Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem foglalkoznak mással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem foglalkoznak mással az emberek, ahelyett, hogy az én életemet kritizálják?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy 1 hónapja házasodtunk össze a feleségemmel és nagyon nagyon sok embertől hallottam, hogy ez túlságosan korai volt.

Először is a családom kezdett el felhozalodni ezzel a témával, most pedig pár haverom. Szerintük még élnem kéne az életemet, nem pedig ilyen dolgokkal foglalkozni, ráadásul szerintük azóta túl kevés időt töltök velük. Ez részben igaz, de attól még igyekszem velük is annyi időt tölteni, amennyit csak tudok.

Valamint mostanában derült ki, hogy feleségem terhes és már előtte is nagyon sokat beszéltünk erről, hogy mi lenne ha ez megtörténik, most is előhoztuk ezt a témát és még most is arra jutottunk, hogy meg fogjuk tartani, mindkettőnk szülei segítenének benne. Tudom, hogy mennyire sok felelősség fog most rámhárulni, de azzal is tisztában vagyok, hogy meg tudom oldani, főleg ha vannak akik segítenének is. Bevallom, nélkülük talán egy kicsit elbizonytalanodtam volna.

Már 18 éves korom óta dolgozom, van egy családi vállalkozásunk. Nem járram egyetemre, 1 évet kihagytam, csak idén kezdtem el. Csupán össze szerettem volna szedni magamat, hogy pontosan mit is szeretnék. Amikor középsuliba jártam, bármennyire is hülyén hangzik, nem tudtam konkrétan dönteni, hogy hova és miért szeretnék menni. Most már teljesen biztos voltam benne, ezért is jó volt ez a halasztás.

Másrészről nem terveztük a gyereket, de örülök, hogy szüleim amennyire hangoztatják, hogy mennyire korai volt ez a házasság, azért segítenek nekünk ebben.


20/F


2016. okt. 3. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Erre a kerdesre a valaszt nem most, hanem kb. 10 ev mulva kapod meg akkor mar a sajat tapasztalatod alapjan.
2016. okt. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Altalanossagban egy husz eves fiu eretlen meg csaladalapitasra, ezert mondja ezt a kornyezeted. Nem is feltetelezik, hogy vannak kivetelek is. Ha te a lelked melyen is biztos vagy a dolgodban (biztos vagy?), es a feleseged is az, akkor ne foglalkozz veluk, tudd, hogy csak altalanositanak, tudd, hogy a te esetedben nincs igazuk. Ne hagyd magad elbizonytalanitani. Sok boldogsagot, jo babazast :)
2016. okt. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Sokan 30 évesen sem találják meg életük párját és gondolom böki a csőrüket, hogy te már 20 évesen megtaláltad. Aki kritizál, az tulajdonképpen magában látja a hibád és rád vetíti ki. A szüleid pedig csak aggódnak.

Sok boldogságot kívánok :)

2016. okt. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Haat igazabol en, a 25 eves fejemmel es katasztrofalis kapcsolatokkal a hatam mogott csak annyit mondanek,hogy gratulalok es sok boldogsagot !:D


Egyebkent meh ne foglalkozz veluk.

boldog vagy? Annak orulj

2016. okt. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most mindenki fogja be a száját. Te is és mások is.


Majd csak 10-20 év múlva kapsz rendes választ erre, amikor meglátjuk hogy még együtt vagytok-e és milyen boldogan

2016. okt. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezt, hogy "majd 10-20 év múlva meglátjuk" bármilyen friss házasság esetén mondhatnánk az ifjú párnak -.- Egyáltalán nem kor függő, hogy együtt maradnak-e!

Sok boldogságot, és jó egészséget!

2016. okt. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!