Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A negyven körüli gyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A negyven körüli gyerekes férjek mennyi időt töltenek barátokkal, a családjuk nélkül?

Figyelt kérdés
Nálatok mi a szokás? Egy hónapban kb hányszor mennek el a férfiak haverokhoz, koncertre, buliba vagy akárhova, a család nélkül?. Ez a gyakoriságát soknak vag kevésnek tartjátok? Mennyi igénye van a férjeknek erre? És megbeszélitek hogy milyen gyakran, vagy csak kijelenti hogy ő elmegy? Vagy ha összefut valakivel egyszerűen csak nem megy haza időbe stb...És a feleségek ehhez hoz viszonyulnak, például ha ők még nem mehetnek mert olyan kicsi a gyerek, vagy mert ők alapból nem szoktak? Tehát minden érdekel a témával kapcsolatban :) akár sztorik is jöhetnek amit átéltetek vagy hallottatok, és vélemények is, hogy mi számotokre az ideális
2016. máj. 15. 01:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
18%

Fél évente. Előre lebeszéljük. Én is elmentem 2x. Mivel 2 éves a gyerek, ritka.

Ő se szereti, ha megyek. Meg van hogy éjjel kell.

Szerintem ez olyan ha én kibírom, akkor ő se hal bele..

2016. máj. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, azt is írhatjátok hogy ki hány éves és mekkorák a gyerekek :)
2016. máj. 15. 01:37
 3/20 anonim ***** válasza:
69%
Bármikor elmehetek amikor akarok, a feleségem ebbe nem szól bele,közel felnőtt gyerekeink vannak. Sörözni,biliárdozni megyek haverokkal,vagy ők jönnek hozzánk. Éjszakai bulikra már nem megyünk külön,érdekes,hogy én vagyok féltékenyebb az asszonyra,-pedig ez fordítva általános.Tehát nem szeretném ha a fiatal barátnőivel elmenne bulizni(még mindig nagyon jó nő és utálom ha a seggét stirelik) - inkább én sem megyek külön -ha táncolhatnékja van együtt megyünk,ennyi.Ja én akkor is kétheti rendszerességgel mentem mikor kicsik voltak a gyerekek.
2016. máj. 15. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%

Nekünk közös a baráti kör, gyerekkori barátok vagyunk.

Ha néha nincs kedve egyikünknek menni, akkor a másik megy együl, de ez elég ritka.

2016. máj. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
43%
#3: Te mész egyedül, de azt már nem fér neked bele, hogy a feleséged is menjen? Gratulálok! Elég birka nejed van, ha ez neki ez így megfelel :)
2016. máj. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
68%

Én ez a korosztály vagyok és azt látom, hogy abból vannak a válások, hogy valamelyik félnek ebből nincs elég. Tipikusabban a nőknek. Az igazi gond az szokott lenni, hogy a nőnek nincsenek valódi kapcsolatai, egyéb ingerei.


Én azt mondanám, hogy nem lehet elég kicsi a gyerek, hogy ne menj el te is. Valahogy oldjátok meg, hogy legyen elég külső inger gyerek nélkül, együtt is és külön is. Ha odáig eljuttok, hogy ez probléma, akkor fogtok találni megoldást. NAgyszülő vagy baráti pár kisgyerekekkel vagy bébiszitter.

2016. máj. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

A férjem 40 lesz, én még csak 33. Gyerekek 2 és 3 évesek. Nekem minden évben olyan 3X igényem van rá, hogy egyedül elmenjek nappal, vagy este, de nem éjjel kikapcsolódni, és akkor a férjem vigyáz a gyerekekre. Ő nem szeret nélkülem elmenni, de azért szoktam küldeni így is, olyan 2 havonta, de ez nem igazi buli, oda nem jár egyikőnk sem, inkább baráti beszélgetések, céges vacsora, de 11-12-re még nem volt olyan, hogy haza ne jött volna. Hobbija van, de azzal meg az a helyzet, hogy én abban jobb vagyok, mint ő, és tökre szereti, ha megyek vele, Néha gyerekeket is visszük, néha mi ketten megyünk hobbizni, bár ott kb csak férfiak vannak, én meg az egyetlen nő, ezért furin érzem magam, hogy a többiek mind elváltak már, és egyedül mennek, engem meg visz magával a férjem. Mondjuk értem, hogy miért, mert oda való vagyok, kell a szakértelmem nekI.-):-)

hát nekem ilyen ragaszkodó a férjem, de nagyon örülök, hogy nem azon kell rágjam a körmöm, hogy hol fűzi a csajokat éppen:-) Ennek viszont van egy titka talán: nem szoktam baszogatni, nem követelőzöm, nem degradálom, nagyon-nagyon ritkán, ha a gyerekek szétszedtek aznap, van, hogy felemelem a hangom, de nem haragból, hanem mert nem hallom magamat, de ALAPVETŐEN tisztelettel beszélek vele itthon, a gyerekeket is erre tanítom, emelem az apjuk személyiségének értékét előttük, ezért gondolom, hogy a férjem azért nem akar elmászkálni, mert itthon jó neki. Nem rosszat kap, hanem jó dolgokat. Feltételezem.


De igen, nagyon fontos, hogy az anyuka is havonta, esetleg kéthavonta el tudjon menni, nekünk volt, hogy ez anyagi áldozattal járt, (férjem nem ment akkor dolgozni, kiesett bevétel) de mégis fontosnak tartjuk, és bevállaljuk.


És otthon pedig ne a hárpia várja a pasit, hanem TISZTELET. Ez annyit jelent, hogy aminek te sem örülnél, hogy veled tegyék, te se tedd vele: ne kérd számon folyton, ne piszkáld rend dolgokkal, készíts neki néha kedvenc vacsit. Ja, és én nem szolgálom ki őt mindig, mindennap, de néha, ha jön szívből, akkor meg igen, és akkor örömmel, és nagyon is, kb heti 2-3 vacsi ilyen, a többit meg kell oldja magának: nekem is gyerekek, meló, stb.

2016. máj. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Visszaolvasva ez a tisztelet dolog ez lehet, hogy ilyen odaviszem a papucsát szagúnak tűnik. Nem erre gondolok. Lelki dolog ez. Nem alázom. Nyilván szeretetet is írhattam volna, de ez más, ebben az is benne van, hogy érezze, hogy ő férfi, nem pedig egy lyukas zokni, és nem is a gyerekek egyike. Illetve ami miatt még sokszor akarhat elmenni egy pasi, ha otthon nagyon fagyos a levegő. Ha a nejének nincs humorérzéke, ha nincs barátságos légkör...

Aztán vannak az örök gyerekek, akik meg azért mennek el, mert sosem nő be a fejük lágya.

2016. máj. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Titusztitusz ***** válasza:
66%
Én mondjuk semennyit...Mivel nincsenek férfibarátaim...Szóval az ilyen jellegü kapcsolatok hiányoznak az életemböl, mivel nincs igényem rá...Minden ilyesmi célokra felhasználható szabadidőm a nejemé, és a netbarátnőimé...
2016. máj. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
63%
Titusz: miért? ez tudatos nálad, hogy a nőkkel szeretsz barátkozni? vagy így alakul..???
2016. máj. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!