Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyi idő alatt szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt szoktátok meg az új nevetek?

Figyelt kérdés

Nehéz elképzelni, nagyon furcsa lesz hozzászokni, hogy másképp mutatkozzak be, és másképp írjam alá a nevemet, mint az elmúlt 28 évben.

Nektek mennyi időbe telt, mire természetes lett?

Sokszor rontottátok el eleinte megszokásból?


2016. aug. 22. 13:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Mi 4 hónapja vagyunk házasok. Én is a kötőjeles verziót választottam.

Csak írásban használom az új nevemet- ezt elég gyorsan megszoktam. Ha bemutatkozni kell, akkor a régin mutatkozok még be, a munkahelyemen is, és a magánéletben is. Egyszerűen nem áll a számra... majd egyszer biztos eljön ennek is az ideje :)

2016. aug. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

3 perc alatt. es imadtam X Y ne lettem minden mas nelkul. aztan kitelepedtunk kulfoldre ahol ez nem letezik es kis joskane helyett kis erika lettem.

mar megszoktam de a kis joskanet sokkal jobban szerettem.

imadtam "ne" lenni.

2016. szept. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!