Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért pánikolok be MINDIG,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pánikolok be MINDIG, amikor már komolyra fordulna egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Már 21 éves vagyok, és eddig bárkivel össze akartam jönni, és már kimondtuk, hogy együtt vagyunk, hirtelen minden megfordult bennem és már nem akartam velük együtt lenni. Pedig előtte egész nap máson sem járt az agyam, megvan a vonzalom is és az emberi szeretet része is, csak amikor már elérhetővé válik, bepánikolok, hogy ,,most mi lesz, valóra váltak az álmaim?!"


Tudom, hogy így ez leírva nevetségesen hangzik, sőt hihetetlenül, de mindig ez van. Folyton hangulatingadozásaim vannak és ezerszer meggondolom egy nap folyamán...már komolyan magamtól készülök ki.


Most is van egy srác, csoporttársam, már régóta nagyon jó barátom is, és smároltunk, tök jó volt, nagyon úgy néz ki össze fogunk jönni. Nem írt egy napig, és végig azon gondolkodtam, vajon írni fog-e, nagyon járni akarok vele...Most meg írt, és már megijedtem, hogy jajj, tényleg írt, most mit csináljak? :D


Szerintem félek egy komoly kapcsolattól. Még sosem tartott tovább egy hétnél...Mit csináljak? Hogy szabaduljak meg ettől az érzéstől?



2015. okt. 10. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
elgépelted egy helyen, 14 helyett véletlenül 21 évest írtál
2015. okt. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ismerős a dolog... kötődési probléma, nekem pszichológus segített.
2015. okt. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor lehet keresek egyet, köszi :)
2015. okt. 10. 21:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne parázz, majd kialakul!

Később egyszerűbb lesz!

Én sem akarok már megnősülni a második válásom után.! :-)

2015. okt. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem volt 2 viszonzatlan szerelmem, ami elég nagy törést jelentett, nagyon nagyon szerelmes voltam...az elsőbe 5 éven át...a második miatt még az egyetemen is megbuktam. Ehhez hozzájön egy érzelmileg nem túl stabil család :/ De nem ez a lényeg. Hemingway mondta, hogy ,,Nincs semmi nemes abban, hogy a társad fölé emelkedsz; az igazán nemes tett az, ha saját korábbi éned fölé emelkedsz. "


Emelkedjek a korábbi visszahúzódó, stresszes énem fölé. Hajrá!

2015. okt. 10. 21:56
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló, ritka nagy tapló vagy :)) Aki itt 14 éves az valószínüleg te vagy de mindegy...
2015. okt. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utánanéztem a dolognak, ambivalens kötődésnek hívják...
2015. okt. 11. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!