Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van olyan, akit a házastársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, akit a házastársa - sok év együttélés után - rendszeresen dicsér, kifejezi elégedettségét?

Figyelt kérdés
Az egyik hozzászólásban olvastam valahol, hogy a férje sok év együttélés is nagyon gyakran kifejezi, hogy milyen jól néz ki, milyen jó feleség és anya, milyen jó vele együtt. Nálunk is így van, bár még csak valamivel több, mint hat éve vagyunk együtt. De van-e, akinél ez a jellemző sok év házasság után is? Mi a titok?

2015. okt. 12. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
8 éve vagyunk együtt, kölcsönösen kifejezzük egymásnak, ha valami tetszik, vagy ha valami jól esik. A titka ennek szerintem az, hogy egyszer majdnem szétmentünk, és akkor rájöttünk, hogy mekkora ajándék számunkra a másik. Nem vesszük magától értetődőnek a legkisebb dolgot sem, hanem hálásak vagyunk érte, és ki is fejezzük, legyen szó akár arról, hogy valamelyikünk kivitte a szemetet, avgy megfőzte a vacsorát, nem beszélve arról, ha egy ruhadarab jól áll valamelyikünkön:) Vannak időszakok, amikor ezekből kevesebb van, de tudjuk, hogy ezzel ösztönözzük is egymást, meg alapból is jól esik, ha értékelik az embert, és ki tegye meg ezt elsősorban, ha nem a párunk?
2015. okt. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az 1-es olyan szépen megfogalmazta, hogy nem tudok jobbat írni, de talán nem is lehet. Köszönet érte! 24éve, 44F
2015. okt. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

A drága feleségem máig mondja, hogy:


"Jaj, cuncikám! Már megint olyan sok pénzt hoztál haza, annyira szeretlek! Nézd csak, elmosogattam, főztem kaját, a legszexibb fehérneműmben vagyok... mikor megyünk vásárolgatni? Kéne már egy új bunda, a kocsi is nagyon régi már, tavalyi..."


56/F

2015. okt. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi minden nap elmondjuk egymasnak, h "annyira szep vagy", vagy "annyira jo pasi vagy", es ezek verzioi (szexi vagy, en vagyok a vilag legmazlistabb pasija/noje h vagy nekem...a sor vegtelen).


Azert csinaljuk mert igy erezzuk plusz ezzel egy hihetetlen onbizalmat adunk a masiknak aki ettol kivirul:-)


5 eve hazasok, 6 eve egyutt:-)

2015. okt. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden nap éreztetjük egymással az ilyesmit, de ez nem direkt, csak úgy jön, ez a természetes. Engem igazság szerint zavarba is hoz vele, mert hiába mondja, hogy szépnek tart, én pont az ellenkezőjét gondolom magamról. Ezért a mai napig fura a dicséret. Nem mondanám hogy régóta vagyunk együtt a férjemmel, még csak 5,5 éve. 4 éve házasokként.
2015. okt. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Annyi a titok, hogy mondani kell. És ha a párod nem ilyen, akkor te elkezded, majd ő is fogja mondani. Ha mégsem, semmi gond, elmondod neki, milyen jólesne és kész.
2015. nov. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!