Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Valóban mindenkinél elmúlik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban mindenkinél elmúlik a szerelem?

Figyelt kérdés

28 éves orvos vagyok. A diplomaszerzés után azonnal összejöttem egy szintén diplomás, nagyon édes lánnyal. Bevallom elsőre is megtetszett, voltak testi hibája, ami időnként nem igazán tetszett, de úgy összességében tetszett. Nagyon rendes lány,most, főz, takarít, akkor fekszik le velem amikor csak én akarom. 4 év után viszont azért koptak az érzelmekből, viszont Ő nagyon szeretné a házasságot, de azért ettől kicsit tartok. Egy dolgot tudok: végtelenül rosszindulatú, sárkányos, hardverhibás nőkkel volt dolgom. De olyan kétségbeejtő az, hogy a szerelem elmúlt, cserébe egy hatalmas szeretet lett, és tűzbe is tenném érte a kezem a fent soroltakért, és a végtelenül becsületes természetéért.

Kérdés az, hogy akármilyen kezű, és lábujjú (gen, nekem ez fontosak) lánnyal jöttem volna össze, azoknál is ugyan ez lenne? Elmúlna az iránta vonzódásom, és a szenvedély? Azért kérdezem, mert sajnos nem igazán volt előtte komoly párkapcsolatom, csak futó és egy éjszakás, de az rengeteg.

Segítene valaki?



2015. júl. 31. 13:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%
"Doktor úr", a ragozással apró gondjai vannak :D
2015. júl. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Most össze-vissza vagyok zavarodva, nézd ezt el nekem:)
2015. júl. 31. 13:45
 3/24 anonim ***** válasza:
72%

Igen, a szerelem az mindenkinél elmúlik. A szeretettel kell beérni a továbbiakban, és az a szerencsés és ritka pár, ahol a szeretet megmarad.

Hiába jönnél össze más lánnyal, ahol tüzel a szerelem, ott is előbb-utóbb elmúlna a szerelem, de kitudja, hogy maradna a szeretet.

2015. júl. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%

Van egy mondás: a szerelem nem egy érzés, hanem döntés.

Ha ugyanúgy szeretnél érezni, mint az elején, akkor tudatosan úgy is kell viselkedni. Udvarolni, bókolni, randizgatni, kedveskedni a másiknak. És ez hozza magával az érzéseket. Komolyan! Ha belekényelmesedsz a kapcsolatba, akkor viszont garantáltan elmúlnak a kellemes érzések.

2015. júl. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
70%
a valasz: igen. Azoknal akiknal nem azokat nagyon tudom irigyelni, de szerintem ritka, hogy megmaradjon a langolo szerelem es a szenvedely evtizedeken keresztul
2015. júl. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Köszi 3. ! Azt hiszem Te nem az első párkapcsolaton estél már túl. Szóval azt mondod bármilyen is az a nő, magas és vékony, később egy kevésbé magas és nem túl vékony is jó?
2015. júl. 31. 13:54
 7/24 anonim ***** válasza:

# 5: nem lángolásról van szó, hanem a lángolás átalakul kötődéssé, ami olyan plusz, amit egy-egy új fellángolás nem képes pótolni.


Kérdező: vicces, hogy csak azt veszed figyelembe, amit hallani szeretnél... négyes vagyok, és nekem is volt már hosszú (évtizedes) párkapcsolatom, az alapján írtam, amit írtam.

2015. júl. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
74%

Az igazi szerelem nem múlik el, nem alakul át, de nem is az a rózsaszín köd, az igazi szerelemre nem tudsz magyarázatot adni, csak érzed és tudod, hogy összeköt valami kötelék titeket, amit soha nem tudnál elszakítani, akármit hoz az élet, egyszerre a mélység és a magasság.

Nagyon sokan keverik a szerelmet a kalanddal, fellángolással, a sziruposan cukormázas rózsaszín köddel, amit a romantikus amerikai vígjátékok mutatnak.

2015. júl. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem azt veszem figyelembe.... Érdeklődöm, hogy hogy megy ez..
2015. júl. 31. 14:14
 10/24 anonim ***** válasza:
96%
Az igazi szerelem nem mulik el..csak hogy az igazi szerelem nem is egyenlo azzal, hogy az ember mindig a felhok felett erzi magat. Az az igazsag, hogy ezt nem lehet megmagyarazni, te erzed azt amit erzel. Az erzelmek, indulatok megkophatnak kicsit, de ez nem jelenti, hogy a szerelem elmult egyszeruen csak lelassultatok es mar nem heves folyokent gazoltok at mindenen. Es ez az, ami nem baj. Ha ugy erzed, hogy meg mindig erosek es megallithatatlanok vagytok, biztos vagy az iranta erzett erzeseidben, akkor ez egy jo kapcsolat lehet. Tenni azert kell erte, ahogy elottem is irtak. A figyelem, kedveskedes, nagy beszelgetesek meg tovabbra is kellenek, es neha belefaradhat az ember, de akkor idovel a kapcsolat is megsinyli.
2015. júl. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!