Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jó ötlet feleségül venni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet feleségül venni egy olyan nőt akinek korábban sok szexpartnere volt?

Figyelt kérdés
Nem áll fent jobban a veszélye, hogy szanaszét fog csalni a házasság alatt? Engem az nem zavar, hogy sok partnere volt, de azon már jobban filózom, hogy mi lesz a házasság alatt. Képes-e hűséges lenni vagy sem... Mindketten 34 évesek vagyunk amúgy.

2016. ápr. 8. 16:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
csalt meg embereket,ha kapcsolatban volt? nekem inkább ez lenne az elgondolkoztató, nem feltétlen a partnerek száma.
2016. ápr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%

Ha kapcsolatban lennek, sosem csalnam meg a parom. De amig szabad vagyok, addig en sem fogom vissza magam es mondok le a testi oromekrol. Az en felfogasomban, ha szerelmes vagyok, massal el sem tudom kepzelni a szexet, egyszeruen nem kivanom. :)


23L

2016. ápr. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Amúgy már viszonylag régóta együtt vagyunk és eddig minden happy. Úgy érzem el akarom kötelezni magam mellette. Szóba is hoztam körvonalakban és pozitív választ adott. :D Azért még picit bizonytalan vagyok, de már mindketten benne vagyunk a korban, meg kéne állapodni.
2016. ápr. 8. 16:27
 4/26 anonim ***** válasza:
12%
Személyesen mondjuk nem ismerem őt, sok mindentől függ, de szerintem az ilyen nők alapvetően alkalmatlanok feleségnek. De vedd el, aztán ha működik még ez az oldal mondjuk 5 év múlva majd írd meg jó döntés volt-e.
2016. ápr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%
Miért lenne alkalmatlan rá? Én is 30 éves koromig elég sok férfival voltam együtt, de aztán találtam egy olyan férfit aki nélkül már nem tudok elképzelni semmit. :) 1 éve megszületett a kislányunk is.
2016. ápr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
76%
felőlem, a mondás is azt tartja, hogy "krvából lesz a legjobb feleség"
2016. ápr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
45%
Ezt a tudomány is megvizsgálta, arra jutottak, hogy minél több partnere volt egy nőnek, annál kisebb a valószínűsége, hogy működik a házasság. Keress rá a neten.
2016. ápr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Sunshinedoll ***** válasza:
95%
A megcsalás meg a szexpartnerek száma mégis hogy az istenben függ össze? :DDD
2016. ápr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
33%
Ez kel a fèrfiaknak ,egy nagyvèrű nő aki hajlandó minden olyan pasival egybefeküdni aki tetszik neki.Tudad jól nem titkolta ,hogy sok olyan kapcsolata volt ezèrt szemrehányást nem tehetsz,de az már kèrdèsea hogy hosszabb együttlèt után tudsz e annyit nyújtani a leányzónál hogyáshol ne kopigtason valami hiányosság miat.
2016. ápr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
80%

Én aztán nem vetettem meg a testi örömöket, nagyon nem.Hűségre képtelen volna 1 hónapnál tovább.

Gyerekem apjával totál gallyra ment a kapcsolatunk, évekkel ezelőtt, de nem ez miatt.Aztán tavaly nyáron találkoztam Vele.Olyat nyújt nekem az ágyban, amilyet előtte senki.Ráérzett arra, hogy mire vágyom, agyahagyottan szerelmes lettem, 7hónap alatt egyszer sem jutott más férfi, képtelen lennék mással lefeküdni.

Tehát igenis létezik hűség, nem a partnerek számától függ, sőt még egy magamfajta nő is képes megállapodni.

Ha jól megvagytok minden téren, főleg a szex terén, bízzál meg benne!

31/N

2016. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!