Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek meddig fog tartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig fog tartani? Elhagyott a férjem.

Figyelt kérdés
Elhagyott a férjem egy nálánál 10 évvel öregebb, nálam 15 évvel öregebb nőért. Szerintetek működhet ez a kapcsolat hosszú távon? Biztosan nyújtott valamit amit én nem, de az együttélés már más tészta. Természetesen én már nem akarok tőle ezek után semmit. De sajnálom a történteket, mivel vannak gyerekeink. Semmivel sem tudom megmagyarázni csak azzal, hogy a férjem megbolondult. Teljesen kifordult önmagából az elmúlt 1-1,5 évben, mire ide kilyukadtunk. Pótmamát keresett?
2016. aug. 1. 02:04
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
67%

Ezt ennyiből nehéz lenne megmondani, nyilván volt előzménye.

Hogy mi,azt csak te tudhatod.

Mekkorák a gyerekek?

2016. aug. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
51%

Nem vagyunk jósok, hogy tudjunk arra válaszolni, hogy meddig fog ez tartani! A két félen múlik minden, ezt nagyon jól tudhatnád!


És azt is tudhatnád, ha egy kapcsolat tönkre megy, azért mind a két fél a hibás, felelős, nem a másikra kéne mutogatni és a felelősséget elhárítani, hogy "Semmivel sem tudom megmagyarázni csak azzal, hogy a férjem megbolondult." Ne hogy azt hidd, hogy nem vagy hibás abban, hogy a kapcsolatotok véget ért.


Mindig mindennek van oka, előzménye. Semmi sem történik csak úgy.

2016. aug. 1. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
67%

Persze,csak úgy se szó,se beszéd elhagyott,minden előzmény nélkül???

Ne nevettess már!

Na mesélj,mk voltak az előzmények?

2016. aug. 1. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Persze tudom, két emberen múlik. Minden megkapott tőlem mellesleg :) Az újdonság varázsa? Voltak problémáink sajnos főleg anyagi téren. De az értékrendünk is megváltozott. A férjemnek hirtelen nem sokat jelentett a család pl., ami addig nagyon fontos volt. Ez a nő pedig nagyon számító és ragadós volt. A legjobb barát szerintem. Szebb tükröt tartott elé, mint én. Ott ültek a munkahelyen egymás valagában és a kollegákkal is össze verbuválódtak, programokat csináltak együtt, mint egy nagy baráti társaság. Úgy tűnik ezzel nem tudtam versenyezni. Velem már sehova nem akart eljönni a férjem, jobban érezte magát a nővel meg a csapattal. Hozzáteszem megcsalt vele tavaly, amin nem tudtam átlendülni, mert a férjem semmit nem tett hogy feledtesse. Inkább kivárta hogy mi sül ki ebből. Aztán ugyanott folytatták. Én teljesen magam alá kerültem, nem tudtam helytállni, nem is volt kedvem a kedvére tenni és kedves lenni vele. Elvesztettem önmagam, az önbecsülésem eltűnt. Mindenért én éreztem magam hibásnak, aztán rájöttem ez közel sem így van. A férjem megalázott, elárult, hazudott, nem tisztelt, nem becsült. Jelenleg süt belőle a harag meg a gyűlölet, pedig igazán tükörbe nézhetne. Nem a nő tükrébe. A környezetünkben önigazolásokat gyártott mindenkinek előadta, hogy én tehetek mindenről. Senki meg sem akar hallgatni, csak sajnálkoznak hogy így jártunk. Számomra kiderült, hogy gyenge jellem és nagyon befolyásolható. Remélem visszakapja a sorstól. Kicsik még a gyerekek, a kisebbik ovis, a nagy most kezdi a sulit. Gyomorforgató az egész. Az biztos, hogy én ettől csak erősebb lettem, de ő egy öreg nő szoknyájába kapaszkodik és bebeszélte magának, hogy milyen boldog.
2016. aug. 1. 07:18
 5/29 A kérdező kommentje:
Férjemtől idézek: " Nagy kegyesen megbocsátasz nekem? Te minden feleségek legszebbike" Már az sem volt érték számára, hogy szép vagyok, lelépett egy bányarémmel. És nemhogy örült volna neki, hogy szóba állok vele a megcsalás után, ezt sem értékelte. Végignézte mennyit szenvedtem, sírtam, alvászavaraim voltak, nagyon megrázott az egész. Aztán végül így alakult. Se lelkiismeret furdalása nincs, se szíve-lelke. Megérdemlik egymást. A nő pont ilyen gátlástalan!
2016. aug. 1. 07:21
 6/29 anonim ***** válasza:
85%

