Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jó ötlet feleségül venni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet feleségül venni egy olyan nőt akinek korábban sok szexpartnere volt?

Figyelt kérdés
Nem áll fent jobban a veszélye, hogy szanaszét fog csalni a házasság alatt? Engem az nem zavar, hogy sok partnere volt, de azon már jobban filózom, hogy mi lesz a házasság alatt. Képes-e hűséges lenni vagy sem... Mindketten 34 évesek vagyunk amúgy.

2016. ápr. 8. 16:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
50%

Én ezért adtam oda magam alig valakinek... nagyon megválogattam, próbáltam hűséges férfit találni, hiába. Most sikerült.

Nálam ez a jele annak, hogy nem nézek félre és megbízható vagyok teljes mértékig. Nekem fordítottan nem kellene egy férfi, aki mindenkivel... ja, és a szexuális életem így is tökéletes, mert nem attól leszek jó, hogy mindenféle emberrel együtt vagyok, hanem attól, ahogy egymásra hangolódunk a partneremmel és rájövök, miket szeret igazán.

Biztos van aki képes hűséges lenni, de bennem mindig ott lenne egy rossz érzés.

2016. ápr. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Mire jó a statisztika? Szerintem sokkal több kétlábú hulla fekszik a temetőben, mint egylábú. Akkor? Megtaláltuk a hosszú élet titkát?

A kérdésre: Én megtettem, kérdező. Olyan nőt vettem feleségül, akire azt szokták mondani az irigy férfiak, hogy több fszt fogott, mint kilincset. Nekem is sok partnerem volt őelőtte. Ő is én is az igazit kerestük. Tehetünk mi arról, hogy ilyen sokáig tartott megtalálni?

Évtizedek óta boldog házasságban élünk, és eszembe sem jut arra gondolni, hogy megcsal. Én vagyok a legjobb, hisz ezért választott engem. Akkor minek keresne mást? A hűség egyébként sem tulajdonság, hanem állapot. Azért tenni kell.

2016. ápr. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
37%

Kérdező

Hogy ó ötlet-e, azt te tudod megmondani. Ez a te életed és a döntéseiddel neked kell együtt élned.

Én biztosan nem vennék el olyan nőt, akinek 5-nél több partnere volt, de szívesen járok vagy dugok olyan nőket, aki valóban több fa.zt fogtak, mint kilincset.

De hogy a gyermekeim anyja olyan legyen, akin átment a kerület, no nem, azt soha.

2016. ápr. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
hm. szerintetek minden nő bevallja hány szexpartnere volt?
2016. ápr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
51%

Semmi köze hozzá, akár még izgalmas is lehet egy darabig biztosan, aztán jönnek a hétköznapok...

A házasságot és párkapcsolatokat át kell gondolni.

Nem tudom manapság divatos lett a házasság, pedig szerintem nem mindenkinek való.

Rendkívül magas fokban tartalmaz és nem csak nyomokban:

1. Kötöttség, kötelezettség, felelősség.

2. Szex terén is teljesíteni kell, még 20-30év után is, ami nem könnyű.

3. Utódnevelés sem annyira egyszerű, mint a képeken.

4.Bármi jöhet betegség, baleset, bármi... és akkor is helyt kell állni.

Azoknak ajánlom, akik értékelni tudják a társ szeretetét, tevékenységét, létezését. Tehát ez nem tulajdonlást jelent, hanem egyenrangú társkapcsolatot.

Ha valakit ez kielégít és értékelni képes akkor vágjon bele, különben minek, csak szenvedés lesz belőle.

Az önzetlen szeretetre véleményem szerint a népesség töredéke képes, ezért is van, hogy a jó társkapcsolat viszonylag ritkának mondható, a többiek elvannak egymás mellett, annyi, hogy nem eszik meg egymást. Ez a zöm.

De ez akár hova mész a világba, ez így van.

Ennek az oka valószínűleg evolúciós. Különösen a "hím" fele igyekezett szerte szét szórni a magjait a nőstényekben. Lsd: állatvilág. Na ugye!

2016. ápr. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

10/25-nek Írom!

Ha mondjuk 10 év múlva is ugyanezt írnád a kapcsolatodról, az már jelentene valamit. Igy hét hónap után, hogy nem kell másik farok, ez semmit nem jelent! Meg az sem jelent semmit, hogy a "házi szexrobotod" a vaginád elvárása szerint teljesít jelenleg! Megnyugtatlak, hogy abban a "szexrobotban is elkezd egyszer lemerülni az elem"! Na majd olyankor nyilatkozzál arról, hogy hogyan is áll Nálad a hűség kérdése?!

2018. máj. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!