Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelem mindenkinél más?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem mindenkinél más? Például: Van olyan lányismerősöm akinek elég ha bárki, de udvaroljon+kedves legyen vele. Te melyik vagy?

Figyelt kérdés
más elvárja hogy minden nap bizonyítson a pasi, 3.csak a neki elképzelt tökéletes férfiba hajlandó beleesni, 4.inkább megszerezni szereti a félénk fiúkat kb., 5.inkább az apja féle pasikra bukik, 6.hogy legyen pénze autója és akkor jön a szerelem, 7. meg hogy ha jó a szex akkor beleszerelmesedik, 8. ha összejön egy pasival kell neki 3 hónap hogy szerelmes legyen- inkább időfüggő. Aztán van aki a rossz gonosz pasikra bukik,

2015. febr. 14. 00:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nem elég, ha valaki kedves és figyelmes és csak engem akar. Ilyenből volt nagyon sok, de nem tudok beléjük szeretni. Eddig egyszer voltam szerelmes, azóta (3év) egyszerűen nem tudok beleszeretni senkibe, pedig tényleg kedvesebbnél kedvesebb srácok környékeznek meg és én örülnék a legjobban, ha beléjük tudnék szeretni, de nem megy. Szerintem túl határozott elképzelésem van az ideális partnerről, valamint egyedül is jól megvagyok és nem adom fel bárkiért ezt az életet...tényleg különleges valakinek kell lennie
2015. febr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!