Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hozzámenni a pénzéért? Elsősor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzámenni a pénzéért? Elsősorban nők válasza érdekel

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, van egy ikerhúgom ( kétpetéjűek vagyunk). A húgom egy bő fél éve megismert egy Ausztriában dolgozó ügyvédet. A férfi tényleg okos, udvarias, a tenyerén hordozza a tesómat, és nagyon jóképű is. A korához képest. Ugyanis mi szeptemberben töltjük be a 29et, a férfi pedig a 45öt. A tesóm vágya mindig az volt, hogy anya lehessen, legalább három gyerekkel. Itt minden adott lenne hozzá: anyagiak, családi ház kerttel, elegendő hellyel, tisztességes, odaadó férjjel. A férfi már a házasságon gondolkodik. Az világos, hogy nagyon szereti a húgomat. Viszont, amikor beszélgettem a testvéremmel, elmondta, hogy nem szerelmes, de valószínű hozzá fog menni. Mert minden megvan benne, ami kellhet, és itt nem csak az anyagiakra gondol, hanem mint ember. Azt mondja, a szerelem úgyis elszállna. De azért rossz érzés, hogy nem érzi magát olyan fiatalnak magát mellette, a férfi ( direkt írom így, hogy nem pasi, mert ő tényleg egy férfi), viszont tényleg ragyog. Kb mintha most mindketten 35 évesek lennének. Ő megfiatalodott, a húgom kicsit öregebb lett.Nekem nemrég lett párom, és azt mondja azt sajnálja, hogy ő ilyen fiatalosan már nem fog tudni ragyogni mellette.

Hogy magunkról is írjak, nagyon rossz anyagi körülmények között felnövő ikrek vagyunk, anyámék szerelemből házasodtak, de az anyagi problémák, na és az, hogy nem illettek annyira össze beárnyékolta az életünket. A magunk erejéből diplomát szereztünk munka mellett, szóval a tesóm is el tudja tartani magát, nem egy számító dög. Tényleg nem, úgyhogy az ilyen kommenteket ne is írjátok. Inkább nők véleménye érdekelne! Ti hogyan látjátok ezt? Jól dönt a húgom, ha hozzámegy? Én nem akarok a lelkére beszélni, és valahol meg is értem.Nem azért írom ki a kérdést, hogy majd az orra alá dörgöljem, csak kíváncsi vagyok. Idősebb, tapasztaltabb nők is írhatnak. Kort és nemet írjatok!


2016. aug. 10. 00:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%

Érdekes.


Három lehetséges út jutott eszembe:


1. Összejönnek, összeköltöznek, (összeházasodnak).... ÉS a szerelem magától idővel kialakul a csaj részéről.


2. Összeköltöznek, élnek, de mivel a nő boldogtalan szerelem nélkül, a hapsi ezt észrevenné és kidobná a csajt, keresne helyette mást. Egy férfit ez hogy "nem szeretlek" nagyon tudja irritálni.


3. A sztárügyvédke össze-vissza fogja csalni a csajt, mert azt fogja érezni hogy neki ez "jár", mert ő az úr a háznál.

2016. aug. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nekem ezzel csak az a bajom, hogy mi van akkor ha házasság után szerelmes lesz valaki másba? Lehet, hogy most "boldog", mert friss az êlmény, meg új, meg most megvan minden amire vágyott, de mi van akkor ha megszületnek a gyerekek, jönnek a szürke hétköznapok stb...a szerelem sok mindenből kirángatja az embert, de ha nincs akkor...

Nem tudom. Nehéz kérdés. Mai fejemmel ennyi szívás és munka után azt mondom, hogy én is hozzámennék, de valahogy mégsem. Nem tudom :D

2016. aug. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, látom valaki lepontozott mindenkit, nem én voltam, én mindegyik választ hasznosnak találom. Amit tehetek, az az, hogy tényleg ismerje meg jobban a férfit, még egy fél évet várjon. Ennyit azért megmondok neki, és szerintem ha a férfi is szereti annyira, megérti ezt. Én azért abban reménykedem, hogy nem megy hozzá. Bár megértem, mert minden készen van itt, ami egy minőségi élethez kell, de azzal a tudattal leélni az életem, hogy nincs többé szerelem, nem épp a legjobb.
2016. aug. 10. 15:19
 14/18 anonim ***** válasza:

