Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem nem dolgozik, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem nem dolgozik, én belefáradtam a túlórákba, felelősségbe, depresszióhoz közeli állapotból hogy jöjjek ki?

Figyelt kérdés

Évek óta alig dolgozik, volt néhány alkalmi munkája, bejelentett állása alig volt évek óta.

A gyerekek, rokonok, munkatársaim és mindenki elől szégyenlem a férjem viselkedését, miközben én már betegesen sokat dolgozom a férjem szépen nyugodtan élvezi az itthonlétet.

Tehetetlennek érzem magam, kilátástalannak látom a gyerekek felnevelését így, hogy még a férjemet is nekem kell eltartanom.

Sokáig tartottam magam, de pár napja úgy érzem nem bírom tovább ezt így tovább elnézni. Mindig várja a megfelelő lehetőséget szakmunkásvégzettsége van egyébként.


2016. márc. 10. 12:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Dobd ki. Szomorú, hogy ezt kell mondjam, de nem fog változni. Most dobd ki, mert ebből alkoholizmus lesz pár éven belül.
2016. márc. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
16%
Hol van az megírva, hogy a férfi tartja el a családot? Lehet,hogy ezt gondolja? Amikor még a lila köd borította el az agyad, már akkor is ilyen lazán ment a világnak? Akkor sajna hibáztál. Azért ha otthon rendben tart mindent, a gyerekeiteknél helyt áll, házimunkával nem sok dolgod van, akkor csak fordítottak a szerepek.
2016. márc. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy vagy összekapja magát, vagy elválsz. Illetve tervet készítenék... Például azt, hogy elkezdek gyűjtögetni mondjuk anyám számláján (benne nagyon megbízok).

Így is osztoznotok kéne válás esetén mindenen, legalább legyen mögötted tartalék.

2016. márc. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

#2 Nem, nem feltétlen fordított.

Minket a férjem 2 évig tartott el, utána munkába álltam.

Ha az eltartó fél bírja és rendben van neki, akkor nem gond ha otthon van a másik.

Viszont fordított esetben is gáz, ha a férj már nem bírja, hogy anyuka csak otthon lógatja a lábát miközben már régóta nem indokolt, hogy otthon legyen.

Ez pont ugyanannyira szar helyzet.

2016. márc. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Cseréld le rám. Én is szeretnék pihenni.
2016. márc. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
26%

4-es!

Pont ezért írtam. Sok nő teljesen magától értődőnek tartja, hogy kilóg a férje bele, ő meg sorozatozik, puppykutyizik,stb...

Sokszor durván lestrapálják a férfiak magukat.

2016. márc. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Egyre ápolatlanabb, egyre furcsábban viselkedik, külön teszi a dolgait, tele hordta a lépcsőházunkat kacatokkal.

Egész nap tv- zik.

Nagyritkán kicsit összerámol.

Házasélet megszünt.

Legutóbb mikor kérdeztem mit tervez azt mondta neki nem opció egy minimálbéres állás és egyébként pedig mivel úgy látja kivitelezhetetlenek anyagiak hiányában az életével kapcsolatos tervei nem is motivált, hogy dolgozni menjen, de a noszogatásomra mindig azt mondja, hogy találni fog állást előbb- utóbb.

2016. márc. 10. 13:22
 8/18 A kérdező kommentje:

5. válaszoló!

Ezek szerint te is rengeteget dolgozol mint én? :)

2016. márc. 10. 13:24
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ultimátumot adnék neki és ha nem tesz semmit, akkor a pénzemet kimenteném, a gyerekeket pedig vinném magammal. Ő meg azt csinál, amit akar.
2016. márc. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

#2: Valóban, lehet fordítva is, de akkor a férj ne tévézzen egész nap, hanem tartsa rendben a lakást, gyerekeket, és finom meleg vacsorával várja haza az állandóan túlórázó feleségét.


Feltételezem, a kérdező esetében ez nem így van.

2016. márc. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!