Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek meddig fog tartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig fog tartani? Elhagyott a férjem.

Figyelt kérdés
Elhagyott a férjem egy nálánál 10 évvel öregebb, nálam 15 évvel öregebb nőért. Szerintetek működhet ez a kapcsolat hosszú távon? Biztosan nyújtott valamit amit én nem, de az együttélés már más tészta. Természetesen én már nem akarok tőle ezek után semmit. De sajnálom a történteket, mivel vannak gyerekeink. Semmivel sem tudom megmagyarázni csak azzal, hogy a férjem megbolondult. Teljesen kifordult önmagából az elmúlt 1-1,5 évben, mire ide kilyukadtunk. Pótmamát keresett?
2016. aug. 1. 02:04
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
14 es: ha neked így megfelel az életed akkor élj így. Senki nem erőszakolja rád hogy hűséges legyél, azt várod el a kapcsolatban amit adni tudsz. Igen, ettől (is) lesz jó egy kapcsolat. Én is azt várom el amit adni tudok, és ez a hűség(többek között) , amíg vannak ilyen nők és férfiak akik hűségesek, addig életképesek a mi elvárásaink is.
2016. aug. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Gondolom te voltál a 13-as, aki kifejtette, hogy körülötte is mindenki hülye, csak ő egyedül helikopter... Biztosan sok egyedi szar ember van körülötted és nem a koncepció a rossz, ami hazugságra, csalásra kényszeríti őket.


Ha tényleg elhiszed, hogy annyira kívánatos vagy, hogy megkövetelheted a másiktól is, hogy csak téged kívánjon, nem tudok mit mondani neked.

Soha nem értettem ezt a nőkben, honnan ez az önbizalom, miféle tükrök vannak otthon?

2016. aug. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
14-es tudod,ha körülötted mindenki hü.lye és csak te vagy repülő,akkor el kéne gondolkodnia terápián! :-D
2016. aug. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Ez vicces volt, így :)


Meglátjuk. Az élet valamelyikünket igazolni fogja, de nem rád fogadnék.

2016. aug. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Nem.nyert! 3-as voltam!

:-)

De mindent te sem tudhatsz! :-D

2016. aug. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Nem probléma :)


Attól, hogy nem értünk egyet, azért te is belátod, hogy a kérdező közel sem viselkedett úgy, ahogy egy "szeretetet mindenek felett hirdető" nőnek kellett volna: "Hozzáteszem megcsalt vele tavaly, amin nem tudtam átlendülni, mert a férjem semmit nem tett hogy feledtesse. Inkább kivárta hogy mi sül ki ebből. Aztán ugyanott folytatták. Én teljesen magam alá kerültem, nem tudtam helytállni, nem is volt kedvem a kedvére tenni és kedves lenni vele"


Szóval a pali félredug, ő követelné, hogy teperjen, de basxik kedvesnek lenni vele valaha is...

Igen, ez qrva kényelmes így. Végre tett valami rosszat a férj, hogy meglegyen a hivatkozási alap a soha többé nem szopásra, a szexmegvonásra, de a kötelező és elvárt férfi jószágok beszolgáltatásához ragaszkodik a "családi élet"-alapon. Nem kell többé csinosnak lenni, mert már soha nem lehet meg a férjek az erkölcsi alapja arra, hogy megszóljon az igénytelenség okán.

Tudod mi ez? A házasságon belüli friendzone, a női jackpot.

A férj bűntudatban megforgatva és évek alatt kivéreztetve a legfinomabb és legtáplálóbb.

Viszont ha valaki jobb sorsot szánna magának, azt ki kell vetni a társadalomnak.

Ha egyedül én látom ezt át, az nagyon nagyon elkeserítő.

2016. aug. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

"

Szóval a pali félredug, ő követelné, hogy teperjen, de basxik kedvesnek lenni vele valaha is... "


:-D


a én hibázom,akkor nem a másiknak kell tepernie,hisz én voltam hü.lye....de szerinted a félreqrónak kell kinyalni a se.ggét?? :-D

Te nem á-tlátsz ezen,hanem b-t! :-D

2016. aug. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Félremagyarázod a szavaimat.

Az egy dolog, hogy a megcsaló félnek kell vezekelnie, de vajon van-e értelme?

Fordíthatom úgy is, hogy megnyerhető csatát vállal-e fel?

Ezt csak a kérdező tudhatta, de a szavaiból tudjuk az igazságot.

Ha jól érettem 1 évig szopatta a halálba a vétkes férjét.


Én azt mondom, hogy csak akkor hagyd teperni és vezekelni, ha ennek meglehet a jutalma, ha meg tudsz bocsátani és tudod újra szeretni.

Ha nem, akkor küldd el szépen

Ha nem vagy benne biztos, akkor is.

A kérdező nem vágyott a régi családi békére, sem pedig a megbocsátásra, ő csak a szemét férje kanosszajárását akarta, hátha ez valamit visszaad neki.

Ha a férje ott, akkor tudta volna, hogy bármit csinálna, csak egy zsörtölődő sárkányt nyerhet, biztosan azonnal lelép és egy percet sem pazarol.

2016. aug. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Kedves 56%-os látom mindig a tied az utolsó szó. Kb. olyan jellemtelen ember vagy, mint azok, akik nyitott párkapcsolat pártiak. De akkor nem tudom minek élnek párkapcsolatban. A helyzet az, hogy pont az az egoista aki nem tud parancsolni a szükségleteinek és ezért még a "szerettein" is átgázol. Már a gyerekek sem kaphatnak meg mindent. Arról nem beszélve hogy vannak a világon olyan fogalmak, mint az etika, a morál, az erkölcs és a tisztesség. Én mindent megtettem a házasságomért, tiszta a lelkiismeretem, de nem kizárt hogy a férjemet majd előveszi az övé. Már ha van neki. Az emberi kapcsolatok a kölcsönösségen alapulnak. Ha én szeretem annyira a férjemet, hogy nem küldöm el rögtön a bús bánatba, hanem veszem a fáradtságot hogy megpróbáljam megérteni miért tette és mást sem szeretnék csak túltenni magam rajta valahogy, akkor a legkevesebb hogy a férjemen látom hogy ő is felismeri a hibáit és tesz azért hogy megmentsük a házasságunkat. Ami akár erősebb is lehetett volna mint volt a fám aszerint, ha mindkét oldalról megvan a szeretet. Érdekes, hogy szabadságnak és szeretetnek értékeled az önbecsülés hiányát. Az nem szeretet ha eltűröm hogy fájdalmat okoznak nekem. De az sem ha valaki észre sem veszi hogy fájdalmat okoz a másiknak. Ha valakiben nincs meg lélekben beültetetten, hogy mit enged meg magának vagy mit nem, ezt kívülről senki sem fogja beszabályozni neki. Úgyhogy ha megengeded a párodnak hogy megcsaljon, akkor ő is engedje meg neked. Akinek pedig ez nem fér bele, annak a párjában meg legyen annyi gerinc, hogy vagy felismeri időben és szól hogy baj van, mentsük meg a kapcsolatunkat, vagy lezárják egymással mielőtt erre vetemedne az egyik fél.
2016. aug. 2. 23:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!