Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Rosszul esne ha a férjed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esne ha a férjed milliomos lenne, de nem venne neked semmit meg amire vágysz?

Figyelt kérdés
Ha tegyük fel jól áll anyagilag nem okozna neki gondot hogy pl. Meglepjen egy új autóval, vagy bàrmivel amit szeretnél. Mit éreznél ha figyelmen kívül hagyná azt hogy te szeretnél valamit?
2016. aug. 24. 17:58
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
Én nem is akarok érveket felhozni. A válaszolókat kérdeztem. Valakinek sikerült megértenie a kérdést, de másoknak nem.
2016. aug. 24. 18:49
 22/45 anonim ***** válasza:
67%

Igen, engem is a válaszok érdekelnek, de nem nagyon lehet érdemben válaszolni, míg nem tudunk több részletet. Mert ennyiből kábé csak az jön le, hogy a hölgy egy kitartott k urva, aki úgy szerez(ne) tulajdont, hogy azt megveteti egy férfivel, ami lássuk be, az emberek többségében azért ellenérzést vált ki.


Egyébként felpontoztam mindenkit. :)

2016. aug. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
71%

Nem hinném, inkább attól tartanék valaki ellopja tőle (nem hiszi el mennyi tolvaj és betörő van). Pénzem nekem is van, autóm is amit imádok.

Ha mondjuk nem lenne pénzem és valami fontos kiadásom lenne, amire ő fütyülne, talán bántana. De egyrészt igyekszem az ilyeneket magam megoldani, másrészt pedig ő olyan ember, aki segíti a társát akármi van. Szóval eléggé összetett a kérdés, szerintem engem nem zavarna.

2016. aug. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
74%

Nos, ha épp az ötödik Ferrarimat törtem szét egy év alatt, mert nem tudok vezetni, akkor nem csodálkoznék, hogy azt mondja, tökéletesen megfelelő nekem egy 10 éves Renault is.

Amúgy ha a férjem, akkor nyilván azért az, mert szeretjük és tiszteljük egymást, így a lehetőségeinkhez merten megteszunk mindent a masikert. Ha az egyik fél nem így gondolja, akkor ott a válás a megoldás

2016. aug. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:
Miféle több részletet akarsz egy fiktív kérdésnél? Nem vagyok író, nem akarok regényt írni a fenti kérdésről. Ezért kértem hogy minden válaszoló a saját elgondolása alapján válaszolja meg, hogy neki ez rosszul esne vagy sem.
2016. aug. 24. 18:59
 26/45 anonim ***** válasza:
68%
Hogy kéne elképzelni ezt a kapcsolatot? Házasok, de a pasi dőzsöl, a nőci meg hó végén számolgatja az aprót? Komolyan az ilyenek egyáltalán mi a pitsának házasodnak össze? Hogy képes mondjuk egy férj azt mondani a nőnek akit elméletileg szeret, hogy "Gizi te a minimálbéreddel eredj sátorozni a hátsó kertbe én meg majd küldök képeslapot a tengerpartról"? Ha valaki az esetleges válás miatt félti a vagyonát, az írjon szerződést házasság előtt és kész.
2016. aug. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
67%

"Miféle több részletet akarsz egy fiktív kérdésnél?"


Hát úgy kezdésnek mondjuk, hogy közös vagy külön kasszán vannak-e, mert nem mindegy.

2016. aug. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
75%

Kezdjuk ott h el se venne egy milliomos engem :-)

De ha megis akkor nem varnam el

Ha netalantan a ferjem a hazassagunk alatt lett volna milliomos akkor abban az en munkam is benne lenne igy jogos h vegyek magamnak egy autot


Bar nekem eleg lenne egy 1-2 millas is


Masik a hazassag vagyon kozosseg vagyis ami az enyem az az ove es viszont

Innentol okafogyott az h o veszi e a kocait vagy en magamnak

2016. aug. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
79%
nem esne rosszul, mivel én is dolgozom, így nem is. várom el hogy ilyen drága dolgokat vegyen nekem, mégis szokott néha. Most pl kaptam tőle egy görögországi utat két személyre, de januárban meg én fogom meglepni egy szlovéniai sítúrával. Úgyhogy az ajándékozás kölcsönös. Nekem, dolgozó nőként sértő lenne ha annyira ledegradálna, hogy ne, nézné ki belőlem hogy képes vagyok a saját pénzemből kocsit venni, ha szükségét érzem.
2016. aug. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
4%
Látom megint az van lepontozva akinek szíve van. Akkor pénzéhes szajhának kell lenni úgy látom:)
2016. aug. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!