Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit gondoltok arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok arról, ha valaki negyven felett még mindig az igazira vár?

Figyelt kérdés
2016. máj. 13. 00:09
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Mint mondtam csak nagyon felületesen ismerem, és ebből a szempontból nagyon gondolni sem merek rá. Csak szimplán a többi válaszra reagáltam. Én is kicsit zárkózottabb vagyok, csak ritkán merek kezdeményezni, és az is előfordul, hogy én is olykor már előre leírom a dolgot, hogy úgysem működne, nem lennék neki elég jó. De a kérdés nem rólam szól. Csak megemlítettem, hogy tetszik és szimpatikus is, de 99,9% hogy én sem vagyok az a nő akire vár.
2016. máj. 13. 02:03
 12/21 anonim ***** válasza:
Ismerkedési szempontból én is félénk vagyok,de ebben az a szörnyű,hogy csak megindítani nem tudok egy kapcsolatot,működtetni már tudnám.De el sem jutok abba a fázisba a kishitűségem miatt.Pedig férfiként hiába várom,hogy a nők kezdeményezzenek,nekem kellene felbátorodnom.
2016. máj. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

Nincs nagy igazi

Nincs bumm semmi ilyen

Elhatarozas kerdese hogy ket ember osszeszokjon es orok szovetsegre lepjen

Az alapja a baratsag a kolcsonos erdeklodes a kozos cel.

A szerelmi fellangolas idoszaka max 2 ev utana kezdodik az igazi kapcsolat.

2016. máj. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ismerős szitu, én is ilyen voltam. Ez kötődési zavar. Nem a többiekben volt a hiba, hanem bennem. Két év terápia után képes lettem tartós és harmonikus kapcsolatra.
2016. máj. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Szergej55 ***** válasza:
25%
Akkor várjon még 20 évet, mire talán világos lesz neki, hogy az igaziról szóló mese az egy mese.
2016. máj. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én 36 évesen lettem először úgy szerelemes, hogy totál elkattant valami a fejemben, mint valami erős drog. Van ilyen. De előtt én sem hittem. Azt is gondolom, hogy ez elég ritka dolog lehet. Tök hálás vagyok, hogy én.
2016. máj. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Pedig nem nehez beleesni ebbe a kategoriaba, eleg egy vagy tobb kisiklott kapcsolat, esetleg ido pocsekolas hogy hatha jobb lesz ami ugye evekig tarthat, aztan egyedullet mert az ember a sok csalodas utan nehezen kezd bele megint valamibe, aztan mar csak azt veszi eszre hogy puff mar benne is van az igazira varo 40-esek kozott.
2016. máj. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Én 40 évesen találtam meg életem szerelmét. Voltak előtte kapcsolataim, hosszú is, ami nagyon nagy csalódással ért véget. Ezek mind arra voltak jók, hogy tudjam, mit NEM akarok. Igaz, én nem vágtam bele egy idő után rövid kapcsolatokba, hogy "hátha", addigra elég önismeretem lett ahhoz, hogy egy-két randi után (a kapcsolat elkezdése előtt) el tudjam dönteni, ő az én emberem, vagy sem. Aztán egyszer csak jött valaki, akivel megvolt a nagy bumm, akivel úgy éreztem, hogy vele érdemes belevágni. Na ebből lett hatalmas szerelem (ami még tart).
2016. máj. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
40%
13 ast lenulláztátok pedig teljesen igaza van!
2016. máj. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
50%

25 eve vagyok ferjnel es rajottunk az ,, igazi,, nagyon ingovanyos alap egy hazassagra es nem eleg ra.

Lehet oriasi szerelem ha 2- 3 ev mulva a hormonok hatasa elmulik elmulik a szerelem is

Ami marad baratsag tisztelet kozos cel kozos hobby szovetseg.

Nagy ooooo nagy mese.

2016. máj. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!