Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A fiunk Not 5 honapos es a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiunk Not 5 honapos es a felesegem nem takarit rendszeresen pedig amikor van egy kis szabadideje egyböl megtehetne ezt de ö inkabb leül egy kicsit netezni. Miert?

Figyelt kérdés
2016. okt. 23. 09:34
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
#30-s! Gondolom a kérdezőt se a kukoricaföldön egy lyukban hagyták nőni, hogy még söprögetni sem tud. Nahát, milyen lusta egy anyja volt. :(
2016. okt. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
55%

30 assal egyet értek nagyvonalakban!

El vannak kényelmesedve a mai emberek, nem csak nők a férfiak is.


Kérdezőnek : sokat nem tehetsz más a neveltetése.

Megpróbálhatod vele megbeszélni, de hogy gyökeresen megváltozzon arra nem sok esély van.

Egyébként van akinek ez nem okoz gondot még 2 gyerek mellett sem. Kinek mi a fontosabb netezés/rend, neki a netezés...van akinek a rend. Ennyi.

2016. okt. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
50%

Azért 12 óra munka után nekem nem lenne pofám elvárni a férjemtől, hogy takarítson.

A gyereket be lehet tenni a járókába, kiságyba és kb. félóra alatt kész a dolog.

Nem ablakpucolást kell végezni meg függönymosást, egy szimpla porszívó-felmosás.


Tudom, mit beszélek, mert bébiszittelek egy kislányt (4 hós), és mellette én végzem a házimunkát is, míg anyuka haza nem ér.

2016. okt. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 H_Vivien ***** válasza:
47%
Nyilván a bébiszittelés ès az anyaság egy és ugyanaz! Ne viccelj kérlek!
2016. okt. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!