Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Menthető e a házasságom? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menthető e a házasságom? Van e esélyem két pici gyerekkel a boldogságra?

Figyelt kérdés
A házasságom több mint 10éves van két gyermekünk (2,4évesek). Úgy érzem a folyamatos viták felőrlik a kapcsolatunkat, , nagyon nehéz a gyerekekkel, dolgozni is mentem, ezért ők bölcsiben oviban vannak. Kiszerettem a férjemből, nagyon megváltozott önző lett, és olyan mint egy nagy gyerek, én is megváltoztam sokkal felelősségteljesebb vagyok mint ő, és érzelmekre vágyom nem csak a gyerekeimtől tőle is, ha megölelem puszit adok akkor ő rögtön szexet akar ami nem is baj csak ezen kívül egy jégcsap. Ha vita van szemét dolgokat vágunk egymás fejéhez, én is ludas vagyok tudom, ilyenkor el akar válni ami ellen nem tiltakozom, de végül mégis marad. Meddig mehet ez így változni fog vajon vagy hagyjam? Félek a gyerekek megsínylik.
2015. ápr. 23. 18:25
1 2
 11/13 Bence_ ***** válasza:
Ki baszogat kit?
2015. ápr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
8as köszönöm a filmajánlót!megnéztem,sok hasonlóság van nálunk is csak nekünk már 2gyerek van,és nincs más pasi a láthatáron.(amit nem is szeretnék!)ugy gondolom a kölcsönös tisztelet hiányán bukunk el mindketten,nem figyelünk egymásra és elbeszélünk egymás mellett.Hiába próbál bármelyikünk megváltozni ez csak ideig óráig működik a valódi személyiségünkön nem tudunk változtatni,vagy ha igen mi nem tudjuk ennek módját!
2015. ápr. 24. 11:45
 13/13 anonim ***** válasza:

oszinten mi a fenenek kerdezed meg hogy tegyel ha mar eldontotted nem mented meg a hazassagod?

Itt akarsz elismerest kapni arra felmentes amit tenni akarsz?

Tolem nem kapod meg hiszek abban nagyon sok hazassag megmentheto ha a felek akarjak es nem tortent semmi dramai dolog pl kabitoszer eroszak fuggosegek.

2015. ápr. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!