Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A szép, fiatal lányok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép, fiatal lányok miért nem vágynak házasságra, családra?

Figyelt kérdés
Bár nincs sok tapasztalatom velük kapcsolatban, de amit látok az az, hogy egyáltalán nem vágynak ilyesmire.
2016. febr. 22. 14:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

#10es vagyok

Kimaradt, hogy 26 éves nő vagyok.

2016. febr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy általánosítani kellene. Van egy részük, amely nem vágyik egy másik részük igen. Persze a fiatal elég tág fogalom. Szerintem nincs azzal baj, ha valaki 18 és huszon x éves korában még nem vágyik rá. Én viszont nagyon vágytam rá és a leendő férjem is. 26 és 32 évesek vagyunk. A gyerekkel még várni kell kb 1 évet.
2016. febr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Én vágyom rá,nagyon is,de egy gyerekhez anyagi háttér is kell és a 23 évesen még nem feltétlenül van meg.

23/l

2016. febr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Én vágytam rá, szerintem nem lehet általánosítani...
2016. febr. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Vannak akik vágynak, vannak akik nem, akik meg vágynak rá, azok sem biztos, hogy összeházasodnak az első jött-menttel.

Meg aztán vannak olyanok, akik akarnak stabil kapcsolatot, esetleg gyereket is, de magát a házasságot fölösleges formalitásnak tartják (amivel persze nincs gond)

Ennyi erővel azt is lehetne mondani, hogy "a pasik" úgy gondolják, hogy a házasság egy csapda, és a nők kényszerítik bele őket, de ez nyilván ugyanolyan értelmetlen lenne, mint ez az általánosítgatás.

2016. febr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Én beszéltem ilyesmiről a barátnőmmel, aki nyáron lesz majd 22 éves. Teljesen érthetően először az alapképzést be szeretné fejezni, utána munkába állni és mellette levelezőn csinálni a mestert. Közbe össze is költöznénk, és ha még mindig boldogok vagyunk együtt 2018-ban majd erre vissza is lehet térni, hogy ezeket megbeszéljük.

A megfelelő háttér elengedhetetlen, aki tanul az nem gondolkodhat gyerekvállalásban. Ha már főállásban dolgozik mellette, és együtt élnek, akkor utána valamikor esetleg ellehet játszani a gondolattal :)

2016. febr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Most vagyok 20 éves, körülbelül háromnegyed éve, 19 és fél éves koromban kezdtek egyre inkább arrafelé orientálódni a gondolataim, hogy vajon milyen lehetne anyának, feleségnek lenni. Jelenleg azt érzem, hogy mostanában van az a periódus, mikor végleg vége a felnőttkor-gyermekkor közti átmenetnek és inkább egy felnőtt emberhez kezd hasonlítani a felfogásom, mentalitásom, viselkedésem, életmódom. Néha csak megfigyelem magam és ezeket a változásokat, amelyek még olyan frissen értintenek, szinte külső szemlélőként tanulmányozom a jellemi/szellemi fejlődésem. Szerintem természetes, hogy emiatt izgatott vagyok, és elkalandoznak még mélyebben a gondolataim, álmodozok a leendő férjemről és a gyerekeimről. Közben tudom, hogy ez egy darabig fantázia szintjén él bennem, de szerintem ez egy természetes folyamat minden emberben, hogy lelkileg felkészíti magát a valóságra. A vágy meg a kérdések valószínűleg sokunkban hamar megfogalmazódnak, inkább a kivitelezéssel vannak gondok, addig amíg nem stabilizálódik az egzisztenciánk addig csak "sodródunk az árral". Sajnos erre már nem csak mi vagyunk befolyással, hanem a gazdasági helyzet, valamint, hogy az oktatási rendszer miatt tolódik a gyermekvállalás ideje.
2016. febr. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
83%
Mert a kakis pelus nem mutat jol az insztagramon csücsöritve.
2016. febr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
de egy gyönyörű rózsásarcú kisbaba a karjaikban igen.
2016. febr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó kérdés, ha lehetne pontozni max pontot adnék rá. Szóval mint kiderült van aki kimondja, van aki nem de karrierista mind.

Ha jól emlékszem 3-4 válaszoló volt aki kimondja szeretne gyereket.

A "23éves vagyok, szeretném az anyagiakat megteremteni elöbb"- nek, üzenném sose lessz rá elég és mindig közbejön valami, tapasztalat féle.

Voltam egy lánnyal 4 évig, ott volt elöbb fejezze be a fösulit, aztán másod diploma, de saját lakásba jöjjön a baba, fullosan berendezett szobába, de még fiatalok vagyunk menjünk el egzotikus helyre, legalábbis messzebb nyaralni, járjunk össze fiatal baráti párokkal.....

Másik exem 17 évesen szült, nem luxusban de mégis a gyereknek megvolt sok mindene, sőt exemnek cigire is telet ami luxus napi 1000 forintot elverni erre.

Szóval ha jön a gyerek normális családban rokonságban és ha normál értékrendű szülei vannak a gyereknek, akkor gond nélkül fel lehet nevelni azt.

Különben nem kritikának szántam, inkább példának.

Házasság is hasonló sok pár együtt van x évig, "majd ekkor majd akkor lessz esküvö+ addig húzzák még szét mennek. Köv partnerrel x/3 év alatt eljegyzés esküvő.

Karrierizmus: családanyának és feleségnek társnak lenni is karrier lehet, nem csak 100.000 eket keresni, ezt mostani kormány is szajkózza: apának lenni jó kampányával, testvérben az erő plakátokkal.

Régen egy lánynak életcélja volt elvetetni magát szégyen volt a vénlányság amit ma menő szingliségnek hívnak. És mivel a kérdés a szépekre vonatkozott, akkor szépek tudják bármikor bárkit megkaphatnak, még régen a ffi választott lányt, mára már a lány pasit. A csunyák meg örülnek, hogy valakinek kellenek, még egy egy félre lépést is elnéznek. Régen igyekeztek megfogni a pasikat a lányok, akár gyerekkel akár másképp, na de akkor a pasi volt a fökereső egy nö függött tőle anyagilag, még ma kezdenek kiegyenlítődni az anyagi viszonyok, egy nö el tudja tartani magát, sőt kis rosszaságért kidobják a gyerek apját, mert egy gyereket is fel tudnak sokan nevelni fizetés+egyedülálló anyukák kedvezményei, támogatásai+ tartásdíjból.

2016. ápr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!