Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Rosszul esne ha a férjed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esne ha a férjed milliomos lenne, de nem venne neked semmit meg amire vágysz?

Figyelt kérdés
Ha tegyük fel jól áll anyagilag nem okozna neki gondot hogy pl. Meglepjen egy új autóval, vagy bàrmivel amit szeretnél. Mit éreznél ha figyelmen kívül hagyná azt hogy te szeretnél valamit?
2016. aug. 24. 17:58
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
71%
Ha fizetos dolgozo no vagy akkor nyilvan az anyagaiakrol meg kell allapodni mielott berbe veheti a tested.
2016. aug. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim válasza:
61%
Xddddd
2016. aug. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
1. Ez egy àltalános kérdés házasságról szól, és személyesen E/1személyben kell rá válaszolni.
2016. aug. 24. 18:03
 4/45 anonim ***** válasza:
79%
Autót, és hasonló nagy dolgokat senkitől nem várok. De jól esik, ha vesz egy doboz bonbont, vagy egy pár piros kesztyűt, vagy hoz egy gyrost, - mert eszébe jutottam, mikor éppen arra járt.
2016. aug. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
45%

E/1személyben kell: ÉN, I. Nagy Gyakorizó roppant idétlennek tartom ezt a kérdést. Én szívesen segítettem.

Én.

2016. aug. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
86%
Soha életemben nem várnám el tőle, hogy meglepjen egy autóval, nemhogy rosszul esne, azonban valószínűleg érthetetlen lenne számomra, hogyha esetleg tetszik nekem egy 3000 forintos karkötő, amire nekem nincs pénzem, pusztán kedvességből miért nem venné meg. Nem elvárás volna, egyszerűen nem érteném. Ha volna rá oka, akkor az természetesen más kérdés. Attól még hogy milliomos nem kell mindent alám tolnia, eltartania stb. :)
2016. aug. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim válasza:
79%
Ha dolgoznék akkor picit rosszul esne, de nem várnám el, hogy megvegyen minden szir-szart. Ha csak egy pénzéhez, apucikicsilánya nyávogna a férjének, hogy : Jaj szivi, vedd már meg légyszi ezt a bundát, de a legdrágábbat, ja meg gyémántgyűrű is kell- na akkor kiakadnék.
2016. aug. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
71%

Egy milliomos - hanem örökölte a millióit - úgy vált milliomossá, hogy tud bánni a pénzzel és nem ad ki feleslegesen. Csakúgy ajándékból venni egy autót azért elég durva kiadás. Ugyanazt a pénzt befektethetné, nagyobb hozamot adva a meglévő portfólióinak, ami nem csak a feleség, hanem az egész család érdekét szolgálja.


Viszont a férj helyében eléggé rosszul esne, ha ilyen elvárásokat támasztanának felém.

2016. aug. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
45%

Mi jól állunk anyagilag, és ezt nagyrészt a férjemnek köszönhetjük. Én is dolgozok (talán többet mint ő) és az átlagtól jóval többet keressek, de közel sem annyit mint ő.

Nem várok el tőle semmit, néha jól esik egy-egy szál virág vagy ha hoz egy üveg bort a vacsárohoz.... nekem ennyi elég.

2016. aug. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nagy kereseti eltérésetek lenne akkor az normális ha mondjuk a férjetek egy bmw-el jár, ti meg busszal?
2016. aug. 24. 18:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!