Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságtól való félelem/pánik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságtól való félelem/pánik? Nálad volt/van?

Figyelt kérdés

Kinek volt az esküvő előtt?


Azt ne mondja senki, hogy az rossz, ha van, mert sok embernél van, és van, akinek működő, jó házassága van.

Én alapból parázok tőle, és azt hiszem mostanság megtaláltam az okát is. Szóval az egyénfüggő, és nem párfüggő. A kérdés most az, hogy nálad volt/van-e, és miért volt?



#félelem #házasság előtti pánik
2016. szept. 23. 20:53
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, én világéletemben féltem tőle, még Brad Pittel sem merném bevállalni ( ez most rossz példa :D ), szóval ez velem született dolog.
2016. szept. 23. 20:55
 2/16 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos a lelki egymásra hangolódás, megbízhatóság, elfogadás, szeretet, szerelem, nem csak a hosszú szexpartyk jelenben és jövőben.
2016. szept. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem volt. Tudtam, hogy szeretem a vőlegényem, ő is szeret, együtt éltünk már évek óta. Tudtam azt is, hogy nem akarok mást, vele akarok élni, vele akarok családot alapítani. Nem volt mitől pánikolni, de hozzáteszem én egyébként sem vagyok erre hajlamos.
2016. szept. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt. Mitől kellett volna pánikolnom? Nem volt függetlenségi parám, meg jaj Istenem, mi lesz, most már nem szexelhetek mással legálisan többet. Nem érdekeltek ezek a hülyeségek, én a férjemet akartam társnak, és örültem neki, kész.
2016. szept. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Bocs, ha nem akarod hallani, de nem fogok hazudni. Elsőre féltem. 5 év után mentem hozzá. Egy éven belül váltunk. Másodszor még a negatív tapasztalatok ellenére sem féltem. 3 év után mentem hozzá és 6 éve boldog vagyok. Érdemes azért figyelni a jelekre!
2016. szept. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom mitől kellett volna félnem, vagy pánikolnom. Nem jó előjel. Ha magától az elköteleződéstől félsz, ajánlom figyelmedbe a válás intézményét.
2016. szept. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Az elsonel rettegtem Es vegig zokogtam az eskuvot annak ellenere h halal szerelmes voltam cakkra ket evre ra mar valtunk. A masodikkal kapcsolatban boldog voltam es 7 Eve egyutt.


Ha felsz akkor valami nem oke,ezek tudatalatti jelzesek.

2016. szept. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket, szívesen olvastam őket!

"Ha magától az elköteleződéstől félsz, ajánlom figyelmedbe a válás intézményét." - Mármint úgy érted, hogy maximum el lehet válni? Hát jó, de nem úgy tervezné az ember. :)


Nem is tudom az okát.. bennem ez világéletemben, régen is ha rá gondoltam így volt, hogy majd a távoli jövőben max, akkora biztos elmúlik majd, meg nem is akartam úgy, nem állt közel hozzám.

Most, hogy van párom és évek óta együtt élünk, tervezünk együtt és előkerült. Most hogy konkrétan itt van a lehetősége, azt hittem már készen állok, de mégis rám jön ez a hülye félelem, hogy ha elkezdenénk tervezni..

Évek óta együtt élünk. Tényleg csak annyi változna, hogy lenne papír.


Nem tudom. Irigylem, akinél nem volt ilyen.

25/N, ha ez számít, 5 éve leszünk együtt lassan, és 3 éve élünk együtt.

És köszi a válaszokat, hasznos volt mindenkié, az is aki azt írta, hogy volt, ahol félt, míg a másiknál meg nem volt ilyen.

2016. szept. 23. 23:17
 9/16 anonim ***** válasza:

Nálam van, most állok előtte. De ez nem kifejezett félelem, hanem inkább egy pici pánik, mert egy ismeretlen időszak jön, elköteleződés, stb. Nálunk azért súlyosbított, mert az összeköltözés is most következik, tehát több dolog történik egyszerre :-) Szerintem belefér.


És egy kis megnyugtatásra, anyámnak elmondtam, azzal vigasztalt, hogy pont ugyanígy érzett ő is, és szemben a kommentelőkkel, neki már 25 éves múlt a házassága, és nem tervez elválni :)

2016. szept. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Titusztitusz ***** válasza:
Nálam nem volt ilyen érzés...Inkább az ellenkezője...Meglehetős elégedettséget éreztem a nevezett helyzetben...
2016. szept. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!