Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelem mindenkinél más?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem mindenkinél más? Például: Van olyan lányismerősöm akinek elég ha bárki, de udvaroljon+kedves legyen vele. Te melyik vagy?

Figyelt kérdés
más elvárja hogy minden nap bizonyítson a pasi, 3.csak a neki elképzelt tökéletes férfiba hajlandó beleesni, 4.inkább megszerezni szereti a félénk fiúkat kb., 5.inkább az apja féle pasikra bukik, 6.hogy legyen pénze autója és akkor jön a szerelem, 7. meg hogy ha jó a szex akkor beleszerelmesedik, 8. ha összejön egy pasival kell neki 3 hónap hogy szerelmes legyen- inkább időfüggő. Aztán van aki a rossz gonosz pasikra bukik,

2015. febr. 14. 00:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Add meg a számát a csajnak!
2015. febr. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az 1-esnek és a 4-esnek mutass be engem!:D
2015. febr. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így működik. Pénzen nem lehet szerelmet vásárolni. A eltartott qrvák sem szerelmesek
2015. febr. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
van benne valami találkoztam már pár fajtával meg ezekenkívül is van még jópár
2015. febr. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezek közül a 3-as áll legközelebb hozzám.
2015. febr. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

én az egyes és a hetes keveréke vagyok :D a "bárki" kicsit túlzás, de azért könnyű levenni a lábamról, ezt aláírom.


a szomorú viszont az, hogy ez aránylag tartós dolog, ha valaki már lenyűgözött, akkor nincs lehetősége másnak is bepróbálkozni, amíg nem vagyok megint szabad.

2015. febr. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én egyszer voltam igazán szerelmes. Illetve azt hiszem, még mindig az vagyok, csak próbálom magamban elnyomni. Átlagosan kezdődött, néhányszor találkoztunk, söröztünk, beszélgettünk. Megvolt az összhang, rengeteg közös tulajdonság és azt hiszem ez az, ami nálam nagyon sokat számított, és szépen jól beleszerettem.
2015. febr. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom magam ennyire kategorizálni. Eleve nem mondhatnám, hogy szerelmes szoktam lenni. Persze vannak érzelmek, de nem pillangórepdesés meg rózsaszín köd, csak jó vele és kész. Nekem a 3-as a legdominánsabb, tényleg nagyon megválogatom, hogy egyáltalán kivel ismerkedem, sok-sok pasi van, aki egy apró ponton bukott el, és onnantól nem is beszéltem vele tovább. Az 5-ös is igaz valamennyire, eddig minden pasimban sok tulajdonsága visszaköszönt édesapámnak, ahogy a bátyáimnak is, és a nálam 15-20 évvel idősebbekre bukom (ez inkább a testvéreim korosztálya, nem apámé). A 6-ost átírnám úgy, hogy legyen stabil háttér, aminek egy jó szakma és egy sikeres férfi az alapkövetelménye. Az, hogy ő ebből mit épít fel, villát, vagy garzont, vagy Skodát vezet, vagy Mercit, az már édes mindegy, csak ne egyik napról a másikra éljen, és jól bánjon a pénzzel. Illetve a 7-es is fontos, ha nem jó a szex, menekülök, de attól, hogy jó, még nem leszek szerelmes se. Ha nekem elég lenne annyi, hogy udvarolnak és kedvesek velem, akkor napi szinten 3-szor lehetnék szerelmes, mert a kávézóban a pincértől kezdve a zöldségesig mindenki udvarol és kedves velem... Szóval nálam ez nem egyenes út a szívemhez.
2015. febr. 14. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1,8
2015. febr. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi az értékes válaszokat!

A felírtakhoz volt szerencsém kb.


De valamennyire mindenki az eszményei rabja.

Mégha nem is tud róla.

2015. febr. 14. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!