En 33 eves vagyok es eddig mindig szerelembol hazasodtam es igy sem mukodott, szerelem nelkul pedig magamat ismerve max ket hetig tartana egy ilyen kapcsolat, szoval nem, nem mennek hozza valakihez ha nincs bennem langolas:-))


Az anyagiakat meg lehet teremteni, de a szerelem nem teremtheto, az vagy van, vagy nincs:-)Abban igaza van, h egyszer ugyis elmulik a langolas, de a langolas idoszak arra jo, h megismerjek egymast, elmenyeket gyujtsemek, elhalmozzak egymast bokokkal es szerelemmel hogy kesobb majd legyen mire emlekezniuk.


Ha egy kapcsolatban csak tudatos szeretet van akkor mire fognak emlekezni? Meglat egy fotot es majd azt momdja magaban" oooo ez 20 eve volt akkor azon filoztam h hozzamenjek e), kesobbi foto (ooo ez Vegas itt mar terhes voltam es depresszios mert nem szerettem) szal lehet igy is, csak nem erdemes.

2016. aug. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én abban hiszek, hogy mindennek eljön az ideje. Talán ahhoz kelleni fog ez a házasság, hogy amikor kiderül, hogy valóban szar, unalmas érzelmileg, akkor felértékelődik és megismerszik egy másik szempárban az igazi. Csak ezt akkor lehet értékelni, amikor valami már évek óta rohadtul hiányzik. Teljesen mindegy, hogy most hogy dönt, az emberélet arra való, hogy még halál előtt megtörténjen az a dolog, amiért megszületünk. Persze ez már átcsap hit kérdésbe.
2016. aug. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, a tesód nem konkrétan a pali pénzéért menne hozzá, hanem a (nem csak anyagi) biztonságért. Nézd, én több éves kapcsolataim alatt is azt tapasztaltam, hogy képtelen vagyok megnyílni, teljesen elengedni magam, ebből adódóan soha nem lesz, aki igazán önmagamért szeressen, és én sem fogok senkit úgy igazán szeretni. A nagy szerelem helyett a mély szeretetben, bizalomban, közös célokban és a kompromisszumokban hiszek. Három éve vagyok a párommal, nem vagyok szerelmes, ezt megmondtam neki már az elején, de szeretem és boldog vagyok mellette. Ha a tesód helyében lennék, és ugyanezt érezném a pali iránt, hozzámennék. De nem fél év után.

25/N

2016. aug. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Te a leendő férjed mellett fogsz másba beleszeretni, ennek értelme nincs, fájdalmat fogsz neki okozni.Bár lehet amikor elvisz ide-oda, a jó hangulatot össze fogod keverni a szerelmmel. Tudod a kirándulások, hogy fognak eltelni? Végig azt fogod nézni, mennyi fiatal pár szerelmesen sétál,jól érzik magukat, és neked végig ezért uncsi lesz a kirándulás.A sétálástok is csak úgy fognak telni, hogy belőled egy szó se fog kijönni és pont ezért, mert nem vagy szerelmes. Egy ismerkedéskor már kell az térezni, hogy bele fogsz e szeretni vagy nem.
2016. aug. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, ezzel csak az a baj, hogy te ezt úgy írod, mint valaki, aki vágyik a szerelemre, ezért nem tudod pontosan elképzelni, milyen valaki, aki nem ezt keresi egy kapcsolatban. Én elhiszem, hogy te nem lennél boldog szerelem nélkül, és nem élveznéd a kirándulásokat, ha mindenhol szerelmeseket látsz, közben tudnád, hogy neked sose adatik meg ez a férjed mellett, de nem mindenki ilyen. Én ha kirándulni megyek, olyan helyre megyek, ami érdekel, és jól tudom magam érezni, fényképezek, gyönyörködök a tájban, ilyesmik. Akárhova megyek, fel se tűnnek az andalgó párok (ismeretlen emberek általában nem is érdekelnek), kivéve, ha nagyon-nagyon egymásba vannak bújva, mert azt illetlennek találom a nyílt utcán. A párommal még mindig vannak témáink, nem is értem, miért gondolod, hogy nem beszélgetünk, a barátaimmal is szoktam, pedig beléjük se vagyok szerelmes. Nem vagyunk egyformák, nem mindenki a nagy szerelemre vágyik.
2016. aug. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!