Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Rosszul esne ha a férjed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esne ha a férjed milliomos lenne, de nem venne neked semmit meg amire vágysz?

Figyelt kérdés
Ha tegyük fel jól áll anyagilag nem okozna neki gondot hogy pl. Meglepjen egy új autóval, vagy bàrmivel amit szeretnél. Mit éreznél ha figyelmen kívül hagyná azt hogy te szeretnél valamit?
2016. aug. 24. 17:58
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
90%

De, igazából teljesen mindegy ki mennyit keres. Egyetlen egy dolog számít, hogy a két résztvevő fél KÖZÖSEN döntsön az életmódjukról. Ha nekik az felel meg (mindkettőjüknek!), hogy apu lapátolja a pénzt, anyu meg otthon vakarja a sejhaját, az is teljesen oké.

Probléma mindig akkor van, mikor az egyik fél rá akarja erőltetni a másikra a saját elképzeléseit. Ha meg két embernek annyira különbözik az álláspontja, hogy képtelenek közös nevezőre jutni, akkor talán nem kéne összeházasodni.

2016. aug. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
44%

Nem szeretnék mindent megkapni, ami megtetszik. Vagyis nem kellene mindent megvennie nekem, amiről kitalálom, hogy jó lenne. Viszont ha tudja, hogy valami tényleg nagyon sokat jelentene nekem, és azt nem venné meg, mikor könnyen megteheti, az igen, rosszul esne. Az is, ha szó szerint "semmit nem venne meg, amire vágyok". Kinek nem esne rosszul, ha semmibe se veszik a vágyait?


Persze, ha olyan dologról lenne szó, ami nem ésszerű/célszerű, vagy nagyon bonyolítaná az életünket vagy más téren nehézséget okozna, és azért nem venné meg, az is más dolog, mert azt meg lehet érteni.

2016. aug. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
18%
Hat az en ferjem nem volt es most sem milliomos de en elvartam hogy ne kelljen dolgozni mellette es o nagyon szi vesen eltartott (most is) engem. termeszetesen mindenunk amit keres kozos, es kozos neven is van, fuggetlenul attol hogy en sose dolgoztam, de neki ez termeszetes naluk ez volt a felfogas hogy a ferfi tartsa el a csaladjat es biztositson nekik mindent.
2016. szept. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó, jól csinálod. élősködsz, eltartatod magad és mégis mindennek a fala, amiért a férjed dolgozik a tiéd...Az jó hogy te ezt elvárod, de te megteszel mindent amit ő elvár tőled? Gondolom ezért szexrabszolga vagy minimum...
2016. szept. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
48%

44 es en mar sexrabszolganak eleg oreg lennek;-)))

jovore leszunk 40 eves hazasok es sose voltam semmilyen fajta rabszolga.

a ferjem csaladjaban termeszetes volt hogy a ferj kepes arra hogy eltartsa afeleseget es ha vannak akkor a gyerekeit is megfelelo szinten.


De az en csaladomban is pl. anyam amikor ujrahazasodott negyvenvalahany eves koraban az akkori ferje szerette volna ha otthon marad es el is tartotta amig elt. most mar nem el, de anyamat nagyon jo anyagi helyzetben hagyta kozel 38 evig voltak hazasok.

Itt ahol elek akar dolgozik az egyik fel akar nem a hazassagkotes utan szerzett vagyon fele fele alapon osztodik el. es meg ennel is erdekesebb torveny hogy mindenki egyforman kap nyugdijat az is aki 40 evet dolgozott es az is aki egy napot sem. a nyugdij 65 eves kortol mindenkinek egyforman jar kiveve egy bizonyos jovedelemhatar utan ok a nagyon gazdagok azok nem kapnak semmifele nyugdijat az allamtol.

2016. szept. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!