyen házasságba..

Idáig eljutott. Kihasználják, de piszkosul. Lépnie kell. Tudja, érzi.

Segítséget vár. De, Emberi segítséget.

Én ezt sérelmeztem, vártam, várom el.

Csak ezért írtam.

2016. okt. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
78%
Ágnyeszka te se tettél hozzá olyan sok építő jellegű dolgot a kérdéshez, halljuk te mit tanácsolsz a kérdezőnek? (ami tényleg megoldás..nem csak blabla)
2016. okt. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
87%

Ágnyeszka eléggé magára vette a válaszokat, és akinek nem inge...

Gondolom te vagy a kérdező is.

Nem, nem tudunk róla semmit, mivel ennyit írt és nem reagál.


Egyébként meg sima ügy.

28 éves, belehabarodik egy idősebb pasiba, akiből kinézi, hogy teljesíti az álmait: esküvő és gyerek. Elvégre ketyeg a biológiai óra.

Az esküvőre készülve fel se tűnik neki, hogy xar van a palacsintában, mert nem érdekli kivel házasodik, csak az, hogy végre férjhez megy.

Utána jön az arcraesés.

A pasi meg hátradőlve nyugtázta, hogy megfogta a csajt. Kifogott halat meg nem etetünk.


Mivel válni nem akar a kérdező, mert fél hogy akkor többé nem megy férjhez, és a gyerek szülő korból kiöregszik, nincs mit mondani.

Az ő élete, felőlem nyugodtan b.on el belőle még 5-10 évet. Aztán majd csak leesik neki a klimax előtt, hogy ezzel a pasival befürdött, és nem akar tőle gyereket.

2016. okt. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
43%

Én semmit nem tettem hozzá.

Nyomtam a zöld kezet. Ennyit.

Igazatok van. Csak közben félek...

A Kérdező egy bonyolultabb eset. Ahhoz, h vkit ennyire kihasználjanak, nagyon labilis lelki személyiségű kell legyen.

Félő, h úgymond "besértődik", így elvész a Ti meglátásotok...

2016. okt. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
60%

Agnyeszka (vagy mi) en felpontoztalak mi tobb, egyet is ertek veled. De (es ez egy hatalmas DE) ez itt a gyakori, frusztralt pattanasos tinik, kiegett nok, szeretok, valofelben levok, keseru emberek kedvelt talalkozohelye.


Itt kvazi embersegre szamitani olyan mint ha a peknel szeretnel ruhat venni:-))Ez a forum nem errol szol, nem ez a reteg jar ide hanem az, akin kb atnezel az utcan, vagy olyan akivel egy tarsasagba sosem kerulnel. Ez az oldal es a velemenyek nem fedik a magyar valosagot, ez nem egy altalanos (kor)kep az emberekrol hanem ez egy reteg szemlelet akik ezen az oldalon tomorulnek.


A barataim mint en is rohogni jarunk ide, de nem varunk sem jo izlest, de intelligenciat, se stilust, se modort olvasottsagot pedig vegkepp nem. Ezzel pedig a vilagon semmi baj nincs, mivel az eletben nem talalkozom ilyen emberekkel nekem ez olyan mintha valami tudomanyos kiserletet neznek testkozelbol.


Dolj hatra a fotelben, lazulj el, es nezd es elvezd te is:-))

2016. okt. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
36%

Köszönöm, kedves 19-es!

Nekem fura, és be kell vallanom, kicsit sokkolt ez az "élmény". Szabályosan megijedtem, és hirtelen azt sem tudtam, hol vagyok, kik között...

Köszönöm, h szántál rám pár percet az idődből!

Kicsit megnyugodtam és ezt Neked köszönhetem. Kösziii még egyszer! :)

2016. okt. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!