Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a fenének akarsz hozzámenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenének akarsz hozzámenni?

Figyelt kérdés

Kedves nők, akik olyan férfik barátnői/menyasszonyai, akiknek már van gyermeke!

Időnként kiírtok egy kérdést arról, hogy miért fizet ennyit vagy annyit a férfi a gyerek után, és inkább kevesebbet kéne.


Én csak egyet kérdezek: miért nem kerestetek anno olyan férfit, akinek nincs gyereke más nőtől? Normális esetben a gyerek mindig elsőbbséget fog élvezni veletek szemben!


2014. jún. 30. 13:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Mert azt hiszik, majd ha ok a kepbe kerulnek, akkor minden mas lesz.
2014. jún. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%
És minek ez az esküvői cécó! Később , legalább 80 % ánál válás a vége :
2014. jún. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Az ember nem mindig tudja eldönteni, hogy kibe szeressen bele. Aztán amíg elvakít a rózsaszín köd minden olyan szuper, nincs zavaró tényező, nincs megoldhatatlan, megbeszélhetetlen. Aztán persze kinyílik az ember szeme.
2014. jún. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Nekem se gyerekem, se gyerekes pasim, így teljesen érintetlenül vannak dolgok, amiket nem értek.


Szerintem is az a normális, ha a gyerek szükségletei az elsők.


De a második (harmadik, negyedik) feleségnek is joga van tudni, hogy egy hónapban mennyiből tud gazdálkodni.

2014. jún. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

Én is gyerekes pasival kezdtem, annyi különbséggel, hogy az anyagi dolgaiba nem szólok bele, külön kasszán vagyunk. És igen szeretnénk közös gyereket is, de ezt olyan feltétellel (amit én hoztam) hogy nem várok el tőle semmiben anyagi segítséget, mert én sokkal jobban keresek. Bármi történhet, és csak olyan dolgot vállalok be az életben, amiről egyedül is tudok gondoskodni, ha muszáj. És valóban, nem könnyű egy ilyen kapcsolat, de beleszerettem mielőtt felfogtam volna, hogy mit vállalok, és szívemre hallgattam! Nem, nem bántam meg!

Másrészt volt már korábban egy házasságom, ami válással végződött (gyerek nem lett), elmentek a fiatal éveim erre, és 30 fölött már baromi nehéz olyan pasit találni, akinek nincs múltja. Ezt főleg a barátnőimen látom, egyszerűen nem találnak senkit, aki gyerektelen és "normális".

2014. jún. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem egyrészt nem gondolnak bele, hogy ez mivel jár, illetve úgy gondolják, el bírják ezt viselni. Ezen kívül van azért egy bizonyos kor, amit elérve az ember már nem nagyon tud válogatni, sok pasinak már van gyereke, nem nagyon találsz gyerek nélkülit. Unokatesóm nagyjából ugyanez, ő pl. úgy keres, hogy ne legyen gyereke (pedig már 47 tehát a korban hozzá illő pasiknak már akár felnőtt gyereke is lehet) és nem talál. De nem kell ilyen idősnek lenni, nagyjából már egy 30 fölötti nő nehezen talál gyermektelen férfit.
2014. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%
30+ éves nőt szerinted ki más fog elvenni? 16-30 éves koruk között dajdajoznak, dugás a 20-as farkú adoniszokkal, aztán egyszer csak koppnás. Vagy egyedül van, vagy az addigi palijával (az "alfahímmel") szétválnak, és ennyi idősen már a kutyának se kell.
2014. jún. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23%

Mert így mindig van okuk hisztériázni!


Én sem értem az ilyet! A hercegnő betoppan az ajtón, aztán majd jól rendbe tesz mindenkit! Ssszuupppcssi!

2014. jún. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy egyedül van, vagy az addigi palijával (az "alfahímmel") szétválnak, és ennyi idősen már a kutyának se kell."


Pont ez kell egy csomó mindenkinek. Az alfahímek beszerzik a 20-as csinibabákat, de mivel alfahímek nem tartják meg, eldobják ha harmincas lesz, és ott áll egy 30-as, csinos, tapasztalt nő, aki nem vágyódik alfahímek után. Hát kell-e ennél több a második hullámnak? Nem.

2014. jún. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A kérdést a nő ihlette, aki meg akarja tiltani, hogy a gyerek olyan különórákra járjon, amit a vőlegénye meg az ex döntöttek el közösen?

Amúgy én se értem, mert azért a kapcsolat elején kiderül, hogy van gyerek és mennyire foglalkozik vele az apja, és ha ez a nő számára elviselhetetlen akkor minek van vele együtt? Tán mazochista? Miért kell kombinálni, fúrni? Gusztustalan.

2014. jún. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!