Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A negyven körüli gyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A negyven körüli gyerekes férjek mennyi időt töltenek barátokkal, a családjuk nélkül?

Figyelt kérdés
Nálatok mi a szokás? Egy hónapban kb hányszor mennek el a férfiak haverokhoz, koncertre, buliba vagy akárhova, a család nélkül?. Ez a gyakoriságát soknak vag kevésnek tartjátok? Mennyi igénye van a férjeknek erre? És megbeszélitek hogy milyen gyakran, vagy csak kijelenti hogy ő elmegy? Vagy ha összefut valakivel egyszerűen csak nem megy haza időbe stb...És a feleségek ehhez hoz viszonyulnak, például ha ők még nem mehetnek mert olyan kicsi a gyerek, vagy mert ők alapból nem szoktak? Tehát minden érdekel a témával kapcsolatban :) akár sztorik is jöhetnek amit átéltetek vagy hallottatok, és vélemények is, hogy mi számotokre az ideális
2016. máj. 15. 01:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

42 éves, 2 gyerek van, 4 és 2 évesek.

Heti egyszer, pénteken megy el a barátaival, este 10-ig kb. Meg néha 8 körülig egy másik barátjával hétköznap.

De ez csak beszélgetés, sörözés, kajálás, buliba, koncertre velem szokott menni.

Olyan nincs, h csak összefut vkivel és nem jön haza, mindig előre megbeszéljük az ilyesmit.

Én is ki szoktam menni péntekenként általában, havi 1-2-szer, ahogy sikerül, akkor nagyszülők vigyáznak a gyerekekre.

Nekem kicsit sok, h minden pénteken kimegy a párom, de csak azért, mert én nem tudok menni ... hiányzik nagyon a felnőtt társaság, a barátnők. Szóval irigy vagyok kicsit.

2016. máj. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Titusztitusz ***** válasza:
Igen...Tudatos a dolog...Ugyanis világéletemben valahogy sose tudtak megérinteni a "férfitémák"...Mint pl. a foci, a sör, meg a politizálás,a férfiak egymás közötti rivalizálása, meg a hasonló dolgok...Úgyhogy férfitársaságban szabályosan untam magamat mindig...Viszont hölgytársaságban? Na...Olyankor elememben voltam mindig...És jól is éreztem magamat a hölgyek között igencsak...Éshát tudtam flörtölni is magas fordulatszámon...Szóval az én nejemnek nemigen lehet oka a panaszra azon téren, hogy a figyelmem megoszlik őközötte, meg a "haverjaim" között...De gondolom nincs is nagyon ellenére a dolog...
2016. máj. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
55%
Csajok arra figyeljetek, hogy amikor elmegy a párotok, akkor semmi nyomást ne rakjatok rá, hogy hívjon fel közben, merg írjon sms-t meg ilyenek. Ne az legyen ott benne, hogy nem merülhet bele a barátjával, mert arra figyel, hogy majd híjon, hogy ne féltsd. Amikor elmegy, akkor legyen nyugodtan teljesen egyedül.
2016. máj. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
56%
31 voltam, mikor exemmel az első született. Ő ment amikor éppen eszébe jutott, nem szóltam egy szót sem, nem mondom, hogy nem esett szarul, mikor minden 2. este a haverjánál "gépet szerelt" miközben én egy folyton síró újszülöttel kínlódtam. Lenyeltem. Már a 2. gyerek születése után, mikor nagyok lettek, tartottam igényt én is végre arra, hogy kicsit menjek - szerettem egyedül elutazni 2-3 napra. Furcsa módon az exem nagyon nehezményezte ezeket, "elfelejtette", hogy ő mennyit volt távol anno...
2016. máj. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Jones. válasza:
Hát nem tudom, Titusz, azért a nők többsége ha választhatna, biztosan jobb' szeretné a párját sörözésen, kanbulin tudni, mint csajszik között flörtölve ;) Mert értem, hogy ez vonzotta hozzád, no de egészen más az, ha a "többiekkel" teszed. Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok féltékeny és nem hiszem, hogy azért mellettem maradna bárki, mert akarom és nem engedem el. Menjen csak, ha érdemes, úgyis visszajön :)
2016. máj. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
39 F egy 3 éves gyerek van, éjszaka sosem vagy évi 1x amikor ők vidéken vannak szülőknél. Heti 1 esetleg 2 hétköznapi kimaradásom van 18-21 között ami általában sport, de fél évente sörözés, az a baj, hogy már mindenki családos. De idén 1x tuti elmegyek táncolni, amikor vidéken lesznek sőt 1x családosokkal kártyapartit is próbálok majd összehozni kérdés összejön-e. Mondjuk én 1-2 havonta 1 táncos estés vagy kártyás sörözést igényelnék, csak nincs is kivel...
2016. máj. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Titusztitusz ***** válasza:
Szia Jones...Érdekes meglátást vetettél fel vitán felül, és lehet hogy igazad is lenne, ha a nejem egy olyan "átlagos nő" lenne...Átlagos gondolkozással...Csakhogy miként én sem vagyok átlagos, úgy ő sem az...Éshát neki mindig is az volt az elve, hogy egy IGAZI FÉRFI, az nem onnan ismerhető fel, meg nem olyan mentalitásu, hogy fél, vagy egész részeg lúzerekkel röhörészik valami kocsmában, meg a focipályán, és teli hangon bömböli hogy:"Hajrá újpest", meg vitatkozik azon a cimborákkal, hogy az X nevü autómárka jobb-e mint az Y, meg hasonlók, hanem szerinte ONNAN ismerhető fel az "igazi férfi", hogy mennyire népszerü az illető a hölgyek körében...És hogy mennyire tud bánni velük az adott férfi...Nos...Ezen a téren azt hiszem, hogy elég tehetséges illető vagyok, úgyhogy a nejem is elismerően szokta mondogatni, hogy: "Hát igen...Büszke vagyok a férjemre,és pont olyan Ő, mint amilyen férjre mindig is vágytam"...De persze azért azt már nem szeretné, ha a nagy figyelemfelkeltő tehetségem bármikoris megcsalásba torkollna...Erre azért mindig figyel ő is, és énis...Szóval e téren nincs oka soha az aggodalomra...
2016. máj. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Jones. válasza:
Gratulálok Nektek és sok boldogságot kívánok :)
2016. máj. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Titusztitusz ***** válasza:
Köszönöm a jókívánságokat, és neked is csupa szépeket Jones...
2016. máj. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Jones. válasza:
Köszi :)
2016. máj. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!