Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A szép, fiatal lányok miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép, fiatal lányok miért nem vágynak házasságra, családra?

Figyelt kérdés
Bár nincs sok tapasztalatom velük kapcsolatban, de amit látok az az, hogy egyáltalán nem vágynak ilyesmire.
2016. febr. 22. 14:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
63%

Mert még fiatalok hozzá.

Esetleg némelyikük eléggé egoista és nem akarja tönkre tenni a testét egy szüléssel.

A házasságból pedig ezek következnek.

Tisztelet a kivételnek. Én sem vágyok rá, pedig én ronda vagyok.

23/l

2016. febr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%
Miért ne vágynának rá? Maximum később, nem fiatalon, ez már nem a 18. század, esetleg az elmaradott vidéken még szülnek fiatalon...
2016. febr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
52%

Nem szeretném túl fiatalon tönkretenni a testem(terhességre gondolok nyilván),ez nem egoizmus,de ha egyszer vagyok olyan szerencsés,hogy jó testem van,hadd élvezzem már ki :)

De alapból az egyetem miatt sem akarok 25 éves korom előtt családot.Minek elkapkodni?

19L

2016. febr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Mondjuk vicces, hogy pont én beszélek erről amikor édesanyám 35 évesen szült. :D
2016. febr. 22. 14:58
 5/25 anonim ***** válasza:
96%

Én vágyom rá, csak nem most. Ha most szülnék, akor az egész életem szépen tönkretenném, és nem a külsőmre gondolok. Pár diákmunkát leszámítva zéró munkatapasztalattal, az egyetemet sem befejezve szülök egy gyereket, aztán majd két év múlva olyan örömmel fognak engem alkalmazni mindenütt, hogy hajjaj :D Csupa szakértelem és gyakorlat leszek, mindenki ilyen munkaerőre vágyik. Egyrészt. Másrészt meg szeretem a párom, szeretek vele kettesben lenni, annyi sok dolgot szeretnék még csinálni, annyi sok helyet szeretnék meglátogatni, kirándulni, programokat szervezni, csak így, szabadon, felelősségek és kötöttség nélkül. Van egy macskánk, imádjuk mindketten, ellenállhatatlan cukisággombóc, de néha még ő is több felelősség, mint amit éppen nyújtani szeretnénk- nyaralás barátokkal, kirándulás csak úgy pár napra, egyik sem olyan program, ahova macska vagy akár gyerek problémamentesen jöhetne.


A házasság ellen persze nincs kifogásom, jövőre férjhez is megyek. A gyerek az, amivel még várnék egy ideig, legalább pár éves munkatapasztalatig biztosan. Az meg 26-27 éves korom előtt nemigen lesz.


23/N

2016. febr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%
Egy részük nem vágyik rá (még). Másik részük meg majd megveszik, hogy meggyűrűzzék, nézz csak rá itt az eljegyzés rovatra, tele van a "17 vagyok, már fél éve együtt vagyok a 19 éves párommal, most volt szülinapom, de még mindig semmi, hogy vegyem rá, hogy megkérjen?" típusú kérdésekkel.
2016. febr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
77%
Mert válogatják a surmókat, akik szinte már a köszönés után kérdik, hogy mi a vélemény a házasságról és mikor akar a nő gyereket.
2016. febr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
94%

Én azért nem szeretnék (még) családot, mert (karrierista ember lévén) előbb szeretném felépíteni a karrierem. Nem egyáltalán nem vágyom rá, hanem most még nem.

21L

2016. febr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%

Én már nagyon vágyom rá. No nem a gyerekre, hanem arra, hogy megtaláljam azt a partnert, akivel családot alapíthatok a közeli jövőben.


23/N

2016. febr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%

Én nem vágyom rá. A gyerekre azért, mert utálom őket, nem akarok gyereket. Sem most, sem később.

A házasságot pedig nem erőltetem. Párom azt mondja, ahogy végez a sulival elvesz, de én úgy vagyok vele, ha elvesz oké, ha nem, akkor nem. Régen nagy feneket kerítettem neki, hogy milyen esküvőt, hol, hogyan, stb. Mostmár nem érdekel. Annyiszor estem pofára, bántottak meg és rúgtak belém, hogy érzéketlen lettem az ilyesmire. Más lett az értékrendem, és ezt nem bánom.

Nem vágyom házasságra, de nem is utasítom el, ha a párom megkér. Vannak apró elképzeléseim, amikből nem engednék (pl hogy ne legyen templomi esküvő, meg pap, és ne legyen 100 ember a lagzin), de azon kívül rugalmas vagyok, és párom igényeihez alkalmazkodom, hisz neki még fontos ez a dolog.

2016. febr. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!