Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok az ex-témáról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ex-témáról?

Figyelt kérdés

Nem regota vagyunk egyutt, minden jol indult. Aztan jott az elso nezetelteres facebook miatt. En nem akartam kitenni semmit mert nem oda tartozik, de o meg eroltette igy kikerult hogy kapcsolatban vagyunk, plusz 2 kep nala. A kinos csupan annyi, hogy mivel az exeinek a fotoi meg kint voltak nala, igy a mi kepunk utan parat kattintva mar ott viritott ahogy smarolnak. Jeleztem hogy ez igy kellemetlen a csaladom es barataim elott, igy vagy a mi vagy az o kepunket de szedje le. 1 hetbe telt mire lekerultek a csaj fotoi, majd kozolte hogy o valojaban nem akarta azokat leszedni mert a multjahoz tartozik, de egyebkent nem gond mert az osszes fotojuk megvan a gepen. Eztan kiderult, hogy ok beszelnek "neha". Veletlenl bukott le, nem is volt gond mert joban vannak, tudomasul vettem. Aztan par nap mulva a csaj megint irt neki mondvacsinalt indokkal, rendben semmi baj. Par nap mulva ismet. Aztan a csaj bejelolt facebookon... azt mondta a baratom hogy ne foglalkozzak vele, elhordta minden libanak, majd kozolte hogy tegyuk le a telefont mert faradt. 1 ora mulva ir, hogy epp beszel az exevel es azt mondja nem jelolt be, marpedig ha o mondja akkor ugy is van. Erre kozoltem hogy egyreszt nem csal a szemem (a jelolesrol foto is keszult, ott van), masreszr fura hogy faradt velem beszelni de az exevel irogatnak. Erre baratom tudtomra adta, hogy ok baratok, ok egymas reszei es nem tudja kivenni magabol.

Nos, nem vagyok egy feltekeny tipus, csupan nem tudom elkepzelni hogyan lehet barat valakivel akit "utal" mert cserben hagyta? En is joban vagyok az exeimmel, megsem irogatok nekik ketnaponta. Tenyleg tulreagalom vagy szerintetek is santit?


2016. ápr. 29. 15:50
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
87%

Pótlékszagot érzek, sajnálom.

26/F

2016. ápr. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 90-ben született F.. ***** válasza:
81%

menekülj most

fuss


komolyan


a szitu is gáz alapból, de az hogy egy fiúcskának a FACEBOOKon szereplő képek és események jelentik a múltat...hát bakker


menekülj amíg van rá lehetőséged és méltóságod

2016. ápr. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is, hagyd a pi..ba. Kerekedett a szemem ahogy olvastam, nekem mar az is elég lett volna, ha smarolos képet meglátnek a barátnőm es az exere, lenne mit megmagyaraznia. S nem erdekel, hogy a múlt..
2016. ápr. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Felejtsd el de gyorsan.....
2016. ápr. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igazatok van :(

Koszonom a valaszokat..

2016. ápr. 29. 16:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ennyi türelmem volt régen. Csinálnék egy nagy hisztit (vagy ép amihez kedvem van) és csók.
2016. ápr. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

"egymas reszei es nem tudja kivenni magabol"


aha, biztosan a farkát sem tudja kivenni az exéből...

2016. ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Én is jóban maradtam az exemmel, napi szinten beszélgetünk, és rendszeresen szexelünk, pedig barátnője van. Igaz nyitott kapcsolatban vannak, úgyhogy az más mint nálatok.

de szerintem esélyes hogy van még köztük valami.

L

2016. ápr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is sántít a dolog. Azt nem állítom, hogy biztosan több van közöttük egyszerű barátságnál, de ilyen helyzetben ez bármikor kialakulhat. Akár újra összejönnek, és akkor te szenvedsz, mert kidob, akár csak egy-két "meggondolatlan" ágybabújás lesz, amitől megint te fogsz padlót érzelmileg. Nem hiszem, hogy így akarod élni az életedet, örökös bizonytalanságban.


A srác szerintem azért ragaszkodik ennyire a múltjához (fotók), mert igazából számára az még nem teljesen a múlt, nem tudta lezárni. Mondjuk, az meg pozitívum, hogy leszedte a régi fotókat a kedvedért, tehát mutatott némi hajlandóságot a múlttal való szakításra. Viszont a beszélgetésekkel folyamatosan fenntartja a lehetőséget; és azzal, hogy bevallotta, hogy "ők egymás részei, és nem tudja kivenni magából", tulajdonképpen egy nagyon kellemetlen helyzetbe hozott téged. Szó szerint elvárja tőled, hogy fogadd el, hogy ti úgymond hárman vagytok a kapcsolatban. Ez pedig az emberek döntő többségénél nem működik. Vagy szakíts vele, vagy engedd át neki a döntést, hogy mi legyen veletek. Azt tisztázd előre, hogy ha veled akar maradni, akkor nincs helye egy harmadik személynek az életetekben.

2016. ápr. 30. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!