Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tanácsot szeretnék kérni!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék kérni! Hogy javítható meg a házasságom?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt. A kapcsolatunk akkor működött ha a párom mindent elnézett, mindent rám hagyott. Gondolok itt vásárolgatasok, általában csak a saját érdekeimet néztem, napközbeni hívogatasok, számonkérés, minden dolgarol tudni akartam stb. A párom mindig magát helyezte háttérbe és az én erdekeimet nézte mindenben pl h mikor és mit szeretnék csinálni, volt h anyagilag nem tudtunk meg engedni magunknak h elmenjunk nyaralni de én mégis "kiharcoltam ".nem szándékosan viselkedtem így vele, volt h észre se vettem. Viszont most kiborult nála a bili. Besokallt. Mivel szeretjük egymást, gyerekeink is vannak ezért szeretnénk rendbe tenni ezt az egészet. Sajnos az utóbbi időben ez vita forrás is volt. Tanácsot szeretnék kérni, hogy mégis mi az amit leginkább tehetnék a kapcsolatunk megmentése érdekében?

Ergo mitől jó, mitől működik jól egy kapcsolat?


2016. febr. 17. 19:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

2 es vagyok.

Nos örömmel olvasom hogy párterápiára akartatok menni. Keressetek más szakembert mert aki lemondja az nem megbízható. Oké neki is lehet baja,de ha lemondja azt úgy teszi hogy javasol másik időpontot.

Szép dolog hogy mind a ketten meg szeretnétek menteni a kapcsolatotokat.

De magadért változz.

Ne nyomozz a párod után,ne kérd számon,bízz meg benne.

Tanuld meg beosztani a pénzt.

És tanuld meg hogy a családotok minden tagja egyforma rendű te sem vagy több mint ők,neked sem jár több.

Ha vásárolgatni támad kedved azt a családdal tedd és azt vegyétek ami kell.

Bízd a gyerekeket valamelyik családtagra vagy barátra egyik este és lepd meg a párod mire megy haza.

Egy közös fürdő,közben egy kis pezsgőzés beszélgetés nagyon jót fog tenni.

Beszéljétek meg kit mi zavar a másikban. És állapodjatok meg abban ha baja van valakinek szól a másiknak. Nem hallgat és lapít. Örülök hogy jól fogadod a tanácsokat nem veszed bántásnak. Olvasva lehet keménynek tűnünk de neked,nektek szeretnénk jót. Tanácsot kértél mi pedig igyekszünk segíteni a lehető legjobb módon.

Persze ebből te döntöd el mi hasznos,mi nem. De szerintem senki nem adott ostoba tanácsot.

Sok sikert. Legyetek kitartóak akkor sikerülni fog a változás. :-)

2016. febr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!