Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mentek néha úgy barátokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentek néha úgy barátokkal bulizni, hogy a párotok nem megy veletek?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, 3 éves boldog párkapcsolatban. Az egyik barátnőm mondta, hogy menjek vele bulizni, és szívesen mennék is, viszont nem tudom, kapcsolatban hogy megy ez. Párom utálja a tömeget, nem iszik alkoholt egyáltalán soha, és nem szeret bulizni, sem a mai zenéket, táncolni sem szeret. Tehát ő nem jönne (egyébként is ez egy csajos este lenne), viszont ilyenkor nem tudom, hogyan is kellene "viselkedni". Ha egy idegen srác felkér, táncoljak vele? Mert ugye ilyen bulikban általában ez a tipitapi tánc megy, amire én nem lennék vevő így párkapcsolatban. De szerintem ez érthető. Kicsit talán katyvasz a kérdés, de válaszoljatok, kérlek. 😊

2016. máj. 5. 13:09
 1/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
Nekem van, hogy néha a barátom haverjaival megyek el szórakozni, nélküle. Ha csajokkal mész meg annál könnyebb ,mert akkor ti lehettek a körtáncos lányok. És akkor nincs tapi, meg egyéb.
2016. máj. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem táncolsz idegen pasikkal ennyi. Persze előtte kérdezd meg a barátod. Lehet engedi.
2016. máj. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Mit akarnál te egy idegen sráctól? Az, hogy buliba mész az relatív, nem ismerlek milyen típus vagy, attól is függ mekkora a bizalom köztetek, ha úgyérzed, hogy kevés akkor megkell vele beszélned, hogy te a lányokkal akarsz foglalkozni, velük akarsz táncolni, beszélgetni, és a pasikat lekoccolod majd mind, teszteld le magad kicsit ittasan, hogyan viselkedsz, és ha van tartásod, elved és látja rajtad a párod akkor nyilván elmehetsz bulizni nélküle, csak ügyebár ilyen csaj bulikon biztos lesz köztetek aki pasizni akar, vagy odamennek hozzátok többen, és nem érdekli a fiukat hogy van párod, a bnőid meg bíztatnak, hogy csak dumálj vele, meg csask egy tánc, hameg részegek azt mondják szórakozz és titokba tartják, szóval nem tudom.
2016. máj. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 90-ben született F.. ***** válasza:
76%

19 évesen az interneten kell megkérdezned, hogy táncolhatsz-e idegen srácokkal (discoban) úgy, hogy 3 éve van barátod?


Elmész te a p i c s á b a.


Az életképtelenség úgy szintjére emelkedtél.

Továbbá ha mi itt azt írnánk, hogy persze még le is cidázhatod, akkor megtennéd?


Azt, hogy mi fér bele egy kapcsolatba és mi nem, a pároddal kell megbeszélned, nem mással.

2016. máj. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen, menj el, különben az lesz a vége, hogy bezárva leszel évekig, és ha esetleg szétmentek, akkor se barátaid, senkid nem marad, mert az egész életedet felül írtad egy srác miatt.

Én eljárok bulizni úgyis, hogy az éppen aktuális párom nem jön velem, és igen, szoktam táncolni idegen férfiakkal, viszont az elején közölni kell, hogy van párod, és nem szeretnél ismerkedni. Az, hogy táncoltok azzal nincs bajod, csak többet nem szeretnél. Nincs ezzel semmi baj.

Mi sűrűn járunk barátnőmmel Moriba, Peachbe és nagyon jól lehet kezelni az ilyesmit.

Az meg, hogy a párod is menjen és csak elvegye a kedvedet az egésztől szerintem semmi értelme. Rossz nézni ilyenkor ahogy ácsorognak és magatehetetlenek, mert mégcsak meg sem próbálnak miattad sem felszabadultabban viselkedni. Neked meg kell a szórakozás. Fiatal vagy és inkább most bulizz mint majd 40 évesen gyerekek mellett.

2016. máj. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, szinte mindig külön megyünk. Mindketten tudjuk, hol a határ, de azon belül nyugodtan lehet táncolni mással.

De nekem is nagyon furcsa, hogy 19 évesen, 3 év kapcsolat után ezt itt kell megkérdezned.

25N

2016. máj. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért itt kérdezem, mert életem során még sose volt ilyen, így nem tudom, a hozzám hasonló emberek ezt hogy szokták csinálni. Nyilván megbeszélem majd a párommal is, ez alapvető.
2016. máj. 5. 15:18
 8/8 anonim ***** válasza:

Én megyek néha, ő is megy néha, menjél te is.

Aki tapizik, annak üss a kezére, vagy hagyd ott, - bár azt írtad, csajos buli :D

2016. máj. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!