Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most fogok utoljára találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most fogok utoljára találkozni azzal a férfival aki nagyon tetszik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem mondhatom neki, hogy "Szia, nagyon tetszel."

Hogyan tudassam vele? Úgy kellene, hogy ha én nem tetszem neki, akkor se legyen ciki a szituáció. Munka kapcsolatban vagyunk, egyelőre nem is tegeződünk.


2015. nov. 16. 02:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Picit sopánkodj, milyen rosszul érint, hogy többé nem találkoztok mert te nem bántad volna, ha szorosabb kapcsolat alakul ki közöttetek, én ezt tenném.

Vagy pedig bele egyenesen a szemében, hogy bejön neked. Veszíteni valód nem nagyon van, a cikis helyzetet meg túléled.

2015. nov. 16. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyira értelmetlennek tartom ezt a magázódást.Persze én is ezt teszem,ha úgy hozza a helyzet,de semmi értelmét nem látom.
2015. nov. 16. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk azért találkoztok utoljára, mert otthagyja a munkahelyét, akkor csináld azt, hogy mondjuk megadod a telefonszámod, vagy elkéred az övét és megmondod, hogy jó lenne, ha tudnátok továbbra is tartani kapcsolatot, hiszen olyan kedves kolléga volt.

Vagy ha közösségi oldalon ismerős, akkor néha írj rá, hogy van, mi újság és mondd neki, hogy jó lenne, ha még köztetek dolgozna, stb...Szóval hízelegj kicsit.

2015. nov. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!