Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek meddig fog tartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meddig fog tartani? Elhagyott a férjem.

Figyelt kérdés
Elhagyott a férjem egy nálánál 10 évvel öregebb, nálam 15 évvel öregebb nőért. Szerintetek működhet ez a kapcsolat hosszú távon? Biztosan nyújtott valamit amit én nem, de az együttélés már más tészta. Természetesen én már nem akarok tőle ezek után semmit. De sajnálom a történteket, mivel vannak gyerekeink. Semmivel sem tudom megmagyarázni csak azzal, hogy a férjem megbolondult. Teljesen kifordult önmagából az elmúlt 1-1,5 évben, mire ide kilyukadtunk. Pótmamát keresett?
2016. aug. 1. 02:04
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly januárban derült feny a férjem lassan 1 éve tartó kapcsolatának a munkahelyén,ami mellesleg az én munkahelyem is. Nekem egy 10 évvel fiatalabb 25 eves lánykát választott,közös gyerekünk 6 éves. Én először megbocsájtottam,mert a családnak mindent ki kell bírni...aztán 5 hónapig nézett hülyének végül én döntöttem helyette. Volt sokk, alig aludtam, ettem, teljesen kivoltam. Aztán rájöttem hogy ennek semmi értelme, ennek véget kell vetnem. Legalább megpróbáltam,nem rajtam múlott. Persze utána én voltam és vagyok az utolsó napig minden utolsó k.. aki elhagyta a családját. A volt férjem őrjöng. A kislány se kellett neki. Érdekes pedig olyan szerelem volt amit még életében nem érzett. Egy szerencsés véletlen folytán elolvastam 800 egymással váltott üzenetet. Legalább tisztán láttam. Nem bántam meg,elváltam. De a családja szemében is vagyok a senki, volt apósom nem is köszön. De én úgy vagyok vele,az ő bajuk. Nem fogom az igazamat bizonygatni. Én tudom mi, hogy történt. Megviselt nagyon. Inkább az a része hogy akkor most hogy higyjek bármiben ? Nem bárkinek mert nem akarok agyalni hogy ki hogy csal meg a későbbiekben. A szerelemben hogy higyjek ? Egy kitartó társban ? De ettől függetlenül erősödtem. Önbizalmam is jobb lett. Persze ez is zavarja hogy most kivirultam. Hãt így járt. Kitartás, minden rendben lesz,már jó úton haladsz. Én úgy voltam vele hogy ez a lány annyira más volt mint én és ha ez kell neki akkor én azt úgyse tudtam volna megadni. Sztem gondolj erre. Minden jót kívanok Neked !
2016. aug. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Annyira sajnálom, olvastam itt több történetet. Komolyan, nagyon sajnálom nők és férfiak:-(.
2016. aug. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

11 es: a hited azért ne veszítsd el. Igaz, nekem is ez kavargott a fejemben mikor még friss volt a dolog. De szerintem mindig van remény egy hűséges társra. Annak ellenére mondom ezt hogy ismerőseim körében is elég sok félrelépésről tudok. Egyszerűen nem létezhet hogy minden ember ugyanolyan mocsok legyen. Én nem lennék képes elfogadni ha így lenne. Kell hogy legyen minden hűséges embernek valahol egy hűséges társnak lenni akit majd az élet az útjába sodor. Csak idő kérdése amíg megtaláljuk.

8 voltam

2016. aug. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%

Nos, talán azt hiszitek, hogy házhoz jöttem a lofasxért, vagyis a 0%-omért, de nem így van, ez csak mellékes lesz.


Ti tényleg elhittétek, hogy sose fognak megcsalni?

ÉS mégis miért?

Mert volt egy ígéret egy részeges bulin egy pappal, meg két tanúval?

Vagy mert volt egymás után 10 jó dugásod valakivel?

Mi ez a szemellenzősség emberek?

Egyikőtök sem olyan szép vagy olyan értékes, hogy ilyesmit hihessen, szóval minden hibák legnagyobbikát ti magatok követtétek el, amikor ezt a baromságot, hogy megismételhetetlen, megunhatatlan és életre szóló kalandot ígérő félistenek vagytok, elhittétek magatoknak.


Meg lettem csalva, brühühü, és pislogok, mint a szemafor. Mindenki más a hibás, csak én nem...

Az a nagy büdös helyzet, hogy egy orosz-rulettre fizettetek be, ami 5 évtizedig tart és éppenséggel most ti nyertetek(vesztettetek?).


Akinek egy nagyon kicsi realításérzéke van, az eleve deklarálja a nyitott házasság feltételeit is, de persze ehhez le kéne adni az agoból és a birtoklási vágyból, hát még elismerni azt, hogy egy lógó mell sosem lesz vonzóbb egy peckes, kereknél, de az önmagatok gyengeségeivel, öregedésével, lecserélhetőségével sosem akartok szembenézni.

Ha nem, hát nem.

Maradjon ennyi örömötök, hogy feljöttök ide némi anonim hátba veregetésért, az biztosan segíteni fog.


Hosszú 's boldog életet!

