Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Menthető e a házasságom? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthető e a házasságom? Van e esélyem két pici gyerekkel a boldogságra?

Figyelt kérdés
A házasságom több mint 10éves van két gyermekünk (2,4évesek). Úgy érzem a folyamatos viták felőrlik a kapcsolatunkat, , nagyon nehéz a gyerekekkel, dolgozni is mentem, ezért ők bölcsiben oviban vannak. Kiszerettem a férjemből, nagyon megváltozott önző lett, és olyan mint egy nagy gyerek, én is megváltoztam sokkal felelősségteljesebb vagyok mint ő, és érzelmekre vágyom nem csak a gyerekeimtől tőle is, ha megölelem puszit adok akkor ő rögtön szexet akar ami nem is baj csak ezen kívül egy jégcsap. Ha vita van szemét dolgokat vágunk egymás fejéhez, én is ludas vagyok tudom, ilyenkor el akar válni ami ellen nem tiltakozom, de végül mégis marad. Meddig mehet ez így változni fog vajon vagy hagyjam? Félek a gyerekek megsínylik.
2015. ápr. 23. 18:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

Párterápia?

Jó könyvek is vannak, amiből lehet tanulni technikákat - ha mindketten akarjátok a javulást.

2015. ápr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Változni nem fog csak ha mind ketten akarjátok.Párterápia? Tudom drasztikusan hangzik,de csodákat tehet!
2015. ápr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Talán mindkettőtök uralomra vágyik és kevés a humorérzék.
2015. ápr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

Ennyi infóból azt mondom igen menthetetlen. Mégis azt mondom együtt fogtok maradni mert az kényelmes. Csak akkor fogtok elválni vagy legalább szétköltözni ha valamelyiktek talál mást. Arról meg ne ábrándozz hogy a gyerekek nem sinylik meg mert ha együtt maradtok marakodtok, ha szétmentek nem lesz apa vagy anya mindig mellette, plussz lehet hogy egy idegen lesz az új apu vagy anyu.

Az én szüleim együtt maradtak "miattunk" nagyon szerettem hazamenni amikor minden nap civakodtak. Inkább váltak volna el.

2015. ápr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem ha van háttered,lépj ki ebből a kapcsolatból,mert több sebből vérzik.Nem tanácsolom hogy jobbá tegyed,mert itt általában úgy is ezt mondják,de nem a nőnek kell mindig mindent megtennie a kapcsolatért,egy férfi legyen férfi,ami ebben az esetben nem úgy tűnik.Rövid az élet,ne feledjük,ennél jobbat fogsz találni még 2 gyerekkel is.Aki kedveskedik,szeret,és nőként néz rád.
2015. ápr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Semmi szornyu nem tortent a hazassag fontos es ertekes dolog ne dobd konnyen el.

Talaljatok meg ujra egymast gyerekek nelkul

Beszelgessetek radizatok stb

2015. ápr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Próbáltuk már többször az évek alatt megtalálni egymást,egy egy nyaralás vagy közös út után kb 1hétig minden szuper volt utána újra belekerültünk ebbe a mókuskerékbe.Unalmas a már már folytonosan ismétlődő baszogatós viták sorozata.
2015. ápr. 23. 21:17
 8/13 anonim ***** válasza:
Nézzétek meg közösen a Tűzbiztos házasság c.filmet! (Fireproof)
2015. ápr. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha ez évek óta fennáll, akkor a gyerekek már megsínylették. Talán ideje lenne válni. Ha tíz évből több éve csak a cirkusz megy, akkor ennek vége.
2015. ápr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Milyen jellegű viták? Mikről szólnak, mennyire komolyak?
2015. ápr. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!