Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kedves férfiak, valaki megmagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak, valaki megmagyarázná ezt nekem?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok férjnél, két gyerkőcünk van, de nem is ez a lényeg. Vékony testalkatú vagyok, sikerült a terhességek alatt felszedett kilókat teljesen leadni, még lehet mínuszban is vagyok. A párom szépnek tart tudom, de sosem mondja, sosem bókol, sosem mondja, hogy de csinos vagy stb. Ehelyett csak azt kapom, ha a hajam beszárítom, hogy...Kinek csinosítom ki magam? Illetve, ha olyan ruhát veszek fek ami merészebb akkor, meg azt kapom, hogy jó-jó, de nem tetszik, hogy más is látja a formáimat...

Miért nem lehet csak azt mondani, hogy csinos vagy, büszke vagyok rád és hasonlók? Zubbonyba kellene bújnom?

Tudom ezt vele kellene megbeszélnem, fel is hoztam már neki, és tudom, hogy az az oka, hogy teljesen magának akar, ami így is van jól, de akkor már más ne is nézzen rám? Valahogy nehéz ezt megértenem, mert fordított helyzetben, ha én lennék a férfi, bizony én büszke lennék rá, ha lenne egy csinos nő az oldalamon, nem pedig fejet vágnék, ha olyan ruhát vesz fel...

Ennyire bonyolult a női lélek? Vagy ennyire egyszerű egy férfi?


2016. jún. 9. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Egy férfi nem várja el a párjától a bókokat.Tudom hogy a nők mások által tudják csak az egójukat növelni.Igen egyszerüek vagyunk.Mert semmin nem stresszelünk feleslegesen.
2016. jún. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok, de nem értem a miértjét! Nekem ez egy kicsit 'gyerekes' viselkedés. Engem is jobban zavar, ha nem együtt megyünk valahova és merészebb a ruha, de hadd legyen egy nő nő és érezze jól magát a bőrében. Egy kis smink, frizuraigazítás nem gond, tegye magát túl az ilyesmin! :)
2016. jún. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

-Nincs önbizalma

-Betegesen féltékeny

-Ki akar sajátítani

-Vallási fanatikus

-Sok a szexuális erőszak a környéken

2016. jún. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Minden mérges nő mögött egy férfi áll aki nem tudja mit rontott el.
2016. jún. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Blade Bone ***** válasza:
Túl féltékeny. :s
2016. jún. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a párod birtoklós, féltékeny tipus, szeretni meg már különösebben nem szeret, így nem finomkodik sokat, maradt a puszta birtoklás.
2016. jún. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A férfi is bonyolult. Lehet, hogy azt érzi, ő nem elég csinos fiú melléd?
2016. jún. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a 4-es nagyon jó válasz! :D


a 7-esben lehet valami.


29N,ugyanaz a probléma(mint a kérdezőé)

2016. jún. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kisebbségi érzései vannak, túl féltékeny, fél hogy megtetszel egy pasinak és lecsap rád. Rosszabb esetben megpróbál irányítani téged, megpróbál megváltoztatni.

Normális férfi büszke a feleségére, ugyanakkor megbízik benne, hogy nem fog mindenféle jöttmenttel elmenni...


Ha legközelebb megkérdezi, hogy kinek csinosítod ki magad, akkor mond meg neki, hogy saját magadnak, mert tőle nem várhatsz semmi dicséretet, ugyanakkor jól akarod érezni magad a bőrödben.

2016. jún. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!