Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szoktatok találkozni nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok találkozni nagyon kirakatba rakott párkapcsolatokkal facebook-on? Mit gondoltok ilyenkor?

Figyelt kérdés
2015. nov. 22. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit.
2015. nov. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy szánalmas. Ismerem a párkapcsolatot nem-facebookról is, közel nincs ahhoz a napi minimum 10 boldog mosolygós, elégedtt hangulathoz, mint amit felpakolnak. Ahogy észrevettem az ismerőseim körében, akik elégedettek és boldogok a párkapcsolatukkal/párkapcsolatukban, azok nagy ritkán kerülnek fel facebookra, akik meg nem azok, ők mindenáron nagy elánnal hirdetik a tökéletességüket. Ebben a korosztályban (25-35) legalábbis. Én ezt határozottan szánalmasnak tartom. De hát, nem az én életem, éljék úgy, ahogy nekik tetszik :)
2015. nov. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom,tudom az igazságot úgyis. Tegnap kitették a lájkgyűjtős "ittmegottvoltunkdejóvolt" képüket,utána meg panaszkodtak,hogy "igen egyébként rakás ... a kapcsolat még mindig"


Szóval mosolygok magamban,ez a gondolatom.

2015. nov. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jót röhögök az ilyen.


Nyomja a 2 fél egymásnak az így szerelmem, úgy szerelmem, örökké együtt. Aztán mind a 2 nek a képei között megtalálható az ex, akinek ugyan ezeket írogatták. :D

2015. nov. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Mivel tökéletesen ismerem a f.aszbuk funkcióit, és egyébként is ésszel használom a Zinternetet, nem úgy, mint a sok homályökör, azért egyszerűen rákattintok, hogy "Unfollow", és hoppsz, máris kevesebb a kéretlen tartalom az idővonalamon.
2015. nov. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ezerről szoktam leiratkozni. Ha a spamelés oka nem az esküvő, ami épp most volt, akkor ha már egy-két hét alatt a többedik ilyen bejegyzés jön velem szembe, akkor kis nyilacska és leiratkozás. Nem szoktam unfriendelni, mert annyira nem zavar, csak ne ezzel legyen tele a falam.


Nem más boldogsága zavar, csak annyire rettenetesen MŰ. Akiktől ezt láttam eddig sokat, ők személyesen pont hogy nem voltak sose boldogok. Napi 8 ilyen ígyszeretlekúgyszeretlek a másik idővonalára, publikusan, de ha élőben beszélünk, akkor csak panaszkodik hogy jajjdemilyen rossz a kapcsolatuk. Érdekes, a boldog párok az ismeretségi körömben sose művelik ezt.

2015. nov. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!