Ha tényleg ilyen xar ember a férjed,mint írod,örülhetsz.

Megszabadultál tőle.

Egyetlen dologra koncentrálj innentől, a gyerekeidre.

Ők a legfontosabbak.

Érthető,hogy megbocsátottad a megcsalást,egy ilyen kapcsolatból nem olyan könnyű kilépni,2 gyerekkel.

2016. aug. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
82%

Remélem, jó sokáig fog tartani. ;)

Ilyen esetben akkor is együtt marad a nővel, ha egyébként egy kanál vízben meg tudná fojtani. Akkor is bebizonyítja, milyen boldogok együtt, ha beledöglenek. :)

Veled se tartott a házassága örökké, most se fog. De ez téged már hidegen hagyhat.

A legjobban az fog neki fájni, mikor látja, hogy remekül helyt állsz, jó anya vagy, minden flottul megy, ő egyáltalán nem hiányzik. Pótolható és felejthető.

Főleg akkor lesz irigy és féltékeny, ha idővel neked új párod lesz, és teljes lesz a család. Ők meg addigra már elhidegülnek, mert nincs meg a tiltott gyümölcs édessége. ;)


Ez az ilyen válások 80-90%-ban így alakul. Nagyon ritka, ha az exférj és a szeretője boldogan élnek, vagy hogy egy csinos, fiatal anyuka sokáig egyedül marad.

2016. aug. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben vagyok.2 gyerek van nálunk. Megcsalt a feleségem, emiatt én kezdeményeztem a válást,amin már túl is vagyunk.

Mégis engem okol sokmindenben, szülei is engem hibáztatnak hogy mi lesz így a két gyerekkel. Ők nem tudják hogy mit tett az exem. Nem mondtam el nekik, meg igazából senkinek sem csak a legjobb barátomnak. Nyilvánvaló hogy az ő rokonai, ismerősei szerint egy féreg vagyok, mert el mertem válni. A házat még közösen használjuk amíg el nem lesz adva. Olyat is visszahallottam másoktól hogy miért nem zavar el engem onnan? .... Mindenki olyan okos, és ítélkezik, olyan dolgokban amiről fogalma sincsen... Ilyenek az emberek.

Én úgy tudok ezen túl lendülni, hogy nem foglalkozom más véleményével. Persze zavar a dolog, de ez az én életem, és neki is megvan már a saját külön élete. Én csak a sajátommal foglalkozom és a gyerekeimével ezekután. Úgy csinálom hogy nekem jó legyen, és nem érdekel ami elmúlt, azon változtatni úgy sem lehet. Te se azt nézd mi lesz a férjeddel, vagy miért tette ezt amit tett. Ne foglalkozz vele, idióta volt és kész. A te saját életedre koncentrálj, a gyereked jövőjére, arra hogy boldogok legyetek.

Majd találsz olyat akinek te leszel a no1, és nem fog egy banyához menni az anyakomplexusa miatt....

2016. aug. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Igen, én is megkaptam, hogy le kellett volna nyelnem a békát. Egyrészt a gyerekek miatt, másrészt meg azért, mert előbb-utóbb mindenki meg lesz csalva. Ha mindent megtesz sem biztos, hogy tudtam volna ezzel tovább élni vele. Talán homokba kellett volna dugni a fejemet amíg ő jól elszórakozik?! A csalás nevében vagy mi?! Undorító!
2016. aug. 1. 11:49
 10/29 A kérdező kommentje:
nem csalás, család :)
2016. aug. 1. 11:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!