Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit gondoltok arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok arról, ha valaki negyven felett még mindig az igazira vár?

Figyelt kérdés
2016. máj. 13. 00:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
23%

Elég bizarr, de van ilyen is.

Ha kicsit nyitottabb lett volna, lehet megtalálta volna már...

2016. máj. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%

#1


Zárkózottként szomorkásan olvasom ezt.

2016. máj. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Mi az oka, hogy zárkózott vagy? Lehetőségeket dobsz el magadtól, ha nem nyitsz mások felé...
2016. máj. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%

#3


Pontos okát nem tudom, de zárózott, gátlásos, gyanakvó és kissé pesszmista is vagyok "nem leszek neki elég jó"... "biztos jobbat szeretne mint én"... Elég pocsé érzés. Még a baráti kapcsoataimban is távolságtartó vagyok.

2016. máj. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Ez nagy gond.

Ilyen mentalitással sok probléma lenne egy párkapcsolatban. A kérdezőnek is mondom, ha rá is igaz.



Nem kell rágörcsölni az emberi kapcsolatokra, se baráti, se párkapcsolati téren.

2016. máj. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

#5


Ezt hogyan lehet elérni...?

2016. máj. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Egy férfi ihlette a kérdésemet, aki a negyvenes évei közepén jár. Nem állítanám azt, hogy nem képes komoly kapcsolatra, elköteleződésre, mert voltak pár éves kapcsolatai. De egy ideje, alkalmik nem tudom becsúsznak-e neki, de jópár éve már csak pár hónapos kapcsolatai vannak, bármennyire vágyik már a megállapodásra, ha 1-3 hónap után nem érzi, hogy az adott nő lenne az igazi, inkább szakít, hogy ne húzzák egymás idejét. Persze ezt becsülöm is benne, hogy nincs valakivel, csak azért, hogy ne legyen egyedül, nem veri át a nőt, és így az a helyzet sem áll elő, hogy egy hosszabb kapcsolat után megcsalja, vagy hirtelen elhagyja a párját, aki már többen reménykedett, tervezett vele, csak azért, mert jobbat talált. Más részről meg egy kicsit szomorú, vagy nem is tudom mi a jó szó rá. Bár igaz, ő jómódú, sok lány és nő ezért kezd ki vele, és szerintem igaza van abban, hogy olyat keres, aki önmagáért szereti. De egy kicsit elkeserítő is, hogy ennyi év alatt még nem talált rá. Pedig szerintem nem egy kiállhatatlan emer, jó humorú, hatalmas szíve van, sokoldalú... Az igényeiről nem számolt be nekem, de szerintem ha az adott nő legalább átlagosan szép és csinos (persze biztos preferál egy adott típust), ápolt, hasonló az érdeklődése, nyitott, és el tudja fogadni őt olyannak amilyen, és nem a pénzére hajt, megáll a saját lábán, már esélyt ad neki. Nem hiszem, hogy bárki mellett elsétálna, akiben potenciált lát. És mégsem...
2016. máj. 13. 00:52
 8/21 anonim ***** válasza:
Jól teszi,ha szerencséje van még 40-éve van rá,hogy megtalálja. Mindenkinek az igazit kellene keresni és találni...
2016. máj. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Jaj gyerekek, szétoffoltátok a kérdést :D :D :)

Lehet ő is olyan hülye romantikus mint én, és a nagy bummra vár, a nagy őre, és nem hajlandó megalkudni. Bár én még huszonéves vagyok ráérek.

Hogy kicsit én is offoljak, amit nagyon felületesen tudok róla, az alapján bejön, de valahogy eszembe sem jutna próbálkozni nála, vagy egyáltalán közeledni hozzá. Külsőre sem vagyok egy nagy szám, sikeres sem vagyok, meg úgy egyáltalán, nem vagyunk egy kategória. Néha azt gondolom, egy próbát megérne a dolog, hisz vesztenivalónk nincs, de aztán a következő pillanatban meg jön a gondolat, hogy egyszerűen a figyelmére sem vagyok méltó. Ha én lennék neki az igazi (amit kétlek), nagy pech lenne, mert magányosan halnánk meg. :/

2016. máj. 13. 01:12
 10/21 anonim ***** válasza:
ha szerelmes lennél belé nem ilyeneket írnál
2016. máj. 13. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!