Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14/L Hogyan maradjak érdekes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14/L Hogyan maradjak érdekes?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok a szüleimmel nem sokat beszélgetek sőt mondhatom azt is hogy semmit. Nem vették észre még azt sem hogy meg volt életem első csókja. A mostani szerelmemet úgy vezettem be mintha tőle kaptam volna eljátszottam a nagy boldog tinit aki életébe először csókolózott. Az első randinkon minden nagyon de nagyon jól ment de a csóknál csak egy puszit adtam neki iránymutatásnak a szájára. Utána adott egy nyelvest én meg bepánikoltam. Mert egyáltalán nem tudom hogy hogyan kell.Mikor ezt elmondtam neki hogy ne érezze azt hogy nem viszonoztam a szerelmét. Azt mondta hogy semmi gond majd megtanít... A lényeg hogy az első randi csodás volt azt a pici ˇbakitˇ kivéve. Nem tudom milyen témákkal kéne folytatnom a 2.on úgy érzem hogy kezdek nem túl érdekes lenni neki de ugyanakkor benne is benne van az amit az első randin mindketten éreztünk.

Én is halálosan bele vagyok zúgva talán ez a baj. Írjatok lécyves témákat amikről beszélhetek vele a 2.randin amiből tuti hogy kiindul valami folytatólagos szál. Én se rövid távra szeretném és ő sem .



2012. jún. 4. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
disznóölés,abortusz! xD
2012. jún. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
normális válaszokat lécives arra is kíváncsi lennék hogy hogyan csináljam a nyelves csókot? nagyon félek vagyis atól hogy kinevet mert nem tudom hogyan kell
2012. jún. 4. 17:28
 3/9 anonim ***** válasza:
próbáld meg nyelvvel!nyugi majd jön magától:)
2012. jún. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ilyen korú fiúk szeretnek tanítgatni :D Szóval ne félj emiatt senki sem születik úgy h kapásból tud smacizni majd belejössz :D témák meg ezt őszintén neked kell tudnod hiszen te ismered te tudod mit csinál szabad idejében stb :) hajrá :D
2012. jún. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet elbaxni megnyugodhatsz.

Úgy se tudja barátod hogy te nem tudod. Majd kialakul az X100-nál. Minden csók más mégis ugyanolyan. Kinevetni meg nem fog.. mért nevetne ki? Dugd át a nyelved ha már jól megy. Azt mindenki szereti általában.

Én idős tapasztalt létemre összefutottam egyszer egy hosszú nyelvű lánnyal. Én úgy meglepődtem mikor megcsókoltam,, kb úgy éreztem magam mint most e XD

Szegény csaj meg azt hitte nem jól csinálja.És nem forszírozta a komolyabb nyelvest. Mai napig bánom hogy nem mondtam meg neki milyen jó volt vele csókolózni.

2012. jún. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

14 éves vagy. már önmagában a fiatalságodból adódóan nem lehetsz érdektelen. ha beszélgetsz vele, hozzábújsz, elmentek moziba egyszer ami őt érdekli, egyszer ami téged, ha meg van ami mindkettőtöket az a legjobb :-)

szóval ne parázz! :-)

2012. jún. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

No para. Legyél vele kedves, a többit majd ő hozza..

Amúgy tanulj meg helyesen írni...

17/l

2012. jún. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

de, ha chrome-ot használ, az is jelzi a hibákat.

(érdekes a "chrome"-ot is aláhúzza a kis túlbuzgó :-) )

2012. jún. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélgess vele a helyesírásról. Rád is rád férne.... (lécyves, lécives... -.-')


Ha pedig az első randi után érdektelen, akkor hagyd. Ha meg nem, akkor úgyis keresni fogja a társaságod. Egyébként meg mindent tanulni kell. Bízz meg benne. Ha nem teszed, vagy nem sikerül, akkor meg hagyd, majd lesz olyan, akiben megbízol, és rá mered bízni magad. Persze a korodnak megfelelően bizonyos keretek közt.

De egy csók nem a világ vége. :)

2013. okt. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!