Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jó ötlet feleségül venni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet feleségül venni egy olyan nőt akinek korábban sok szexpartnere volt?

Figyelt kérdés
Nem áll fent jobban a veszélye, hogy szanaszét fog csalni a házasság alatt? Engem az nem zavar, hogy sok partnere volt, de azon már jobban filózom, hogy mi lesz a házasság alatt. Képes-e hűséges lenni vagy sem... Mindketten 34 évesek vagyunk amúgy.

2016. ápr. 8. 16:06
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

* képtelen voltam rá

* eszembe se jutott

2016. ápr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
#10 Bízok benne csak egy kicsit vagyok bizonytalan, de egyre erősödik bennem a gondolat, hogy megkérem a kezét. Szeretnék tőle gyereket is. :)
2016. ápr. 8. 19:38
 13/26 anonim ***** válasza:
82%

Igazad van.Mondom, tuti, hogy annak köszönhetem "megszelídítésem" hogy tökéletes partnerre találtam, és kiéltem magam.

Biztos vagyok benne, hogy aki sok kapcsolaton keresztül megy, esetleg számos kalandon (jelen) az tudja értékelni a tartós kapcsolatot, és számára már más fogalom a hűség, hiszen tudja, milyen az, ha nincs hűség.

Sok sikert kívánok nektek szívemből. :-)

2016. ápr. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
#13 Köszönjük szépen, kedves vagy. :)
2016. ápr. 8. 20:29
 15/26 anonim ***** válasza:
48%

"A megcsalás meg a szexpartnerek száma mégis hogy az istenben függ össze? :DDD"


Úgy, hogy az "elfogyasztott partnerek" számával fordítottan arányos a monogám párkapcsolat értéke.

Láttam én is ezt a statisztikát.


(Btw: a sok házasságot megelőző kapcsolattal rendelkező nők a statisztika szerint nem megcsalták a partnerüket - ezt konkrétan nem vizsgálta a stat készítője -, hanem rosszabbul érezték magukat a kapcsolatban, illetve arányaiban többször is váltak, mint a kevés, vagy 0 megelőző kapcsolattal rendelkezők.)


Persze a "vicc" az egészben, hogy a tendencia úgy 20 ex-partner tájékán fordulni látszik, de a stat 21-ig mért. Így nem látszott, hogy - teszem azt -, ötven partneres nő esetén előfordulhat az is, hogy ugyanannyira tartós a kapcsolat, mint az elsősöknél. Persze az egészségi állapot a stat szerint csak egyre rosszabb lehet: ott nincs "törés" 20-nál.

2016. ápr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Nos egy 34 éves nőről beszélünk. Hacsak nem volt két komoly kapcsolata illetve szingliség, ami felölelt 14-18 éves, akkor bizony simán összejöhet szerintem egy magasabb partner szám. Az inkább a kérdés volt-e valaha komoly kapcsolata és hogy megcsalt-e bárkit. Ha sose volt komoly kapcsolata, és csalta meg partnerét, akkor kezdenék aggódni.
2016. ápr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Hát kérlek... ha valaki csak évente-kétévente váltogatja a partnerét, az simán komolytalan (numeravadász), de valószínűleg inkább defektes (alkalmatlan a párkapcsolatra).


A stat szerint egyik sem jó ómen.

2016. ápr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
#17 Vagy csak szimplán olyan mint én, akinek kellett 14 év nemi élet, kalandokkal tarkítva, csakhogy megtalálja 30 éves korára egy férfiben azt, amit majd' másfél évtizedig keresett.
2016. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
73%

Jó hát az nem lepett meg hogy itt is lepontoz majd minden "falu rbanca", de mutassatok már nekem valakit aki több tucat partner után is képes volt normális házasságot létesíteni...


Nem, az 55%-os nem játszik, ne röhögtessetek, az nem egy komoly párkapcsolat hogy 7 egész hónapja együtt vagy valakivel akivel szeretsz dugni... Az jelentkezzen aki sok partner után már legalább 5 éve házas, és őszintén képes azt állítani hogy a házassága továbbra is nagyon jó, és nem is csak valamilyen érdek miatt vannak együtt.

2016. ápr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

#18

Oké, te vagy az üdítő kivétel. Örülök neki. Tényleg.

Mert hát kivételek vannak, ez csak egy statisztika: valószínűsít valamit, nem biztosít.

2016. ápr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!