Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tényleg én vagyok szar feleség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok szar feleség?

Figyelt kérdés

ki szeretném festetni a gyerekszobát mert mégis csak 6 éve nme volt és elég szépen összemaszatoltála gyerekek. megkapom a fejem re minek kifesteni jo az ugy ahogy van.

megveszem a festéket és ha a festöt nem engedi be akkor kifestem én. Miért vagyok szar hogy jobbá akarom tenni a környezetet ahol lakom?

azt hogy ö a másik szobát se csinalja meg holott iszonyatos nagy melo lenn végre helyrelakni hogy szép és családias legyen végre belül is a ház. Miért és mit csinaljak igénytelen férjemmel?

az összes pénzem arra költöm ami nem sok (hogy a gyerekeknek megvegyek amit kell és ha marad akkor a lakást szépitsem.

nekem alig 50 ezer a keresetem. férjem nek ennek 10 szerese még se képes arra forditani egy csékély összeget hogy igényes legyen.

Mindig azt mondja ö háza , ö lakása ne szoljak bele neki igy jo. De basszus én is itt élek és nekem nem jo.34 éves ö én meg 32. ezt hosszu távon nem fogom birni hogy az ö kedvére teygek szert, meghunyászkodjak állandoan. Mit lehet tenni?


2016. ápr. 20. 09:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
elnézést a helyesirásért
2016. ápr. 20. 09:02
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az 50.000 az gyes lényegében?
2016. ápr. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
gyes, két családi
2016. ápr. 20. 09:15
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Frankó kis férjed van. Le kell ülni beszélni vele,hogy vagy változtat ezen a hozzáálláson vagy a gyerekkel együtt mész anyádékhoz míg õ észhez nem tér.
2016. ápr. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Igénytelen,lusta a férjed.

Ilyet nem képes megtenni, hogy a saját gyerekei szobáját felújítsa egy kicsit ha telik rá? Mégis miféle ember ez???

2016. ápr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Te választottad ... :-(
2016. ápr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Mindig azt mondja ö háza , ö lakása ne szoljak bele neki igy jó"


Nos, a helyedben komolyan elbeszélgetnék vele. Attól amiért az ő háza, még nem vagy a csicskája, tulajdona. És nem dörgöljük a másik orra alá, hogy nekem mim van, neked meg mid nincs. Ráadásul te vagy a gyermeke anyja is. Egy jó házasságban ez nem így működik!

Ha a szép szóra nem hallgat, akkor bizony időhatárt szabnék, 4 hónap mondjuk. Ha azalatt nem változtat a hozzáállásán (te nem érzed magad jobban, egyenrangú félként) akkor bizony elköltöznék. Maradhat egyedül a házában, lakásában...

2016. ápr. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

Nekem elborul az agyam az ilyen hozzáállás tól.

Innentől takarítsa ki ő a házat... Neked mi közöd hozzá...

Mondom ezt úgy, hogy mi az "én házamban" élünk, és ez a mondat sose hangzott el.

2016. ápr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor van még olyan férfi ,mint az én férjem :( Ugyanezt hallgatom, az enyém még gyerekszobát sem engedett.Övé az egyik szoba, én vagyok a másikban a gyerekkel(6 éves).

Nekem van saját lakásom, már nem bírom ezt, hogy semmibe vesz és igénytelen, tervezem a költözést.

Se szép szó,se sírás,se veszekedés nem vezetett sehova.

Próbáld megbeszélni vele,hátha nálatok lesz változás! De hosszú távon valóban nem fogod bírni.

2016. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az en ferjem meg egyfolytaban a hazon dolgozik es kupi van es kosz evek ota felujitasban elunk.

Ha valami vegre kesz rogton belekezd masba rentgeteg penz ido megy el.

En nem segithetek mert nem az asszony dolga.

En inkabb utazasra es szorakozasra koltenem a penzt mert teglat nem visszuk magunkal.

2016. ápr. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!