2016. aug. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
14-es válaszoló. Tudom, csak provokálni akarsz. Neked ilyen az értékrended/véleményed/hozzáállásod/jellemed, de szerencsére még 2016-ban is eléggé egyedül vagy vele. Sekélyes ember lehetsz. Fogalmad sincs a szeretetről.
2016. aug. 2. 02:12
 16/29 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Ugyanebben a cipőben járok, de mar túl a váláson. Két eve derült ki. Mintha az en férjemről írtál volna, idősebb no, munkahelyi bulik, stb. 4.5 eves kisfiú.... En sem vagyok túl rajta, két eve mar, mert nekem megfejelte a gyűlölködését -- meg neki áll feljebb-- gyerekért indított hadjárattal, el akarta es akarja továbbra is perelni. Gyámhatósági feljelentéseket tesz, stb. Szóval nekem emiatt meg nehezebb új életet kezdeni.... De igyekszem. Igaza van annak, aki azt írta, hogy ha beledöglenek is bebizonyítják, hogy ok boldogok. Sz...rd le! En is csak a gyerekre koncentrálok, es mivel latja, h boldogulok, izzik a gyűlölete. Es az egyik urnak is igaza van, ezen mar nem tudsz változtatni, előre nézz! Es hogy az o barátai mit gondolnak, engem nagyon hidegen hagy. Kitartás!

2016. aug. 2. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
14-es, szerintem veled még nem történt ilyen vagy talán még nem adtad magad igazán oda senkinek. Képzeld tisztában voltam azzal hogy engem is meg fognak csalni. Nekem nem az verte ki a biztosítékot hanem hogy hazudott még utána is. Nem egy rózsaszín világban éltem de azt nem fogom eltűrni senkinek hogy hülyére vegyen. Majd egyszer a saját bőrödön tapasztalod akkor is maradjon ez a véleményed ! 11-es voltam
2016. aug. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

" süt belőle a harag meg a gyűlölet, "" - BELŐLE???

Az szép!

2016. aug. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
0%

15-ös

Egyedül vagyok, valóban, nem is tagadom. Egyedül vagyok képes átlátni a helyzetet és ennek megfelelően szervezni az életem, hogy ne omoljon össze, mint a tietek.

Nem provokálni akarok, de tudom, hogy annak fogjátok venni. Valahol nektek is le kell vezetni a feszkót, ezért is vagytok itt.

Hogy fogalmam sincs a szeretetről? Meglehet, te viszont tagadod az emberi természetet, ami viszont biztos és a te hiányosságod sztem ezerszer rosszabb.

Ha azt hiszed, hogy a szeretet bármit is ér, akkor tessék, mutass példát: keresd meg a férjed és bocsáss meg neki! Akard, hogy visszatérjen, nyeld le a büszkeséged és tartsd egybe a családodat...

Ugye :)

Pofázni lehet a szeretetről, amíg a másiknak kell teljesíteni a "szeretetet".

Képmutató vagy, ám én szeretlek téged és ezért csak sajnállak, nem bántalak és valóban nagyobb bölcsességet kívánok neked, főleg a saját életeddel kapcsolatban.

2016. aug. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%

17-es

Ez vicces volt tőled: "Nekem nem az verte ki a biztosítékot hanem hogy hazudott még utána is."

Szóval ennyi lett volna a baj?

Ha megcsalt, szeretőt tartott és mikor kiderül, nem hazudozik tovább, akkor minden rendben lenne.

Ezt magaddal elhitetted már vagy előbb velem akartad?


Mind tudjuk, hogy nem igaz. Ha nem hazudozik, akkor is vérig van sértve az egód, amiért rámászott valakire hónapokig.

Ha nem szeretője lett volna, csak félredugás, akkor amiatt lennél pont ugyanannyira végigsértve.

Ha meg se csalt volna, csak sexchatelt valami nőcskével, akkor meg azért...

Igazából tobzódsz az "okokban", amiért gyűlölni lehet, de szeretni továbbra is csak ugyanaz az egy okod lenne.


Magamon sosem fogom ezt megtapasztalni, hidd el nekem.

Én ismerem a korlátaimat és nem fogom egy másik emberre testálni a kötelezettséget, hogy csak velem, általam legyen kötelező mindent élvezni élete végéig.

Engem ilyen meglepetés nem fog érni, mert még akkor leadok az egomból, mikor annak van értelme, jelentősége és megadom neki a lehetőséget, hogy mással is lefeküdjön.


Amúgy tudod miért sajnállak benneteket?

Elvileg lehettetek valaha reményteli, tehetséges, boldog emberek is, ma viszont az az életetek középpontjában olyan kérdések maradtak, hogy vajon a volt apósod köszön-e még, hogy reméled, az exed kapcsolat nem tart majd sokáig és meglesz az önigazolásod, hogy reméled, hatalmas energiákat emészt fel neki, hogy boldognak tűnjön...

Ha madártávlatból látnád magad, sztem el is sírnád.

Az emberi természet szobrai vagytok: Mindig az a legfontosabb, hogy felelőst találjunk, de ne saját magunkat.

2016. aug. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!